୨୦୨୦ ମସିହାରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି ଏହି ୬ କଳାକାର, ନିଜ ସ୍ୱାମୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ରଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କରୱାଚୋଥ !

ନୀତି ଟେଲର:-

ଗତ ଦିନରେ ନୀତି ଟେଲର ନିଜ ବିବାହ ଘୋଷଣା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ କରି ଦେଇଥିଲେ । ନୀତି ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ପରୀକ୍ଷିତ ବାୱାଙ୍କୁ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମାରୋହରେ ୧୩ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୦ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବିବାହରେ କେବଳ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ନୀତି ନିଜ ବିବାହ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରୀତିନୀତି ସହ ଜଡିତ ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଲୁକ୍ସକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରା ଯାଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ନୀତି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କରୱାଚୋଥର ଉପବାସ ରଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ କରୱାଚୋଥର ଲୁକ୍ସ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା ରହିଛି ।

ନେହା କକ୍କର:-

ସିଙ୍ଗିଙ୍ଗ ସେନ୍ସେସନ ନେହା କକ୍କର ନିକଟରେ ୨୪ ଅକ୍ଟୋବରରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ବିବାହର ଫୋଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି । ନେହାଙ୍କ ଖୁସି ଫୋଟରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଛି । ନେହାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉତ୍ସବରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଲୁକ୍ସରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲେ । ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କର ଅପେକ୍ଷା ରହିଛି ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ କରୱାଚୌଥରେ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲୁକ୍ସରେ ନଜର ଆସିବେ ।

କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ:-

କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ୩୦ ଅକ୍ଟୋବରରେ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ଉତ୍ସବ ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିଲା ​​। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କାଜଲଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଫୋଟ ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଫୋଟରେ କାଜଲଙ୍କୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତାଙ୍କ ଲେହେଙ୍ଗା ଉପରେ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ରଙ୍ଗର ଏମ୍ବ୍ରୋୟଡରୀ ରହିଛି । ନିଜ ବିବାହର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉତ୍ସବରେ କାଜଲ ନିଜ ଲୁକ୍ସକୁ ବହୁତ ସରଳ ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ ରଖିଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ କରୱାଚୌଥର ଲୁକ୍ସକୁ ମଧ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।

ମିହିକା ବଜାଜ:-

ମିହିକା ବଜାଜ ୮ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୦ ରେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ସୁପରଷ୍ଟାର ରାଣା ଡଗୁବତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଲକଡାଉନ କାରଣରୁ ବିବାହରେ କେବଳ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗସାଥି ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏହି ବିବାହ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମାରୋହରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା, ଏହାକୁ ଲକଡାଉନର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ବିବାହ କୁହାଯାଉଛି । ଏହା ମିହିକାଙ୍କର ପ୍ରଥମ କରୱାଚୌଥ ଅଟେ । ତାଙ୍କ ବିବାହ ଭଳି ତାଙ୍କ କରୱାଚୌଥର ଲୁକ୍ସ ମଧ୍ୟ ସୁନ୍ଦର ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ନତାଶା ଷ୍ଟେନକୋଭିକ:-

ନତାଶା ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଦିନରୁ ନିର୍ବନ୍ଧର ଖବର ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ମଇ ମାସରେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ଏବଂ ନତାଶାଙ୍କ ଗର୍ଭବତୀ ହେବାର ଖବର ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଜୁଲାଇ ୩୦ ତାରିଖରେ ନତାଶା ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଆଇପିଏଲରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ନତାଶା ଏଥର ନିଜର ପ୍ରଥମ କରୱାଚୌଥ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି ।

ପୁନମ୍ ପାଣ୍ଡେ:-

ପୁନମ୍ ପାଣ୍ଡେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ ତାରିଖରେ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମାରୋହରେ ସାମ୍ ବମ୍ବେଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ପୁନମ ସାମଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ତେବେ ପରେ ସେ ଅଭିଯୋଗକୁ ଫେରାଇ ନେଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ କରୱାଚୌଥର ଉପବାସ ରଖିବେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*