ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଅଭିଯୋଗରେ ଧରା ପଡିଥିଲେ ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ! ଜାଣନ୍ତୁ ସେମାନେ କିଏ କିଏ ?

ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସମ୍ମୁଖରେ ଯେତେ ଭଲ ଦେଖାଯାଇଥାଏ, ପରଦା ପଛରେ ତାଠାରୁ ଅଧିକ କଳାକାରନାମାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଥାଏ । ଏହି ଭଲ ଓ କଳାକାରନାମା ଦୁନିଆରେ ଲୋକମାନେ ନିଜ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଏହିପରି ମଗ୍ନ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଯେ, ସେମାନେ ନିଜର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ନିମନ୍ତେ ଯେକୌଣସି ସ୍ତରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି । ଏହିପରି ହିଁ ଏକ ମାମଲା ଗୋଆରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ଗୋଟିଏ Five Star Hotelରୁ ପୋଲିସ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ସିରିଏଲର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହିରୋଇନମାନେ ଦେହ ବେପାରରେ ଲିପ୍ତ ଥିଲେ :-

ଏହା କୌଣସି ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ଜଡିତ ଥିବା ଅଭିଯୋଗରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଏହିପରି ଅନେକ ଥର ହୋଇସାରିଛି ଏବଂ କେତେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲିପ୍ତ ଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ବାସ୍ତବରେ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ଧରାପଡ଼ିବା ଗୋଟିଏ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ସେକ୍ସ ରକେଟରେ ଧରାପଡିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ ଜଡିତ ଅଟନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ କିଏ କିଏ…

ସୁକନ୍ୟା: ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ ଏବଂ ମାଳାୟାଲାମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ :

ଦେହ ବେପାର ଅଭିଯୋଗରେ ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ ଏବଂ ମାଲାୟାଲମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଭାରତନାଟ୍ୟମ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ସୁକନ୍ୟାଙ୍କୁ ଚେନ୍ନାଇର ଏକ ହୋଟେଲରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ୨୦୧୬ ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ସୁକନ୍ୟାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ସୁକନ୍ୟା ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହେତୁ ଦେହ ବେପାର ରାସ୍ତାକୁ ବାଛିଥିଲେ ।

ଐଶ ଅଂସାରୀ: “ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମ୍”ରେ କାମ କରିଥିଲେ :

ବଲିଉଡର “ଚଳତେ ଚଲତେ” ଏବଂ “ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମ୍” ଭଳି ବଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିବା ବଲିଉଡର ସାଉଥ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ ଅଂସାରୀଙ୍କୁ ୨୦୧୩ ମସିହା ନଭେମ୍ବର ମାସ ୫ ତାରିଖରେ ଯୋଧପୁରର ରାଇକବାଗ୍ ରୋଡ୍ ସ୍ଥିତ ଏକ ହୋଟେଲରୁ ଅନ୍ୟ ତିନିଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଦେହ ବେପାର କରୁଥିବା ସମୟରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଐଶ ଅଂସାରୀ ଯେଉଁ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲେ ସେ ସବୁକୁ ଅନଲାଇନ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳନା କରାଯାଉଥିଲା ।

ଶ୍ଵେତା ବସୁ ପ୍ରସାଦ: ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ଧରା ପଡ଼ିଥିଲେ “ମକ୍ଡ଼ୀ” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଭିନେତ୍ରୀ :

ଶ୍ୱେତା ବସୁଙ୍କ ନାମ ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ବନଜାରା ପାହାଡର ଏକ ସେକ୍ସ ସ୍କେଣ୍ଡାଲରେ ଆସିଥିଲା, ଯାହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଉଦ୍ଧାର ଗୃହରେ ରହିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଶ୍ଵେତାଙ୍କୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଅଧିବେଶନ କୋର୍ଟ ଏକ କ୍ଲିନ ଚିଟ୍ ଦେଇଥିଲା । ଶ୍ୱେତା “ମକ୍ଡ଼ୀ”, “ଇକବାଲ୍”, “ୱାହ ଲାଇଫ୍ ହୋ ତୋ ଐସୀ” ଭଳି ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ଜଣେ ସାଉଥ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ସେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ।

ସାୟରା ବାନୋ: ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ :

ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ୨୦୧୦ ମସିହା ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ୨୩ ତାରିଖରେ ଗୋଟିଏ ବଡ ସେକ୍ସ ରାକେଟକୁ ଠାବ କରାଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ୯ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ରାକେଟରେ ୨ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଧରାପଡିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସାଉଥର ଜଣେ ସହାୟିକା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାୟରା ବାନୋ ଥିଲେ । ଏଥିସହ ଜଣେ ଉଜବେକିସ୍ତାନର ମହିଳାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଜ୍ୟୋତି: ସାଉଥ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ :

୨୦୧୦ ମସିହା ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ୨୩ ତାରିଖରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଗୋଟିଏ ବଡ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ପର୍ଦାଫାସ୍ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ୯ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଧରାପଡିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ସାୟରା ବାନୋ ମଧ୍ୟ ଧରାପଡିଥିଲେ ଏହା ସହିତ ସେହି ରକେଟରେ ଜ୍ୟୋତି ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିଲେ । ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରିବା ସମୟରେ ଏହି ଦୁଇ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ।

ୟମୁନା: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସାଉଥ ଅଭିନେତ୍ରୀ :

୨୦୧୧ ମସିହାରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସାଉଥ ଅଭିନେତ୍ରୀ ୟମୁନାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ହୋଟେଲରେ ଦେହ ବେପାରରେ ଲିପ୍ତ ଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ୟମୁନାଙ୍କୁ ବାଙ୍ଗାଲୋର ପୋଲିସ ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ୟମୁନାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ବିଠାଲ ମାଲ୍ୟା ରୋଡ୍ ସ୍ଥିତ ଏକ ହୋଟେଲରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

କିନ୍ନରା: ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ଦଲାଲ :

ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଭିନେତ୍ରୀ କିନ୍ନରାଙ୍କ ଉପରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ଦଲାଲ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ଏକ ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇଥିଲା । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ମାତା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଶରୀର ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ କରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

ମିଷ୍ଠୀ ମୁଖାର୍ଜୀ: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ :

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ୨୦୧୪ ମସିହା ଜାନୁଆରୀ ମାସ ୯ ତାରିଖରେ ପୋଲିସ ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀ ଔପୀ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ହାଇ-ପ୍ରୋଫାଇଲ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ପର୍ଦାଫାସ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ରାକେଟକୁ ଅନ୍ୟ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମିଷ୍ଠୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ହିଁ ପରିଚାଳନା କରୁଥିଲେ । ଏହି ଚଢ଼ାଉ ଦ୍ୱାରା ଅନେକ ବ୍ଲୁ-ସିଡ଼ି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ମିଷ୍ଠୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ମିଷ୍ଠୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଚଳିତ ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛନ୍ତି ।

ଶ୍ରାବଣୀ: ତେଲୁଗୁ ଧାରାବାହିକର ଅଭିନେତ୍ରୀ :

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରାବଣୀ ତେଲୁଗୁ ଧାରାବାହିକ “ହିମାବିନ୍ଦୁ” ଏବଂ “ଲାୟା”ରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କୁ ୨୦୧୩ ମସିହା ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ୩ ତାରିଖରେ ମଧାପୁରରେ ଏକ ହାଇ-ପ୍ରୋଫାଇଲ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ମାମଲାରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଜୟରାଜ ଷ୍ଟିଲ ମାଲିକ ସଞ୍ଜନ କୁମାର ଗୋୟନାକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଭୁବନେଶ୍ଵରୀ: ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ସିରିଏଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ :

୨୦୦୯ ମସିହାରେ ଭୁବନେଶ୍ଵରୀ ଚେନ୍ନାଇରେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ସହିତ ଦେହ ବେପାର କରୁଥିବା ବେଳେ ଧରାପଡିଥିଲେ । ଅନେକ ଗୁଡିଏ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ସିରିଏଲରେ କାମ କରି ଭଲ ରୋଜଗାର କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ଭୁବନେଶ୍ୱରୀ ଦେହ ବେପାର ମାର୍ଗକୁ ଆପଣାଇ ଥିଲେ । ଭୁବନେଶ୍ୱରୀ ନିଜ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ହିଁ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚଳାଉଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*