ଯେତେବେଳେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ କରିଥିଲେ “ଚୁମ୍ବନ”,  ହଠାତ କାଜଲ ଏବଂ ଅଭିଷେକଙ୍କର ପଡିଲା ନଜର, ତା’ପରେ….

ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ନାମ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଛି । ଅଜୟ ଦେବଗନ ନିଜର ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଉନ୍ନତ ଅଭିନୟ ଦ୍ୱାରା ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଜର ଅଭିନୟ ଯୋଗୁଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରି ନେଇଛନ୍ତି । ସମସ୍ତ ଲୋକ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଅଜୟ ଦେବଗନ ନିଜ ଡ୍ରେସିଂ ଷ୍ଟାଇଲ ଯୋଗୁଁ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ଅଜୟ ପରଦାରେ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଅଜୟ ଦେବଗନ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଅଟନ୍ତି । ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସହିତ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଛି । ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ନାମ ଏଥିରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଛି। ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ସହ ରହିଥିଲା । ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କର ଖବର ଏତେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ଯେ ପରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କୁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ସହ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଦୁଇଜଣ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କର ଯୋଡିକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲି ପାରିନଥିଲା । ପରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଜୀବନକୁ କାଜୋଲ ଆସିଥିଲେ ।  ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ କାଜୋଲ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଟନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ “ହମ୍ ଦିଲ୍ ଦେ ଚୁକେ ସନମ୍”ରେ ଏମାନଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଦେଖାଗଲେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧନ ରହିଛି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହା ଥରେ ସମସ୍ୟାର କାରଣ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।

ଯେତେବେଳେ ଏକ ଶୋ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇଥିଲେ:-

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛୁ ଯେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ, ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ଅଟନ୍ତି । ଏକ ସମୟ ଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ପରସ୍ପରର ଅତି ନିକଟତର ଥିଲେ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ କୁହାଯାଏ ଯେ, ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଶୋ ମାଧ୍ୟମରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଶୋ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ କୋଳାଗ୍ରତ କରି ନେଇଥିଲେ, ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ କାଜୋଲ ପରସ୍ପର ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ । ହଠାତ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟି ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥିଲା ।  ସେମାନେ ଯେଉଁ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିଲେ, ତାହାକୁ ଦେଖି ଉଭୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ସେହି ସମୟରେ ପରସ୍ପରକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଫୋଟଗ୍ରାଫରଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା । ଯଦିଓ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ମିଡ଼ିଆ ଅଧିକ କିଛି ଛାପି ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କର ଚୁମ୍ବନ ଦୃଶ୍ୟ ଅନେକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*