‘ଇଚ୍ଛାଧାରୀ ନାଗୁଣି’ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଜାଳିଆ “ମେମେ” ହେଲା ଭାଇରାଲ !

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଆଜିକାଲି ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଖୁବଶୀଘ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡର ଇଚ୍ଛାଧାରୀ ନାଗୁଣି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ମଧ୍ୟ ପରଦାରେ ନାଗୁଣିର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ । ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ‘ନାଗିନ୍’ ହେବ ଏବଂ ଏହା ୩ଟି ଫିଲ୍ମର ସିରିଜ୍ ହେବ । ଏହି ସିରିଜକୁ ଵିଶାଲ ଫୁରିଆ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ ଏବଂ ନିଖିଲ ଦ୍ୱିବେଦୀ ଏହାର ନିର୍ମାତା ଅଟନ୍ତି । ‘ସ୍ତ୍ରୀ’ ଏବଂ ‘ଛିଛୋରେ’ରେ ଧମାକାଦାର ଅଭିନୟ କରିବା ପରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡରେ ଏକ ନୂଆ ଚରିତ୍ର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ।

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ପରଦାରେ ନାଗୁଣିର ଚରିତ୍ର ଅଭିନୟ କରିବା ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ ଖୁସିର କଥା ଅଟେ । ମୁଁ ଶ୍ରୀଦେବୀ ମ୍ୟାମ୍’ଙ୍କ ‘ନାଗିନ୍’ ଏବଂ ‘ନିଗାହେଁ’ର ବହୁତ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ଅଟେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଦେଖିକି ବଡ଼ ହୋଇଛି । ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଏହିଭଳି ଚରିତ୍ର ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି । ଯାହାର ମୂଳ ଭାରତୀୟ ଲୋକକଥା ସହିତ ଜଡିତ ଥିବ । ଏହିଭଳି ବଡ଼ ପରଦାରେ ଫୁଣିଥରେ ଇଛାଧାରୀ ନାଗୁଣିର ଯାଦୁ ଫେରିବାକୁ ଯାଉଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଦେଖିବା ମଜାଦାର ହେବ କି ଏଥିରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ କାହାକୁ କାଷ୍ଟ କରାଯାଉଛି । ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ନାଗୁଣି ହେବାର ଘୋଷଣା ହୋଇଛି କି ନାହିଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ମେମ୍ସ ତିଆରି ହେବାକୁ ଲାଗିଲାଣି ।

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”en” dir=”ltr”>Here's my pro editing skill😂<a href=”https://twitter.com/hashtag/ShraddhaKapoor?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#ShraddhaKapoor</a> <a href=”https://twitter.com/hashtag/Naagin?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#Naagin</a> <a href=”https://t.co/AkNJFo2gng”>pic.twitter.com/AkNJFo2gng</a></p>&mdash; Ayush Vaishnav (@AyushVa21516182) <a href=”https://twitter.com/AyushVa21516182/status/1321333791957291011?ref_src=twsrc%5Etfw”>October 28, 2020</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ତାଙ୍କ ଉପରେ ମେମେ ତିଆରି କରି ମଜା ନେଉଛନ୍ତି

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ, ବଲିଉଡରେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବୈଜନ୍ତି ମାଳା, ରୀନା ରଏ, ରେଖା ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମରେ ନାଗୁଣିର ଚରିତ୍ର କରିସାରିଛନ୍ତି । ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଇଛାଧାରୀ ନାଗୁଣିର ଚରିତ୍ର ଭଳି ୨ଟି ଫିଲ୍ମର ସିରିଜ୍ ‘ନାଗିନ୍’ ଏବଂ ‘ନିଗାହେଁ’ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ନାଗୁଣିର ଚରିତ୍ରକୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ମନେପକାଯାଏ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ପାଇଁ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ସିଦ୍ଧତା ପଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*