ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗୌରୀ ଖାନ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ୧୩ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଫଟୋ, ଲେଖିଛନ୍ତି – “ମୁଁ ଏହାକୁ ଭଲପାଏ” !

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍ ଏବଂ ଗୌରୀ ଖାନ୍ ବଲିଉଡର ପ୍ରିୟ ଦମ୍ପତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ । ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଗୌରୀ ଜଣେ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନର । ସେ ନିଜର ଫ୍ୟାଶନ୍ ସେନ୍ସ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୌରୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଷ୍ଟୋରିରେ ଏକ ୧୩ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଦେଖାଯାଉଛି ।

ଯଦି ଆମେ ୨୦୦୭ରୁ ଗୌରୀ ଖାନଙ୍କ ଲୁକକୁ ଦେଖିବା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ସେ ସମାନ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଫଟୋରେ, ଗୌରୀ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଟପ୍ ସହିତ ନୀଳ ସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ବ୍ଲୋଣ୍ଡ ହାଇଲାଇଟ୍ କେଶ ତାଙ୍କୁ ସୁଟଟ୍ କରୁଛି ।

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ବ୍ରାଉନ ଲେଦରଜୋତା ତାଙ୍କର ଚେହେରାକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ କରୁଛି । ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଗୌରୀ ଖାନ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି – ‘ ଓ ମୋର ଏହି ଲୁକ୍ ମନେଅଛି ଏବଂ ଏହାପ୍ରତି ମୋର ପ୍ରେମ ଅଛି ।

ଗୌରୀ ସେୟାର କରିଥିବା ଫଟୋ ପ୍ରକୃତରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ପୃଷ୍ଠାରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି । ଫଟୋ ବିକ୍ରମ୍ ଚାଟୱାଲଙ୍କ ବିବାହ ସମୟରେ ନିଆଯାଇଛି । ଗୌରୀଙ୍କ ସହ ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ଏବଂ କରଣ ଜୋହର ମଧ୍ୟ ଥିଲେ । ଫଟୋରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଲୁକ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ୨୦୦୭ର ଫ୍ୟାଶନ୍ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଅନୁଯାୟୀ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ।

କରନ୍ ଜୋହାର ଧଳା ଟିସାର୍ଟ ସହିତ ଏକ କଳା ଲେଦର ଜ୍ୟାକେଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍ ଏବଂ ଗୌରୀଙ୍କ ଏହି ଫଟୋକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍ ଏବଂ ଗୌରୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ତିନି ପିଲାଙ୍କ ସହ ଦୁବାଇରେ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଛି ।

ସୋମବାର ଦିନ ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ପରିବାର ସହ ୫୫ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହ ସୁହାନା , ଆର୍ଯ୍ୟନ ଏବଂ ଅବରାମଙ୍କ ଫଟୋ ଦୁବାଇର ବୁର୍ଜ ଖଲିଫା ସାମ୍ନାରେ ଆସିଥିଲା ।

ଗୌରୀ ଖାନ୍ ଜଣେ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନର, କିନ୍ତୁ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ‘ ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମ୍ , ‘ ଦିଲୱାଲେ , ‘ମାଇଁ ନେମ୍ ଇଜ୍ ଖାନ୍ ‘, ‘ ହାପି ନ୍ୟୁ ଇୟର ‘ ‘ ରଇସ୍ ‘, ‘ ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ‘, ‘ମେ ହୁଁ ନା ‘ ଏବଂ ‘ ଡନ୍ ୨ ‘ ଭଳି ଅନେକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡ୍ୟୁସ୍ କରିଛନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*