ବଲିଉଡର ୭ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଝଗଡ଼ା, ଜଣଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଧମକ୍ ମିଳିଥିଲା !

ବନ୍ଧୁଗଣ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କେବେ କିଏ କାହାର ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଯାଏ ତ ପୁଣି କିଏ କାହାର ଶତ୍ରୁ ହୋଇଯାଏ, ଏହା କହିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ଅଟେ । ଅନେକ ବଲିଉଡ କଳାକାରମାନେ ନିଜ ଉତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡ଼ା କରନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେମାନେ ପୁନର୍ବାର ବନ୍ଧୁ ହୋଇଯାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କିଛି ଝଗଡା ଏହିପରି ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ ହୋଇପାରି ନାହିଁ ଏବଂ ଏପରିକି ପରସ୍ପରଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର କିଛି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଝଗଡ଼ା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା ।

ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍ ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନ୍

ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୨୦୦୮ ମସିହାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ମତଭେଦ ହୋଇଥିଲା । ଏପରିକି ଦୁହେଁ ହାତାହାତୀ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହିପରି ମତଭେଦ ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସେତେବେଳେ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସଲମାନ ମଞ୍ଚ ଉପରକୁ ଯାଇ କହିଥିଲେ କି ତାଙ୍କ ଶୋ ”ଦସ୍ କା ଦମ୍” ଶାହରୁଖଙ୍କ ଶୋ ”କ୍ୟା ଆପ୍ ପାଞ୍ଚବି ପାସ୍ ସେ ତେଜ୍ ହେ” ଠାରୁ ହିଟ୍ ହେବ । ସେହି ସମୟରେ ଶାହାରୁଖ ମଧ୍ୟ ସେହି ପାର୍ଟୀରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

ସଲମାନ ଖାନ୍ ଏବଂ ବିବେକ୍ ଔବରାୟ

ସଲମାନ ଖାନ୍ ଏବଂ ବିବେକ ଔବରାୟ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜଣାଶୁଣା ଅଟେ । ୨୦୦୩ ମସିହାରେ ବିବେକ୍ ସାଲମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ଡାକି ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ବିବେକ୍ ସଲମାନଙ୍କ ଉପରେ ୪୧ଟି ଫୋନ୍ କଲ୍ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ସୂଚନାନୁସାରେ, ଶେଷରେ ବିବେକଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରି ଦେବାର ଧମକ୍ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥିଲା ।

କରୀନା କପୁର ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଏତରାଜ”ରେ କରୀନା କପୁର ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କରୀନା ନିଜେ ହିଁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସମସ୍ତ ଶ୍ରେୟ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନ କଟାକଟି ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ପୋଲିସ୍ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ସମୟରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଦୂରତା ଶେଷ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦୁଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି ।

ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ ଏବଂ କଙ୍ଗନା ରାନୌତ

ବଲିଉଡ଼ କ୍ଵିନ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନୌତ ଏବଂ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସେତେବେଳେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ କଙ୍ଗନା ହ୍ରିତିକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବରକୁ ସାର୍ବଜନୀନ କରିଥିଲେ । କ୍ଷମା ମାଗିବା ପାଇଁ ହ୍ରିତିକ୍ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଏକ ନୋଟିସ୍ ମଧ୍ୟ ପଠାଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ, ଦୁହିଁଙ୍କ ଏହି ବିବାଦ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିଲା ।

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ କରୀନା କପୁର

କହିରଖୁଛୁ କି ଅଭିନେତା ଅଭିଷେକ ଏବଂ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ମାମଲା ପରେ ଅଭିଷେକ କରୀନାଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ।

ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍ ଏବଂ ଫରାହ ଖାନ୍

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ”ତିସ୍ ମାର ଖାନ୍”ରେ ଫରାହ ଖାନ୍ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ବାଛିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଫରାହ ଏବଂ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇଥିଲା । ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଶାହାରୁଖ ଫରାହଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ହୋଇଗଲେ ।

ମଧୁର ଭଣ୍ଡାରକର ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ

ମଧୁର ଭଣ୍ଡାରକରଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ହିରୋଇନ୍”ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଛାଡି ମାତୃତ୍ୱ ଛୁଟିରେ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ମଧୁର ଭଣ୍ଡାରକର ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବହୁତ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*