ହୋଟେଲରୁ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ପର୍ଦାଫାସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ ଜଣ ଅଟନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ! ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ସେମାନେ କିଏ ?

ମାୟାନାଗରୀ ନାମରେ ଜଣାଶୁଣା ମୁମ୍ବାଇ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ପୂରଣ କରିଛି କିନ୍ତୁ ନିକଟ ଅତୀତରେ ଏହି ସହରରେ ଏକ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ପରି କଳା କାରନାମା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ବାସ୍ତବରେ, ମୁମ୍ବାଇର ଉପକଣ୍ଠ ଗୋରେଗାଓଁର ଏକ 5 ଷ୍ଟାର୍ ହୋଟେଲରେ ଚାଲୁଥିବା ଏକ ସେକ୍ସ ରାକେଟକୁ ପୋଲିସ୍ ଠାବ କରିଛି ।

ଖବର ମୁତାବକ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ଏକ 5 ଷ୍ଟାର୍ ହୋଟେଲ ଉପରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ପୋଲିସ୍ ଦଳର ସଦସ୍ୟମାନେ ଗ୍ରାହକ ଭାବରେ ହୋଟେଲକୁ ପ୍ରବେଶ କରି ମାମଲାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ଡିଲରମାନଙ୍କ ସହିତ ଭେଟିଥିଲେ ।

ଏହା ପରେ ପୋଲିସ୍ ଚଢ଼ାଉ କରି ୩ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ଏହା ଯେ, ପୋଲିସ୍ ଯେଉଁ ତିନିଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ତାଙ୍କ ଉପରେ ବଡ ହୋଟେଲ ମାନଙ୍କରେ ଦେହ ବେପାର ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଏବଂ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ ଜଡିତ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଆଣୁଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ୍ ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡବିଧି ଅଧିନିୟମ (ଆଇପିସି)ର ଧାରା ଦେହ ବେପାର ନିଷେଧାଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ଦାଖଲ କରିଛି । ପୋଲିସ୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବା ପରେ ହିଁ ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବ ।

ସେତେ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ପ୍ରକାଶ କରାଯିବ ନାହିଁ । ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ – ବଲିଉଡର ଜଣେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବେଲି ଡ୍ୟାନ୍ସର ଏବଂ ଦୁଇ ଟିଭି ସିରିଏଲ କଳାକାରଙ୍କୁ ହୋଟେଲରେ ଦେହ ବେପାର ପାଇଁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ଡିଲ୍ ସ୍ଥିର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

କିନ୍ତୁ ସମୟକ୍ରମେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟିବାକୁ ଥିବା ଏହି ଭୁଲ୍ କାମକୁ ରୋକିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ । ବଲିଉଡରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ଖବର ବହୁତ ପୁରୁଣା ଅଟେ । ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ଅନେକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଦେହ ବେପାରରେ ସାମିଲ୍ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି ।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନମିଳିବା ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଏହିପରି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି । କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମାୟାନାଗରୀରେ, ଏହିପରି ମାମଲାଗୁଡ଼ିକୁ ହ୍ରାସ କରିବା ପାଇଁ “ମି ଟୁ ମୁଭମେଣ୍ଟ” ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ଼ରୁ ଏହିପରି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରେ ବିରତି ହୋଇ ନାହିଁ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*