ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରନ୍ତି ବଲିଉଡର ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ମାନେ, ଅଭ୍ୟାସ ଜାଣି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ !

ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏଭଳି କିଛି ଅଭ୍ୟାସ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ରହିଥାଏ ଏବଂ ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ଦୁନିଆଁରୁ ଭିନ୍ନ ଦେଖାଇବାର ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ । ତଥାପି ଯାହା ହେଉ ସମାଜର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ଦେଖାଗଲେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ । ଏବଂ ଏହା ସବୁ ପ୍ରକୃତିର ନିୟମ ଅଟେ, ଏଥିପାଇଁ କେହି ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ଦୂରରେ ନାହାଁନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡର କିଛି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ କରାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯେ ଏମାନଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶିଥାଏ ।

କରନ୍ ବି ଗ୍ରୋଭର (କୀଟପତଙ୍ଗକୁ ଭୟ କରନ୍ତି)

କରଣ ବି ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ କୀଟପତଙ୍ଗଙ୍କୁ ବହୁତ ଭୟ କରନ୍ତି, ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏକ ବିଶେଷତା ହେଉଛି ଯେ ସେ ନିଜ ଭୟକୁ କାହା ସାମ୍ନାରେ ଲୁଚାନ୍ତି ନାହିଁ କାରଣ ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ନା କିଛି ରହିଛି, ଯାହାଦ୍ୱାରା ମଣିଷ ଭୟଭୀତ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ମଣିଷଙ୍କୁ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଲଜ୍ଜିତ ହେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ।

ରୁସଲାନ ମୁମତାଜ ( ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଲୁହ ବାହାରିଆସେ)

ରୁସଲାନ ମୁମତାଜ ସର୍ବଦା ଭାବପ୍ରବଣ ସ୍ୱଭାବର ଥିଲେ ଏବଂ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର କାନ୍ଦି ପକାଉଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସେହି ସମୟ ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରି କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଜେଜେମାଆଙ୍କ ମୃତଦେହ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଏତେ କାନ୍ଦିଥିଲେ ଯେ ତାହାକୁ ଶବ୍ଦରେ ମଧ୍ୟ କହିବା ଅସମ୍ଭବ ଅଟେ । ତେବେ ସେ ଏଥିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥିରେ କୌଣସି ଅଦ୍ଭୁତ କଥା ନାହିଁ ବରଂ ଆମ ସମାଜରେ ଏକ ଭୁଲ୍ ଧାରଣା ଅଛି ଯେ ପୁଅମାନେ କାନ୍ଦନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଗୁରୁମିତ୍ ଚୌଧୁରୀ (ସାଜସଜ୍ଜା ହେବା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି)

କେତେବେଳେ ପୋଷାକ, କେତେବେଳେ ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ ଏବଂ କେତେବେଳେ ଦାଢ଼ି । ପ୍ରାୟତଃ ଗୁରୁମିତ୍ ଚୌଧୁରୀ ନିଜ ଲୁକ୍ସ ଉପରେ ପରୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତି, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଏହା ଜଣାପଡେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ସାଜସଜ୍ଜା ହେବାକୁ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଅଟେ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ପ୍ରକାର ବୋରିଂ ଲୁକ୍ ସର୍ବଦା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ରଖିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ।

ଗୌତମ୍ ଗୁଲାଟି (ସପିଂ ପାଗଳ)

ଗୌତମ୍ ଗୁଲାଟିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ଦେଖାଯାଏ, ତାଙ୍କ ହାତରେ ଗୋଟିଏ ଟ୍ରଲି କିମ୍ବା ସପିଂ ବ୍ୟାଗ୍ ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । କାରଣ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ସେ ସପିଂକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ଭାରତ ବାହାରେ ସପିଂ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, ଯାହା ବିଷୟରେ ପଚରାଯିବାରୁ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଭାରତରେ ଗ୍ଲାମର ଏବଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅଂଶ ହେତୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଭେଟିଥାନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଯାଇ ସପିଂ କରିବାର ଇଚ୍ଛାକୁ ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ (ରୋଷେଇ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ)

ଯଦିଓ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କମ୍ ନୁହେଁ । କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଲୋକ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ରୋଷେଇ କରିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ରୋଷେଇ କରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟର ରେସିପି ସହିତ ନୂଆଁ ନୂଆଁ ପରୀକ୍ଷଣ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଅଟେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*