ବଲିଉଡ଼ କଳାକାର ମାନେ ବଡ଼ ଧୁମଧାମରେ ପାଳନ କଲେ ଦୁର୍ଗା ଅଷ୍ଟମୀ ଉତ୍ସବ, ଦେଖନ୍ତୁ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋଗୁଡିକ…

ବଲିଉଡ଼ କଳାକାର ମାନେ ବଡ଼ ଧୁମଧାମରେ ପାଳନ କଲେ ଦୁର୍ଗା ଅଷ୍ଟମୀ ଉତ୍ସବ, ଦେଖନ୍ତୁ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋଗୁଡିକ…

ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଆଜି ବଡ଼ ଧୁମଧାମରେ ଦୁର୍ଗା ପୂଜା ଅନୁଷ୍ଠିତ କରାଯାଉଛି । ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ଯେକୌଣସି ପର୍ବ ହେଉ ନା କାହିଁକି ତାକୁ ଧୁମଧାମରେ ପାଳନ କରନ୍ତି । ନବରାତ୍ରି ଅବସରରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଏପରି କରିଛନ୍ତି ।

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ନିକଟରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଦୁର୍ଗା ଅଷ୍ଟମୀକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ଠାର ସହ ପାଳନ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ଅବସରରେ ସେ କନ୍ୟା ପୂଜନ କଲେ ଓ ସେ ନିଜ ହାତରେ ଭୋଜନ ମଧ୍ୟ ଖୁଆଇଲେ । ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ନିଜ ଅଫିସିଆଲ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

କାଜଲ

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରିରେ ନବମୀ ପୂଜା କରିବା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଆଜି କାଜଲ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଘରେ ନବମୀ ପୂଜାର ସ୍ଥାପନା କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋରେ ସମସ୍ତ ଭଗବାନ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । କାଜଲ ନିଜ ଘରର ମନ୍ଦିରକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ଭାବରେ ସଜେଇଛନ୍ତି ଯାହାର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ବିପାଶା ବସୁ

ଦୁର୍ଗା ଅଷ୍ଟମୀ ଅବସରରେ ବିପାଶା ବସୁଙ୍କ ଘରେ ଅଷ୍ଟମୀର ପ୍ରଦାନ ପଠାଇଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଷ୍ଟୋରିରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏଥିସହ ବିପାଶା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ “ପ୍ରତିବର୍ଷ ମୁଁ ପ୍ରଦାନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହେ ।”

ମୋୖନି ରଏ

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମାଁ ଦୁର୍ଗାଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ

ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ନବରାତ୍ରିର ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *