ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ତୃତୀୟ ବିବାହ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିଗଲା, ବିବାହର ୪ ମାସ ପରେ ହେଲା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ମାରପିଟ !

ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭନିତା ବିଜୟକୁମାର ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ହେତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କର ମନେଥିବ ଯେ ଜୁନ୍ ମାସରେ ଭନିତା ବିଜୟକୁମାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ପିଟର ପଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ଦମ୍ପତି ଚେନ୍ନାଇ ସ୍ଥିତ ଘରେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଦୁହେଁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଏହି ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯାହା ୪ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ରହିଲା ନାହିଁ । ଏହି ଦମ୍ପତି ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିବାର ଖବର ରହିଛି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବିବାହର ୪ ମାସ ପରେ ହିଁ ଭନିତା ବିଜୟକୁମାର ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ପିଟର ପଲଙ୍କୁ ମାରି ମାରି ଘରୁ ବାହାର କରି ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରବିନ୍ଦ୍ର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରନ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଖବରକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରି ରବିନ୍ଦ୍ର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହା ସତ୍ୟ ଅଟେ । ସମସ୍ତଙ୍କର କଥା ସତ ହୋଇଗଲା । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭନିତା ନିଜ ଝିଅ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ପିଟର ପଲଙ୍କ ସହ ଗୋଆ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ହିଁ ଏହି ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ।

ବିବାହ ପରେ ଏହା ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଯାତ୍ରା ଥିଲା କିନ୍ତୁ ପିଟର ପଲ ଗୋଆରେ ବହୁତ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଝଗଡା ଏକ ବଡ଼ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା ​​। ଆହୁରିମଧ୍ୟ ଚେନ୍ନାଇକୁ ଫେରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପିଟରଙ୍କ ମଦ୍ୟପାନ ଅଭ୍ୟାସ କମି ନଥିଲା ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପୁଣିଥରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ପରେ ଭନିତା, ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ପାଟିତୁଣ୍ଡ କରି ଘରୁ ବାହାର କରି ଦେଇଥିଲେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଭନିତା ବିଜୟକୁମାରଙ୍କର, ପିଟର ପଲଙ୍କ ସହ ଏହା ତୃତୀୟ ବିବାହ ଥିଲା । ଏବଂ ପିଟର ପଲଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଭନିତା ବିଜୟକୁମାରଙ୍କ ସହିତ ଏହା ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ଥିଲା । ଯେଉଁ ଦିନ ଉଭୟେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ସେହିଦିନ ପିଟରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଏଲିଜାବେଥ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ମାମଲା ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ।

ଏଲିଜାବେଥ ଦାବି କରିଥିଲେ ଯେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପିଟରଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଛାଡପତ୍ର ହୋଇନାହିଁ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ବିବାହକୁ ଆଇନଗତ ଭାବରେ ବାତିଲ କରାଯିବା ଉଚିତ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ , ପିଟର ପଲଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ବିବାହ ସମୟରେ ଅନେକ ହାଙ୍ଗାମା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ପିଟର ପଲଙ୍କୁ ବିବାହ ନ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ୧୯୯୫ ମସିହାରେ ଭନିତା ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଚନ୍ଦ୍ରଲେଖା” ମାଧ୍ୟମରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*