ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ସ୍ୱାମୀ ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କ ଉପରେ କରିସ୍ମା ଲଗାଇଥିଲେ ଗମ୍ଭୀର ଆରୋପ କିନ୍ତୁ ପିଲାମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଛି ସମ୍ପର୍କ !

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁର ଯଦିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି । କରିସ୍ମା ନିଜ ଝିଅ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ସହିତ ବହୁତ ମଜାମସ୍ତି କରନ୍ତି । ନିକଟରେ ୱେବସିରିଜ୍ “ମେଣ୍ଟାଲ ହୁଡ୍”ରେ ଦେଖାଦେଇଥିବା କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ମିଳିଥିଲା ​​। ଏକ ସମୟରେ ବଲିଉଡରେ କରିସ୍ମାଙ୍କର ଯାଦୁ ଚାଲୁଥିଲା । ନିଜର ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ କରିସ୍ମା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ଏହାର କାରଣ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସଞ୍ଜୟ କପୁର ଥିଲେ ।

୨୦୦୩ ମସିହାରେ କରିସ୍ମା କପୁର ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପରି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ବିଫଳ ସମ୍ପର୍କ ପରେ କରିସ୍ମାଙ୍କ ଜୀବନ ଦିଲ୍ଲୀର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ବ୍ୟବସାୟୀ ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କୁ ଉପରେ ଆସିଥିଲା । ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିବା ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କପୁର ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପରେ ମଧ୍ୟ କରିସ୍ମାଙ୍କ ଜୀବନ ଏତେ ସହଜ ନଥିଲା, ବିଶେଷ କରି ବିବାହ ପରେ ନୁହେଁ ।

ବିବାହର କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ବୋଧହୁଏ ଦୁହିଁଙ୍କୁ କାହାର ନଜର ଲାଗି ଯାଇଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ଖବର ଆସିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା । ତା’ପରେ ଏଭଳି ମଧ୍ୟ ଦିନ ଆସିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ କରିସ୍ମା ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ଉଭୟଙ୍କର ସନ୍ତାନ ସମାୟାରା ଏବଂ କିଆନ୍ ମାତା କରିସ୍ମାଙ୍କ ସହିତ ରହୁଛନ୍ତି ।

କରିସ୍ମା ନିଜର ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ । କରିସ୍ମା କହିଥିଲେ ଯେ ସଞ୍ଜୟ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମୋତେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରୁଥିଲେ । କରିସ୍ମା କହିଥିଲେ ଯେ ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଆ ମୋ ପାଇଁ ଏକ ପୋଷାକ ଆଣିଥିଲେ ଯାହା ମୋତେ ଫିଟ୍ ହେଉ ନଥିଲା । ସେହି ପୋଷାକ ନ ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ୱାରା ମୋ ଶାଶୁ ମୋ ଉପରକୁ ହାତ ଉଠାଇଥିଲେ । ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ କରା ଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କରିସ୍ମା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସଞ୍ଜୟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅତ୍ୟାଚାର କରୁଥିଲେ ।

କରିସ୍ମା ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କେବଳ ମୋର ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ସଞ୍ଜୟ କପୁର କରିସ୍ମାଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ଯେ କରିସ୍ମା ତାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ କରିସ୍ମାଙ୍କ ପିତା ରଣଧୀର କପୁର ସିଧାସଳଖ ଭାବରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ।

ରଣଧୀର କହିଥିଲେ ଯେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଆମର ସମ୍ପର୍କ କପୁର ପରିବାର ସହିତ ରହିଛି । ଆମକୁ କାହାର ଟଙ୍କା ପଛରେ ଦୌଡିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ଆମ ପାଖରେ ଆମର ବହୁତ ଟଙ୍କା ଅଛି । ସଞ୍ଜୟ ଜଣେ ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀର ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି । ମୁଁ କେବେ ମଧ୍ୟ ଚାହୁଁ ନଥିଲି ଯେ କରିସ୍ମା ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରନ୍ତୁ । ରଣଧୀର ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସମଗ୍ର ଦିଲ୍ଲୀ ଜାଣିଛି, ସେ କେତେ ଖରାପ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି, ତାହା ମୋତେ କହିବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ ।

ଛାଡପତ୍ର ଆବେଦନପତ୍ରରେ ସଞ୍ଜୟ କପୁର କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଖରାପ ମାଆ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଏହା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ରଣଧୀର କପୁର ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ରଣଧୀର କହିଥିଲେ ଯେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି କରିସ୍ମା ସର୍ବଦା ଜଣେ ଭଲ ମାତା ରହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ରହୁଛନ୍ତି । ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଦିନରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଥିଲି ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସଞ୍ଜୟ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ ସହ କରିସ୍ମାଙ୍କ ବର୍ଷସାରା ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲେ । କରିସ୍ମା ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ଉପରେ ମାନସିକ ତଥା ଶାରୀରିକ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ସମୟ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉନ୍ନତ ହୋଇଛି । କରିସ୍ମା ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ନିକଟକୁ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପଠାନ୍ତି । ଗତ ବର୍ଷ ଦୀପାବଳିରେ କରିସ୍ମାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କ ନିକଟରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଥିଲେ ।

ତେବେ ଛାଡପତ୍ର ପରେ କରିସ୍ମା ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ନିଜ ନିଜ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ି ସାରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କରିସ୍ମା ଏକାକି ପିତାମାତା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ସଞ୍ଜୟ, ପ୍ରିୟା ସଚ୍ଚଦେବଙ୍କୁ ଦ୍ଵିତୀୟ ବିବାହ କରି ନେଇଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଅଛି । ପ୍ରିୟାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବିବାହରୁ ଏକ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି । କରିସ୍ମାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପିତା ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି । ସଞ୍ଜୟ ଝିଅ ସମାୟରା ଏବଂ ପୁଅ କିଆନଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*