ଅମିତାଭଙ୍କୁ ମନେ ପଡ଼ିଲା ଯୁବକ ଦିନର ଦୀପାବଳି, ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ପୋଷ୍ଟ କରିଲେ ବହୁତ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଫୋଟ !

ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଥିବା ଏବଂ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହୁଥିବା କଳାକାର ମାନଙ୍କ ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିନରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଫୋଟ ସେୟାର କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କର ମନୋରଞ୍ଜନ କରାଇଥାନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ନୂତନ ପୋଷ୍ଟ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷିତ କରିଛି ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଫେସବୁକ ଏବଂ ଟ୍ୱିଟରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଥାନ୍ତି । ନିକଟରେ ସେ ଟ୍ୱିଟରେ ତାଙ୍କର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କର ଏକ ବହୁତ ପୁରୁଣା ଫୋଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫୋଟ ଉପରେ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ଅନେକ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି ।

ଶତାବ୍ଦୀର ମହାନାୟକ, ବିଗ୍ ବି, ବଲିଉଡର ଶହଂଶାହା ଭାବରେ ପରିଚିତ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଦୀପାବଳିର ଠିକ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦେଶ ଦୁନିଆଁକୁ ଦୀପାବଳିର ଶୁଭ କାମନା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କର ଏବଂ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କର ଯୁବା ଦିନର ଫୋଟ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, “ଦୀପାବଳିର ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଏବଂ ଶୁଭକାମନା ! ସୁଖ, ଶାନ୍ତି, ସମୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଅପାର ସ୍ନେହ”, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଏହି ଫୋଟରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଦୀପାବଳି ଅବସରରେ ଫୁଲଝଡି ଚଳାଉଥିବାର ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି ।

KBCରେ ହଲ୍ ଚଲ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ମହାନାୟକ:-

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କର ଟିଭି ଶୋ କୌନ୍ ବନେଗା କରୋଡ଼ପତିକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ତାଙ୍କର କୋଟି କୋଟି ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କୁ KBCର ୧୨ତମ ସିଜନ ମାଧ୍ୟମରେ ମନୋରଞ୍ଜନ କରାଉଛନ୍ତି । ଶୋ’କୁ ଆସିଥିବା ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମାନେ ଯେଉଁଠାରେ ନିଜ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଇଥାନ୍ତି, ସେଠାରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟର ଉତ୍ଥାନ ପତନ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥାନ୍ତି ।

ନିକଟରେ KBCକୁ କୋଇଲା ଖଣିରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଆସିଥିଲେ । ସେ ଶୋ’ରେ ତାଙ୍କ କାମ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ମନେ ପଡି ଯାଇଥିଲା । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ୬୦ ଦଶକରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଏକ କୋଇଲା ଖଣିରେ କାମ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଏକ ପାତ୍ରରେ କୋଇଲା ବୋହି ଆଣିବାକୁ ପଡୁଥିଲା ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆସିବେ ନଜର:-

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଯେଉଁଠାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କୁ କୌନ୍ ବନେଗା କରୋଡ଼ପତିର ୧୨ତମ ସିଜନ ମାଧ୍ୟମରେ ମନୋରଞ୍ଜନ କରାଉଛନ୍ତି, ସେଠାରେ ସେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ସହ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଗୁଲାବୋ ସୀତାବୋ”ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଉଭୟ କଳାକାରଙ୍କର କାମକୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା । ଏଥିସହିତ ଅମିତାଭଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରେ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର, ଫିର୍ ହେରା ଫେରୀ ୩ ଏବଂ ପୋନୀୟିନ ସେଲ୍ଭନ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଛି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*