ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ବିବାହରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ବଲିଉଡ କଳାକାର ! ଦେଖନ୍ତୁ ଫୋଟ

ଅକ୍ଟୋବର ୨୪ ତାରିଖ ଦିନ ଲୋକପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ନେହା କକ୍କର ରାଇଜିଂ ଷ୍ଟାର ଖ୍ୟାତି ଗାୟକ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂହଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ଆନନ୍ଦ କାରଜ ପ୍ରଥା କରିଥିଲେ, ଯାହାପରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସମ୍ପର୍କୀୟ, ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ କିଛି ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ ଉତ୍ସବକୁ ରଖା ଯାଇଥିଲା । ଖବର ଥିଲା ଯେ ନେହା କକ୍କର ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ଦିଲ୍ଲୀରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ପରେ ପଞ୍ଜାବରେ ଉଭୟଙ୍କର ବିଶାଳ ରିସେପ୍ସନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ନେହା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ନିକଟରେ ବିମାନରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିଥିଲେ ।

ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା:-

ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ବିବାହରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନେହାଙ୍କ ବିବାହର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ସହିତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଉର୍ବଶୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, “ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ୍ ନେହୁ ଦ ବ୍ୟାହ, ଅଭିନନ୍ଦନ, ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦମ୍ପତି । ନେହା କକ୍କର ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂହ, ଆପଣ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛନ୍ତି । ଆପଣ ଦୁହିଁଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛି । ଆପଣ ମାନେ ମୋତେ ପ୍ରେମରେ ବିଶ୍ୱାସ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆଶା କରୁଛି ଯେ ଏହା ସର୍ବଦା ଏହିପରି ରହୁ, କାରଣ ଏଭଳି ଲାଗୁଛି ଯେ ଆପଣ ଦୁହେଁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକାଠି ରହିବେ । ବହୁତ ମଜା ଆସିଲା, ପ୍ରେମ । ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ୍ ନେହା କକ୍କର ଏବଂ ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା।”

ମନୀଷ୍ ପୋଲ୍:-

ଇଣ୍ଡିଆନ ଆଇଡଲର ହୋଷ୍ଟ ତଥା ଅଭିନେତା ମନୀଷ୍ ପୋଲ୍ ମଧ୍ୟ ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ବିବାହର ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ । ମନୀଷ୍ ଏକ କଳା ପୋଷାକରେ ବିବାହ ସୋମରହକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ନେହା ଏବଂ ମନୀଷଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଅଛି ଏବଂ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅବନୀତ୍ କୌର:-

ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ବିବାହରେ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅବନୀତ୍ କୌର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ନେହାଙ୍କ ବିବାହରେ ଅବନୀତ୍ କୌର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ନୃତ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ରିୟାଜ ଅଲି:-

ଅନେକ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓରେ ନଜର ଆସିଥିବା ରିୟାଜ ଅଲି ମଧ୍ୟ ଏହି ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।

ଉର୍ବଶୀ ଢୋଲାକିୟା

ଟିଭିର କୋମୋଲିକା ଅର୍ଥାତ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ଧୋଲାକିଆ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ବିବାହରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଦୁଲହାନ ନେହା କକ୍କର ନିଜେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କୁ କାର ଯୋଗେ ଗୁରୁଦ୍ୱାରକୁ ଫେରା ପାଇଁ ନେଇଥିଲେ । ନେହାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଉର୍ବଶୀ ଏହା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ।

ପଞ୍ଜାବୀ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି

ନେହାଙ୍କ ବିବାହରେ ପଞ୍ଜାବୀ ସଙ୍ଗୀତ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ଜଣାଶୁଣା ଚେହେରା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ । ସମସ୍ତେ ଖୁସିରେ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

ଏହା ମଧ୍ୟ ପଢନ୍ତୁ :- ନେହା କକ୍କର ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ବିବାହ ପୋଷାକ କରିଛନ୍ତି କପି ! ସମାନ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଥିବାର ଆସିଥିଲେ ନଜର, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫୋଟ ହେଲା ଭାଇରାଲ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*