ଜାଣନ୍ତୁ ଶାହୀଦ କପୁର ଏବଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ କାହିଁକି ଭାଙ୍ଗିଥିଲା, ଭଉଣୀ କରିସ୍ମା କପୁର କରିଛନ୍ତି ଏହାର ଖୁଲସା

ଜାଣନ୍ତୁ ଶାହୀଦ କପୁର ଏବଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ କାହିଁକି ଭାଙ୍ଗିଥିଲା, ଭଉଣୀ କରିସ୍ମା କପୁର କରିଛନ୍ତି ଏହାର ଖୁଲସା

ବଲିଉଡରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସେଲିବ୍ରିଟି ମାନଙ୍କର ପରିବାର ଯୋଜନାର ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଚାଲିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା, ଅମୃତା ରାଓ ଏବଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଭଳି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି । କରୀନା କପୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଲାଲ୍ ସିଂ ଚଢାର ସୁଟିଂ ସାରି ନିକଟରେ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ କରୀନା ଗତ ୨୮ ଦିନ ଧରି ଦିଲ୍ଲୀର ପଟୌଦି ପ୍ୟାଲେସରେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ସୈଫ ଏବଂ ପୁଅ ତୈମୁରଙ୍କ ସହ ଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରି ଯାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ କରୀନାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କର ଏବଂ ଶାହୀଦଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର କିଛି ଅଶୁଣା କଥା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ଏହା ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଶାହୀଦ କପୁର ଏବଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା, କଥା ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ବହୁତ ଖରାପ ସମାପ୍ତି ହୋଇଥିଲା । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଶାହୀଦ ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଥିଲା । ଏହି ଯୋଡିକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅନସ୍କ୍ରିନ ସହିତ ଅଫସ୍କ୍ରିନ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ । କୁହାଯାଏ ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଫିଦାର ସୁଟିଂ ସେଟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ୩ ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୦୭ ମସିହାରେ, ‘ଜବ୍ ୱି ମେଟ୍’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆସିବା ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଝଡ଼ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ରେକପ୍ ହେବାର ୧୨ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି, କିନ୍ତୁ ଏହି ବ୍ରେକପ୍ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ କାରଣ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମଗ୍ର ମାମଲା କଣ ଅଟେ ।

ଜାଣନ୍ତୁ କରୀନା ଏବଂ ଶାହୀଦଙ୍କ ବ୍ରେକପ୍ ହେବାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ କଣ:-

ଶାହୀଦ ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ବ୍ରେକପ୍ ହେବାର ଅନେକ କାରଣ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ । କେତେକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ , ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ରେକପ୍ ହେବାର କାରଣ ଶାହୀଦଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲାବେଳେ, ସେହି ସମୟରେ କିଛି ରିପୋର୍ଟରେ କରୀନାଙ୍କ ପରିବାର ଯୋଗୁଁ କରୀନା ଏବଂ ଶାହୀଦଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଥିବା କଥା ଦାବି କରା ଯାଇଥିଲା । କରୀନାଙ୍କ ମାଁ ବବିତା କପୁର ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ଭଉଣୀ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କୁ ଭିଲେନ୍ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଥିଲା । କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଉଭୟ ବବିତା ଏବଂ କରିସ୍ମା ଶାହୀଦଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ଶାହୀଦଙ୍କୁ ନିଜ ସମାନତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରୁନଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ ଦାବି କରା ଯାଇଥିଲା ଯେ କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ ଶାହୀଦ ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ପସନ୍ଦ ନଥିଲା ।

ତେବେ ଦାବି କରାଯାଏ ଯେ ଶାହୀଦ ହିଁ ବ୍ରେକପ୍ ପାଇଁ ଶେଷ ଫୋନ କଲ୍ କରିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ କି କରୀନା ସେହି ଦିନ ଗୁଡିକରେ ପ୍ୟାଚପ୍ କରିବାକୁ ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ୨୦୦୪ ମସିହାରେ ଏହି ସମ୍ପର୍କର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେହି ଦିନ ଗୁଡ଼ିକରେ ଏମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା ​​। ଉଭୟେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାରେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନେକ ଥର ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ । ଉଭୟ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିବାକୁ କେବେ ମଧ୍ୟ ଦ୍ୱିଧା ପ୍ରକାଶ କରିନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୨୦୦୭ ମସିହା ସୁଦ୍ଧା ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ।

କୁହାଯାଏ ଯେ ୨୦୦୬ ମସିହାରେ ଯେତେବେଳେ ଜବ୍ ୱି ମେଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ଚାଲିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସୁଟିଂର ଶେଷ ବେଳକୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ ଝଡ଼ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସୁଟିଂ ଶେଷ ବେଳକୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ କମ୍ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଶେଷ ଦୃଶ୍ୟର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଉଭୟ ଅଲଗା ଅଲଗା ଗାଡିରେ ଆସିଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଉଭୟ ୩୬ ଚାଇନା ଟାଉନ୍, ଚୁପ୍ ଚୁପକେ ଏବଂ ଜବ୍ ୱି ମେଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ ।

ଶାହୀଦ ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ବ୍ରେକପ୍ ହେବାର ଗୋଟିଏ କାରଣ ଏହା ମଧ୍ୟ:-

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ରାଓଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଶାହୀଦ ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ ହେବାର ଆଉ ଏକ କାରଣ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବିବାହ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅମୃତା ଏବଂ ଶାହୀଦଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିକଟତରତା ବହୁତ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ କରୀନା ଅସୁରକ୍ଷିତ ମନେ କରୁଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କରୀନା ଏବଂ ଶାହୀଦଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଶେଷରେ ଉଭୟଙ୍କର ବ୍ରେକପ୍ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ କରୀନାଙ୍କ ନିକଟତରତା ସୈଫଙ୍କ ସହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା ଏବଂ ଉଭୟ ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଶାହୀଦ କପୁର ମଧ୍ୟ ନିଜର ଅଲଗା ପଥ ଚୟନ କରି ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ମୀରା ରାଜପୁତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *