ତନିଷ୍କ ଜାରି କଲା ନୂଆଁ ବିଜ୍ଞାପନ, ଏହି ଚାରିଜଣ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟରେ କଲା ଛବି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ଚେଷ୍ଟା !

ଅଳଙ୍କାର ବ୍ରାଣ୍ଡ ତନିଷ୍କ ନିଜର ଏକ ନୂତନ ବିଜ୍ଞାପନ ଜାରି କରିଛି । ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ମାଧ୍ୟମରେ ତନିଷ୍କ ନିଜର ଛବି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି । ବାସ୍ତବରେ ତନିଷ୍କ ଗତମାସରେ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ଜାରି କରିଥିଲା । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ତନିଷ୍କ ଉପରେ ପ୍ରେମ ଧାର୍ମିକ କୋଳାହଳ ପ୍ରଚାର କରିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତନିଷ୍କର ନୂତନ ବିଜ୍ଞାପନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏବଂ ଏଥିରେ ଏକତାର ବାର୍ତ୍ତା ଦିଆଯାଇଛି ।

ତନିଷ୍କ ନିଜର ନୂତନ ବିଜ୍ଞାପନ ଏକତ୍ୱମ ବ୍ରାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଜାରି କରିଛି ଏବଂ ଏଥିରେ ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ବିଜ୍ଞାପନରେ ନୀତା ଗୁପ୍ତା, ନିମରତ କୌର, ଶାୟୋନୀ ଗୁପ୍ତା ଏବଂ ଅଲାୟା ଫର୍ନିଚରୱାଲାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ସମସ୍ତେ ଏକତାର ବାର୍ତ୍ତା ଦେଉଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ବିଜ୍ଞାପନରେ ନୀତା ଗୁପ୍ତା କହୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି ଯେ, ଏକତ୍ୱମ ଏକ ସଂସ୍କୃତ ଶବ୍ଦ ଅଟେ । ଏବଂ ଯାହାର ଅର୍ଥ ଏକାସହିତ ଅଟେ । ଏହି ବିଶ୍ୱ ପରସ୍ପର ସହ ଜଡିତ ହୋଇଛି । ଯେତେବେଳେ କି ଅଲାୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ପରସ୍ପର ସହ ଜଡିତ ହୋଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ସେ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ କରିପାରୁଛି । ନିମରତ କୌର ଏବଂ ଶାୟୋନୀ ଗୁପ୍ତା ମଧ୍ୟ ଏକତ୍ୱମ ଉପରେ କିଛି କହୁଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତମାସରେ ତନିଷ୍କର ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କର ସାଦ ଉତ୍ସବ କରିବାର ଦେଖା ଯାଇଥିଲା । ଏହି ବିଜ୍ଞାପନରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯାଇଥିଲା ଯେ କିପରି ଜଣେ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମର ଝିଅ ମୁସଲିମ୍ ପରିବାରରେ ବିବାହ କରୁଅଛି । ଏହି ପରିବାରରେ ଝିଅର ସାଦ ଉତ୍ସବ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଅନୁଯାୟୀ କରାଯାଉଛି । ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ଉପରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇବାର ଦାବି କରା ଯାଇଥିଲା । ଯାହାପରେ କମ୍ପାନୀ ତୁରନ୍ତ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନକୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲା ।

ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ଯୋଗୁଁ ଲୋକମାନେ ଟାଟାର ଉତ୍ପାଦନକୁ ବହିଷ୍କାର କରିବାପାଇଁ ଧମକ୍ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ବିବାଦ ଏତେ ବଢି ଯାଇଥିଲା ଯେ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ତନିଷ୍କ ଏହି ଭିଡ଼ିଓର ଲାଇକ୍, ଡିସଲାଇକ ଏବଂ କମେଣ୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିଲା । ପରେ ବିଜ୍ଞାପନର ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ହଟାଇ ଦିଆ ଯାଇଥିଲା । ଏଥିସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜର ଛବିକୁ ସଫା କରିବାପାଇଁ ତନିଷ୍କ ନୂତନ ବିଜ୍ଞାପନ କମ୍ପାନୀ ଆଣିଛି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*