ସତରେ କଣ ପ୍ରେମିକ ରୋହମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁଷ୍ମିତା ସେନ୍? ଏହା କହିଛନ୍ତି ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ…

ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁଷ୍ମିତା ସେନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ନିକଟ ଅତୀତରେ ସେ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ “ଆର୍ଯ୍ୟା”ରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ସୁଷ୍ମିତାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନକୁ ପ୍ରଶଂସକ ମହଲରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଛି । ଆର୍ଯ୍ୟାରେ ତାଙ୍କର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି । ସୁଷ୍ମିତା ”ଆର୍ଯ୍ୟା”ର ସଫଳତାକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ।

ସୁଷ୍ମିତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଚଳିତ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ଫଟୋ, ଭିଡିଓ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଷ୍ମିତା ପ୍ରେମିକ ରୋହମାନ ଶାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି । ସୁଷ୍ମିତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି, ଏହିପରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜେ କହିଛନ୍ତି କି ସେ କେବେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ ସୁଷ୍ମିତା ଗତ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଲାଇଭ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ରୋହମାନ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ପୁରା ଅଧିବେଶନ ବହୁତ ମଜାଳିଆରେ ଅତିବାହିତ ହେଉଥିଲା, ଠିକ୍ ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ବିବାହ କରିବାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ । ଏହା ଉପରେ ସୁଷ୍ମିତା ଉତ୍ତର ରଖିଥିଲେ କି, ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ..

କେବେ ବିବାହ କରିବେ ସୁଷ୍ମିତା ?

ଲାଇଭ ଅଧିବେଶନ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଶଂସକ ସୁଷ୍ମିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ଏବଂ କେବେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସୁଷ୍ମିତା ତାଙ୍କ ପଛରେ ଥିବା ପ୍ରେମିକ ରୋହମାନଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତି ଏବଂ କୁହନ୍ତି କି ତୁମେ କହିଦିଅ । ସୁଷ୍ମିତା ଯେତେବେଳେ ରୋହମାନଙ୍କ ଉପରେ କଥାକୁ ଠେଲି ଦିଅନ୍ତି ସେତେବେଳେ ରୋହମାନ ମଧ୍ୟ ଅତି ଚତୁରତାର ସହ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତି । ରୋହମାନ କୁହନ୍ତି “ପଚାରି କହିବି”।

ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ସୁଷ୍ମିତା କୁହନ୍ତି, “ଆମେ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କୁ ପଚାରି କହିବୁ”। ସୁଷ୍ମିତାଙ୍କ ଏହି ଲାଇଭ ଭିଡିଓ ଅଧିବେଶନ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଲାଇଭ ଅଧିବେଶନରେ ସୁଷ୍ମିତା ବହୁତ ମଜାଳିଆ କଥା କହିଥିଲେ । ଲାଇଭ ଅଧିବେଶନରେ ସୁଷ୍ମିତା ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ରିତ କୁର୍ତ୍ତୀରେ ନଜର ଆସିଥିବା ବେଳେ ରୋହମାନ ଏକ କଳା ଟି-ସାର୍ଟ ଏବଂ ଲୋୟର ପିନ୍ଧିଥିଲେ ।

୧୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହୋଇଥିଲେ ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ

କହିରଖୁଛୁ କି, ସୁଷ୍ମିତା ସେନ୍ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ସୁଷ୍ମିତା ସେନ୍ ମାତ୍ର ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ”ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ” ଅର୍ଥାତ ବିଶ୍ୱ ସୁନ୍ଦରୀ ଟାଇଟଲ ଜିତିଥିଲେ । ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ଟାଇଟଲ ହାସଲ କରିବା ପରେ ସୁଷ୍ମିତା ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ସେ ବୀବୀ ନମ୍ବର ୱାନ୍, ମେଁ ହୁଂ ନା, ମୈନେ ପ୍ୟାର୍ କ୍ୟୁ କିୟା, ସିର୍ଫ ତୁମ୍, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର, କ୍ୟୁ କି ମେଁ ଝୁଟ୍ ନେହିଁ ବୋଲତା ପରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ସୁଷ୍ମିତା ସେନ୍ ଦୁଇଟି ଝିଅଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ନାମ ରେନେ ଏବଂ ଆଲିଶା ଅଟେ । ସୁଷ୍ମିତା ନିଜ ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି । ସେ ନିଜ ପୋଷ୍ୟ ଝିଅମାନଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତି । ସୁଷ୍ମିତା ଉଭୟ ଝିଅମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ସମୟରେ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ । ପୂର୍ବତନ ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁଷ୍ମିତା ସେନ୍ ଆଜି ମଧ୍ୟ କୁଆଁରୀ ଅଟନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା କି ଆଗାମୀ ସମୟରେ ସୁଷ୍ମିତା ରୋହମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି ନା ନାହିଁ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*