ନିଜ ସାବତ ମାଆଙ୍କର ଭାଇଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସାରା ଅଲି ଖାନ୍, ନିଜେ କହିଛନ୍ତି ଏହି କଥା !

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣା ଯାଇଥାନ୍ତି । ସାରା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କରିଥିବା ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଥାନ୍ତି ।

ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏକ ଶୋ ମାଧ୍ୟମରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖୋଲାସା କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ସାରା ନିଜ ପିତା ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ଡେଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ କେଦାରନାଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ନିଜ ପିତା ଅର୍ଥାତ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ କଫି ୱିଥ କରନ୍ ଶୋ’କୁ ଆସିଥିଲେ । ଶୋ’ରେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ରହସ୍ୟ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସାରା ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଶୋ ରେ କରନ୍ ଜୋହାର ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ , ଯାହା ଉପରେ ସାରା ଭୟ ନକରି ନିଜ ହୃଦୟର କଥାକୁ କହି ଦେଇଥିଲେ ।

ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି:-

ସାରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରଣବୀର କପୁର ଅର୍ଥାତ ତାଙ୍କ ସାବତ ମାଁ କରୀନାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଆଗକୁ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରଣବୀରଙ୍କୁ ଡେଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଯେତେବେଳେ କରନ୍ ଜୋହାର ସାରାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେ କାହା ସହିତ ଡେଟରେ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେ ଏହାର ଉତ୍ତରରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିଲେ ।

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କରଣ ଜୋହର ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେ ସାରାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ କେଉଁ କେଉଁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବେ, ତାହାର ଉତ୍ତରରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ରାଜନୈତିକ ମତାମତ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବି । ତେବେ ସାରାଙ୍କୁ ଯେଉଁ ପୁଅ ପସନ୍ଦ ଆସିବ, ତାଙ୍କ ସହିତ ସାରାଙ୍କ ବିବାହ କରାଇବାକୁ ଆମର କୌଣସି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ । ସୈଫ ଆଗକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁ ପୁଅ ମୋ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ପାଖରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଥିବା ଆବଶ୍ୟକ ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ସେଟକୁ ଫେରିଛନ୍ତି । ଏହାସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସାରା ମଧ୍ୟ ନିଜ ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ଖୋଲାସା କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ କୌଣସି ପୁଅର ଫଟୋ ନୁହେଁ ବରଂ କ୍ୟାମେରାର ଫୋଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । କ୍ୟାମେରାର ଫୋଟ ସେୟାର କରି ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଶେଷରେ ମୁଁ ମୋର ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମ ପାଖକୁ ଫେରି ଆସିଛି ।’ ସେ ଏହା ସହିତ ହୃଦୟ ଏବଂ କ୍ୟାମେରାର ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*