ଜାଣନ୍ତୁ ଶାହୀଦ କପୁର ଏବଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ କାହିଁକି ଭାଙ୍ଗିଥିଲା, ଭଉଣୀ କରିସ୍ମା କପୁର କରିଛନ୍ତି ଏହାର ଖୁଲସା

ବଲିଉଡରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସେଲିବ୍ରିଟି ମାନଙ୍କର ପରିବାର ଯୋଜନାର ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଚାଲିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା, ଅମୃତା ରାଓ ଏବଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଭଳି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି । କରୀନା କପୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଲାଲ୍ ସିଂ ଚଢାର ସୁଟିଂ ସାରି ନିକଟରେ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ କରୀନା ଗତ ୨୮ ଦିନ ଧରି ଦିଲ୍ଲୀର ପଟୌଦି ପ୍ୟାଲେସରେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ସୈଫ ଏବଂ ପୁଅ ତୈମୁରଙ୍କ ସହ ଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରି ଯାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ କରୀନାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କର ଏବଂ ଶାହୀଦଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର କିଛି ଅଶୁଣା କଥା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ଏହା ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଶାହୀଦ କପୁର ଏବଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା, କଥା ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ବହୁତ ଖରାପ ସମାପ୍ତି ହୋଇଥିଲା । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଶାହୀଦ ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଥିଲା । ଏହି ଯୋଡିକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅନସ୍କ୍ରିନ ସହିତ ଅଫସ୍କ୍ରିନ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ । କୁହାଯାଏ ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଫିଦାର ସୁଟିଂ ସେଟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ୩ ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୦୭ ମସିହାରେ, ‘ଜବ୍ ୱି ମେଟ୍’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆସିବା ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଝଡ଼ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ରେକପ୍ ହେବାର ୧୨ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି, କିନ୍ତୁ ଏହି ବ୍ରେକପ୍ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ କାରଣ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମଗ୍ର ମାମଲା କଣ ଅଟେ ।

ଜାଣନ୍ତୁ କରୀନା ଏବଂ ଶାହୀଦଙ୍କ ବ୍ରେକପ୍ ହେବାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ କଣ:-

ଶାହୀଦ ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ବ୍ରେକପ୍ ହେବାର ଅନେକ କାରଣ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ । କେତେକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ , ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ରେକପ୍ ହେବାର କାରଣ ଶାହୀଦଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲାବେଳେ, ସେହି ସମୟରେ କିଛି ରିପୋର୍ଟରେ କରୀନାଙ୍କ ପରିବାର ଯୋଗୁଁ କରୀନା ଏବଂ ଶାହୀଦଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଥିବା କଥା ଦାବି କରା ଯାଇଥିଲା । କରୀନାଙ୍କ ମାଁ ବବିତା କପୁର ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ଭଉଣୀ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କୁ ଭିଲେନ୍ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଥିଲା । କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଉଭୟ ବବିତା ଏବଂ କରିସ୍ମା ଶାହୀଦଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ଶାହୀଦଙ୍କୁ ନିଜ ସମାନତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରୁନଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ ଦାବି କରା ଯାଇଥିଲା ଯେ କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ ଶାହୀଦ ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ପସନ୍ଦ ନଥିଲା ।

ତେବେ ଦାବି କରାଯାଏ ଯେ ଶାହୀଦ ହିଁ ବ୍ରେକପ୍ ପାଇଁ ଶେଷ ଫୋନ କଲ୍ କରିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ କି କରୀନା ସେହି ଦିନ ଗୁଡିକରେ ପ୍ୟାଚପ୍ କରିବାକୁ ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ୨୦୦୪ ମସିହାରେ ଏହି ସମ୍ପର୍କର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେହି ଦିନ ଗୁଡ଼ିକରେ ଏମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା ​​। ଉଭୟେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାରେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନେକ ଥର ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ । ଉଭୟ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିବାକୁ କେବେ ମଧ୍ୟ ଦ୍ୱିଧା ପ୍ରକାଶ କରିନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୨୦୦୭ ମସିହା ସୁଦ୍ଧା ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ।

କୁହାଯାଏ ଯେ ୨୦୦୬ ମସିହାରେ ଯେତେବେଳେ ଜବ୍ ୱି ମେଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ଚାଲିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସୁଟିଂର ଶେଷ ବେଳକୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ ଝଡ଼ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସୁଟିଂ ଶେଷ ବେଳକୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ କମ୍ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଶେଷ ଦୃଶ୍ୟର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଉଭୟ ଅଲଗା ଅଲଗା ଗାଡିରେ ଆସିଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଉଭୟ ୩୬ ଚାଇନା ଟାଉନ୍, ଚୁପ୍ ଚୁପକେ ଏବଂ ଜବ୍ ୱି ମେଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ ।

ଶାହୀଦ ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ବ୍ରେକପ୍ ହେବାର ଗୋଟିଏ କାରଣ ଏହା ମଧ୍ୟ:-

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ରାଓଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଶାହୀଦ ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ ହେବାର ଆଉ ଏକ କାରଣ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବିବାହ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅମୃତା ଏବଂ ଶାହୀଦଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିକଟତରତା ବହୁତ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ କରୀନା ଅସୁରକ୍ଷିତ ମନେ କରୁଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କରୀନା ଏବଂ ଶାହୀଦଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଶେଷରେ ଉଭୟଙ୍କର ବ୍ରେକପ୍ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ କରୀନାଙ୍କ ନିକଟତରତା ସୈଫଙ୍କ ସହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା ଏବଂ ଉଭୟ ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଶାହୀଦ କପୁର ମଧ୍ୟ ନିଜର ଅଲଗା ପଥ ଚୟନ କରି ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ମୀରା ରାଜପୁତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*