ଫଟୋରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଏହି ଛୋଟ ଝିଅ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଡ ହୋଇ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କରୁଛନ୍ତି ରାଜ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ !

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆମେ କିଛି ଫଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାଉ ଯାହା ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏହି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କଳାକାର ମାନଙ୍କର, ଯାହା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଫ୍ୟାନ୍ ପେଜରେ କିମ୍ବା ସେଲିବ୍ରିଟି ନିଜେ ସେୟାର କରନ୍ତି । ଏହିପରି ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଫଟୋ ଆମକୁ ବହୁତ ବଡ଼ ବଡ଼ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ପରିଚିତ କରେ । ସେହିଭଳି ଏକ ଫଟୋ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ହିଟ୍ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକର ସିରିଜ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଆକର୍ଷିତ କରୁଛି । ନିକଟରେ ବଲିଉଡର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ଟ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଅନୁସରଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ନିଜର ଏକ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋଟି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପିଲାଦିନର ସ୍ମୃତି ସହିତ ଜଡିତ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

ସାଲୱାର ଏବଂ ସୁଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଫଟୋକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହଳଦିଆ କୁର୍ତ୍ତୀ ସହିତ ନୀଳ ସାଲୱାର ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପାଦରେ ଚପଲ ଏବଂ କାନ୍ଧରେ ଏକ ବ୍ୟାଗ୍ ପିନ୍ଧି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇଛି । କଣ ଆପଣ କହିପାରିବେ, ବଲିଉଡର କେଉଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେ ?

ଏହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଆ ମିର୍ଜା । ଯିଏକି ପିଲାବେଳେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଏହି ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ପୋଷ୍ଟକରି ଦିୟା ମିର୍ଜା ମଧ୍ୟ ଏକ କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଏହି ପିଲାଦିନକୁ କ’ଣ କହିବି ? ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡ ସର୍ବଦା ଠିକ୍ ଥାଏ । ଯଦିଓ ଆମେ ସେହି ସମୟରେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିପାରୁନାହୁଁ ।

ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ମଲାଇକା ଆରୋରା ମଧ୍ୟ ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଲେଖିଛନ୍ତି – ତୁମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଦିୟା ୨୦୧୪ରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ତଥା ବ୍ୟବସାୟିକ ସହଯୋଗୀ ସାହିଲ ସାଂଘାଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ, ଏହାପରେ ଦୁହେଁ ୧୮ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୧୪ରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଛତ୍ରପୁରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ, ଏହି ବିବାହ ଅଧିକ ଦିନ ରହିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ଦୁହେଁ ୨୦୧୯ରେ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*