BB 14 ର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ରୁବିନା ଦିଲେକ ପ୍ରେମିକକୁ ନେଇ କଲେ ଖୁଲାସା, କହିଲେ ବ୍ରେକପ୍ ପରେ ଖୁସିରେ ଅଛି !

ଟିଭିର ଛୋଟ ବୋହୂ ଅର୍ଥାତ ରୁବିନା ଦିଲେକ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଗ୍ ବୋସ୍ ୧୪ରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ବିଗ୍ ବୋସରେ ତାଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଦୃଢ଼ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ତାଙ୍କୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହିତ ଟିଭି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳୁଛି । ରୁବିନା ବହୁତ ସରଳ ଭାବରେ ନିଜ କଥାକୁ ସାମ୍ନାରେ ରଖୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି କଥା ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ ବିଗ୍ ବୋସରେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ମିଳୁଛି । ଶୋ ସମୟରେ ରୁବିନାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ । ରୁବିନାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅଭିନବ ଶୁକ୍ଳା ମଧ୍ୟ ବିଗ୍ ବୋସରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଅଭିନବଙ୍କ ଆଗରୁ ରୁବିନା ନିଜ ଧାରାବାହିକ ଛୋଟୀ ବୋହୂର ଅଭିନେତା ଅବିନାଶ ସଚଦେବଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ । ରୁବିନା ଅବିନାଶଙ୍କ ଠାରୁ ବ୍ରେକପ୍ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇ ସେ ଖୁବ୍ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି ।

ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ସମ୍ପର୍କ

ରୁବିନା ଓ ଅବିନାଶ ଶୋ ସେଟରେ ହିଁ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ । ଆରମ୍ଭରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ । ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଆରମ୍ଭର କିଛି ମାସରେ ସେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରଙ୍କ ସହିତ କିଛି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁନଥିଲେ । ଆଉଟ୍ ଡୋର ଶୁଟିଂ ସମୟରେ ଦୁହିଁଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ଏଠାରୁ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁତାର ସୂତ୍ରପାତ ହେଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁହେଁ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଗଲେ । ଖବର ଏହା ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା ଯେ ଅବିନାଶ ନିଜ ଅଜାଙ୍କୁ ରୁବିନାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି । ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହର ଖବର ଖବରରେ ଛାଇ ରହିଥିଲା । ଯଦିଓ ସେହି ସମୟରେ ଦୁହେଁ ଏହାକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିନଥିଲେ । ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ଅବିନାଶଙ୍କ ନାମ ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଜଡ଼ିତ ହେଲା । ଏହା ରୁବିନାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ନାହିଁ । ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ପରେ ସେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହେବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ ।

ଖରାପ ସମୟ ଉପରେ ଆଭାର ରହିଛି

ରୁବିନା ଶୋ ସମୟରେ କହିଲେ ଯେ, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବ୍ରେକପ୍ ହେଲା ସେତେବେଳେ ସେ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଏପରି ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ସହିତ ହିଁ କାହିଁକି ହେଲା । ଯଦିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବୁଝି ପାରନ୍ତି ଯେ ଯାହା କିଛି ହେଲା ସେହି କାରଣରୁ ଆଜି ସେ ଏକ ଦୃଢ଼ ମହିଳା ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି । ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆଗରୁ ଏହା ବୁଝିପାରୁ ନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ ଖରାପ ସମୟ ଉପରେ ଆଭାର ବ୍ୟକ୍ତ କରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଏପରି ସବୁକିଛି ହେଲା । କାରଣ ଖରାପ ସମୟରୁ ଗତି କରି ନଥାନ୍ତେ ତେବେ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ତମ ବ୍ୟକ୍ତି ହୋଇଥାନ୍ତେ । ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏଥିରୁ କୌଣସି ପଶ୍ଚାତାପ ନାହିଁ ଏବଂ ବ୍ରେକପ୍ ପାଇଁ ସେ ନିଜେ ହିଁ ଦାୟୀ ଅଟନ୍ତି ।

ନୂତନ ସମ୍ପର୍କରେ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି

ରୁବିନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଖୁସି ଯେ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଗଲା । ଯଦି ଏପରି ହୋଇନଥାନ୍ତା ତେବେ ସେ ଅଭିନବଙ୍କ ସହିତ ଏହି ସୁନ୍ଦର ସମ୍ପର୍କରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇପାରି ନଥାନ୍ତେ । ସୁଚାଇଦେଉଛୁ ରୁବିନା ଅଭିନବ ଶୁକ୍ଳା ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ରୁବିନା ଅଭିନବଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସେ ନିଜର ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଅବିନାଶଙ୍କ ସହିତ ନିଜ ବ୍ରେକପଙ୍କ କୌଣସି ଦୁଃଖ ନାହିଁ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*