ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ରିୟା ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟରେ କଲେ ଅନୁରୋଧ, କହିଲେ – ଆବେଦନ ପତ୍ରକୁ କରାଯାଉ ଖାରଜ !

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ବର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଭଉଣୀ (ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ମିନୁ ସିଂହ)ଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ପ୍ରତ୍ୟାକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ରିୟା ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସିଂହ ଓ ମିନୁ ସିଂହଙ୍କ ପତ୍ରକୁ ଖାରଜ କରିଦିଅନ୍ତୁ ।

ସେ କୋର୍ଟରୁ ସ୍ବର୍ଗତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ମିନୁ ସିଂହଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ନିଜ ଭାଇଙ୍କ ପାଇଁ ନକଲି ମେଡ଼ିକାଲ ସୂଚୀକୁ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦାଖଲ ପ୍ରାଥମିକ ଯାଚିକାକୁ ରଦ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଦାଖଲ ପତ୍ରକୁ ଖାରଜ କରିଦିଆଯାଉ ବୋଲି ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ମିନୁ ସିଂହଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଗତ ମାସରେ ମାମଲା ଦାଖଲ କରାଇଥିଲେ ।

ବାନ୍ଦ୍ରା ପୋଲିସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆବେଦିତ ପତ୍ର ଆଧାରରେ ୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବରକୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ବିରୁଦ୍ଧରେ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସିଂହ ଓ ମିନୁ ସିଂହ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଥିଲେ । ଆଜି ଅର୍ଥାତ ମଙ୍ଗଳବାରକୁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ହାଇକୋର୍ଟରେ ପତ୍ରକୁ ଦାଖଲ କରି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦୁଇଟି ଭଉଣୀଙ୍କ ପତ୍ର ଖାରଜ କରାଯାଉ ବୋଲି ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଗଭୀର ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ।

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ମିନୁ ସିଂହ ଏନଡ଼ିପି ଆକ୍ଟ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିଛନ୍ତି । ରିୟା ନିଜ ଯାଚିକାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଉକ୍ତ ସୂଚୀ ପତ୍ରର ଔଷଧର ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପରେ ହିଁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରୁ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ (ପ୍ରିୟଙ୍କା) ଓ ଡାକ୍ତର ତରୁଣ କୁମାରଙ୍କ କହିବା ଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ବେଆଇନ ଭାବେ ଔଷଧ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏଥିପାଇଁ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯାଞ୍ଚ ହେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*