ବଲିଉଡ଼ କଳାକାର ମାନେ ବଡ଼ ଧୁମଧାମରେ ପାଳନ କଲେ ଦୁର୍ଗା ଅଷ୍ଟମୀ ଉତ୍ସବ, ଦେଖନ୍ତୁ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋଗୁଡିକ…

ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଆଜି ବଡ଼ ଧୁମଧାମରେ ଦୁର୍ଗା ପୂଜା ଅନୁଷ୍ଠିତ କରାଯାଉଛି । ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ଯେକୌଣସି ପର୍ବ ହେଉ ନା କାହିଁକି ତାକୁ ଧୁମଧାମରେ ପାଳନ କରନ୍ତି । ନବରାତ୍ରି ଅବସରରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଏପରି କରିଛନ୍ତି ।

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ନିକଟରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଦୁର୍ଗା ଅଷ୍ଟମୀକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ଠାର ସହ ପାଳନ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ଅବସରରେ ସେ କନ୍ୟା ପୂଜନ କଲେ ଓ ସେ ନିଜ ହାତରେ ଭୋଜନ ମଧ୍ୟ ଖୁଆଇଲେ । ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ନିଜ ଅଫିସିଆଲ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

କାଜଲ

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରିରେ ନବମୀ ପୂଜା କରିବା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଆଜି କାଜଲ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଘରେ ନବମୀ ପୂଜାର ସ୍ଥାପନା କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋରେ ସମସ୍ତ ଭଗବାନ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । କାଜଲ ନିଜ ଘରର ମନ୍ଦିରକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ଭାବରେ ସଜେଇଛନ୍ତି ଯାହାର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ବିପାଶା ବସୁ

ଦୁର୍ଗା ଅଷ୍ଟମୀ ଅବସରରେ ବିପାଶା ବସୁଙ୍କ ଘରେ ଅଷ୍ଟମୀର ପ୍ରଦାନ ପଠାଇଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଷ୍ଟୋରିରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏଥିସହ ବିପାଶା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ “ପ୍ରତିବର୍ଷ ମୁଁ ପ୍ରଦାନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହେ ।”

ମୋୖନି ରଏ

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମାଁ ଦୁର୍ଗାଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ

ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ନବରାତ୍ରିର ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*