ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏହି ୬ଜଣ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କର ଝିଅମାନେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି, ଲୁକ୍ସରେ କୌଣସି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି ।

ଆମେ ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖିଥିବା ଯେ ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା କିମ୍ବା ଅଭିନେତ୍ରୀ କିମ୍ବା କୌଣସି ସେଲିବ୍ରିଟି ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଅଭିନୟ ଶ୍ରେଣୀରେ ଆଣିବା ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଥରେ ହେଲେ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାଉଥର କେତେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତାରକାଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ,  ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଝିଅ ମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ହେବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଭିନୟ ଜଗତରୁ ବହୁ ଦୂରରେ ରଖିଛନ୍ତି ।

ସତ୍ୟରାଜ – ଦିବ୍ୟା

ବାହୁବଲୀ ପରି ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କଟାପ୍ପାଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ସତ୍ୟରାଜଙ୍କର ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ସିବରାଜ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଦିବ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ଯଦି ତାଙ୍କ ପୁଅ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ପିତାଙ୍କ ପରି ସାଉଥ ସିନେମାରେ ନିଜର ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଯଦି ତାଙ୍କ ଝିଅ ଦିବ୍ୟାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ତେବେ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ ତାଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ଅଭିନୟରେ ନଥିଲା ଏବଂ ଆଜି ସେ ଜଣେ ଖାଦ୍ୟ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଅଟନ୍ତି ।

ମମୁଟି – କୁଟୀ ସୁରୁମୀ

mammootty daughter surumi mammootty

ମମୁଟି ମାଲାୟାଲମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଟନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ପରିଚୟ ରହିଛି ।କହିରଖୁଛୁ ଯେ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ପୁଅ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ଝିଅ ଅଛନ୍ତି । ପୁଅ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର କରି ସାରିଥିବାବେଳେ କୁଟୀ ସୁରୁମୀ ଲାଇମଲାଇଟ ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଡକ୍ଟର ମହମ୍ମଦ ରେହାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ କୁଟୀ ସୁରୁମୀ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ।

ମୋହନଲାଲ – ବିସ୍ମୟା

ମୋହନଲାଲ ବିଶ୍ୱନାଥ ନାୟର ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ହେବା ସହିତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପ୍ରଯୋଜକ, ଗାୟକ ଏବଂ ଥିଏଟର କଳାକାର ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି । ଏଥିସହ ସେ ଅନେକ ଭାଷାରେ ଶିକ୍ଷାଲାଭ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଏକ ପୁଅ ଯାହାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରଣୟ ଅଟେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ବିସ୍ମୟା ନାମକ ଏକ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ଯଦି ବିସ୍ମୟାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ତେବେ ସେ ସୁନ୍ଦରତାରେ କାହା ଠାରୁ ମଧ୍ୟ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି ।

ଚିରଞ୍ଜୀବୀ – ସୁସ୍ମିତା ଏବଂ ଶ୍ରୀଜା

ସାଉଥର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଚିରଞ୍ଜୀବୀ ଅଟନ୍ତି । ସେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପ୍ରସିଦ୍ଧତା ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଦୁଇଜଣ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ନାମ ସୁସ୍ମିତା ଏବଂ ଶ୍ରୀଜା ଅଟେ । ତାଙ୍କର ଦୁଇଜଣ ଝିଅ ଦେଖିବାକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତେବେ ଉଭୟ ଭଉଣୀ କ୍ୟାମେରା ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଚିରଞ୍ଜୀବୀଙ୍କର ଉଭୟ ଝିଅ ବିବାହିତ ଅଟନ୍ତି ।

ସି ବିକ୍ରମ୍ – ଅକ୍ଷିତା ବିକ୍ରମ୍

ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସୁପରଷ୍ଟାର ସି ବିକ୍ରମ ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ଏକ ଅଦ୍ଭୂତପୂର୍ବ କ୍ୟାରିଅର କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି ।  ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଶୈଲାଜା ବାଲାଲକ୍ରିଷ୍ଣନଙ୍କୁ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥୀ ଭାବରେ ବାଛିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି , ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଅକ୍ଷିତା ଅଛନ୍ତି । ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଲାଇମଲାଇଟ ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ।

ରଜନୀକାନ୍ତ – ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟା

ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ମେଗାଷ୍ଟାର କୁହାଯାଉଥିବା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ । ଆଜି ଯେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରସିଦ୍ଧି ରହିଛି, ସେଥିପାଇଁ ଆମକୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକ କିଛି କହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ତାଙ୍କର ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ନାମକ ଦୁଇଟି ଝିଅ ଅଛନ୍ତି । ସୁନ୍ଦରତା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଉଭୟ ଝିଅ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*