ପିତାଙ୍କ ପର୍ସରୁ ଟଙ୍କା ଚୋରି କରୁଥିଲେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା, ଶୋ ମାଧ୍ୟମରେ କଲେ କାରଣର ଖୁଲାସା !

ବିଗ୍ ବୋସ୍ ୧୪ କୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବାପାଇଁ ନିର୍ମାତାମାନେ ତିନି ଜଣ ଭଲ ସିନିୟରଙ୍କର ପ୍ରବେଶ କରାଇଛନ୍ତି । ତିନିଜଣ ସିନିୟର ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ପୂର୍ବ ସିଜିନର ବିଜେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା ଅଛନ୍ତି । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମାନଙ୍କର କ୍ଲାସ୍ ନେଉଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଗତ ସିଜିନର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ତଥା ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟିକା ଶେହନାଜ ଗିଲ୍ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ କେବଳ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ କାରଣରୁ ଏଥର ଶୋ ଆଗ୍ରହୀ ଲାଗୁଛି । ଶୋ’ରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ପୁରୁଣା ଦିନର କଥା ସେୟାର କରିଥିଲେ । ନିକଟରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ନେଇ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ପର୍ସରୁ ଟଙ୍କା ଚୋରି କରୁଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଚୋରି କରୁଥିଲେ ।

ଟଙ୍କା ଚୋରି କରିବା ପରେ ଧରାପଡିଥିଲେ:-

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା ତାଙ୍କ କଲେଜ ଦିନଗୁଡ଼ିକୁ ମନେପକାଇ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଚୋରି କରୁଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ପର୍ସ ସବୁବେଳେ ଟଙ୍କାରେ ଭରି ରହୁଥିଲା । ସେ ନିୟମିତ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ଟଙ୍କା ଜମା କରି ରଖୁଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ୫୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ତା’ପରେ ୧୦୦ ଟଙ୍କିଆ, ତା’ପରେ ୫୦ ଟଙ୍କିଆ ଏବଂ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଆଉ କିଛି ୧୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍ ରଖୁଥିଲେ । ସେ ଭାବୁଥିଲେ ଯେ ଏତେ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟରୁ ସେ ଯଦି କିଛି ଟଙ୍କା ବାହାର କରିନେବେ, ତେବେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପିତା ଜାଣିପାରିବେ ନାହିଁ । ସେ ଭାବୁଥିଲେ ଯେ ପର୍ସ ଟଙ୍କାରେ ଭରି ରହୁଥାଏ ବୋଲି ପିତା ଏହାକୁ ଗଣି କରି ରଖିନଥିବେ । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଦୁଇ ତିନିଥର ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଧରା ପଡିଯାଇଥିଲେ ।

ସାରା ଗୁରୁପାଲଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରିଯିବା ଦ୍ୱାରା ଦର୍ଶକମାନେ କ୍ରୋଧିତ:-

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା ଯେତିକି ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି, ଘରେ ସେତିକି ତାଙ୍କର ପ୍ରଧାନତା ରହିଛି । ଶୋ’ର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ହିଁ ସାରା ଗୁରୁପାଲଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାରିବାକୁ ପଡିଥିଲା । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନୁହେଁ ବରଂ ସିନିୟର ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିଲା । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣ ସିନିୟର ହିନା ଏବଂ ଗୌହରଙ୍କୁ ସାରାଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାର କରିବାକୁ ମନାଇଥିଲେ । ଏହି ଖବର ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା ଯେ ସାରାଙ୍କୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ କୋଳରେ ବସି ଲ୍ୟାପ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହି କାରଣରୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସାରା ଗୁରୁପାଲଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାର କରି ଦେଲେ । ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ସାରା କ୍ରୋଧିତ ହେବାଭଳି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ ଦର୍ଶକମାନେ ତାଙ୍କ ବାହାରିବା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି । ଲୋକମାନଙ୍କର କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଆଘାତ ଲାଗିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସାରା ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ତେବେ ସିନିୟରମାନେ ଲ୍ୟାପ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଗଲା ।

ଗତ ସିଜନ ତୁଳନାରେ ହିଟ୍ ହୋଇନାହିଁ:-

“ବିଗ୍ ବୋସ୍”ର ସମସ୍ତ ପୂର୍ବ ସିଜନ ଗୁଡିକ ସୁପରହିଟ୍ ହୋଇଛି କିନ୍ତୁ ଏଥର ବିଗ୍ ବୋସର ଟ୍ରେଲର ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଗ୍ ବୋସକୁ ବଏକଟ୍ କରିବାକୁ ଦାବି କରା ଯାଇଥିଲା । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ଦର୍ଶକ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପରି ବଡ କଳାକାରଙ୍କ ଉପରେ ଉତ୍ୟକ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ଏଥର ଏଭଳି ଟ୍ୱିଷ୍ଟ ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ଶୋ କିଛି କମାଲ କରିପାରୁନାହିଁ । ଶୋ’ର ଟିଆରପି ରେଟିଂ ମଧ୍ୟ ବହୁତ କମ୍ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି । ଏହାର ଗୋଟିଏ କାରଣ ମଧ୍ୟ ଆଇପିଏଲକୁ କୁହାଯାଉଛି । ଅନେକ ଦର୍ଶକ ଆଇପିଏଲ ଦେଖିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବିଗ୍ ବୋସର ଟିଆରପି ରେଟିଂ ହ୍ରାସ ପାଇଛି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*