କାଜୋଲଙ୍କ ଚଳଚିତ୍ର “କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ୍”ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଏହି ଛୋଟ ଝିଅ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ।

2001 ମସିହାରେ, କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “କଭି ଖୁସୀ କାଭି ଗମ୍” ସେହି ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ବଡ ହିଟ୍ ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଥିଲେ, ଯାହା ଏକ ପାରିବାରିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା ଏବଂ ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିଥିଲେ । ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ବହୁତ ଲୋକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଲାଗିଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଚଳଚିତ୍ରକୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚିତ୍ରର ସମସ୍ତ କଳାକାରଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ନିଶ୍ଚୟ ମନେ ରଖିଥିବେ, କାରଣ ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିଛନ୍ତି ।

“କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ୍” ଚଳଚିତ୍ରରେ କାଜୋଲଙ୍କ ଛୋଟ ଭଉଣୀ ରୂପେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ମାଲବିକା ରାଜ୍ ଏବେ ବହୁତ ବଡ଼ ହୋଇଗଲେ ଓ ଦେଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଛନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ “କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ୍” ଚଳଚିତ୍ର ପରେ ସେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଚଳଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଆମେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇନଥିଲୁ । ୨୩ ବର୍ଷର ମାଲବିକା ରାଜ୍ ଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟରଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ମାଲବିକା ରାଜ୍ ଯଥାଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଆସିବେ ।

ଅଳ୍ପ ଦିନ ପୂର୍ବେ ଜିମ୍ ବାହାରେ ମାଲବିକା ରାଜଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସେତେବେଳେ ମାଲବିକା ରାଜ୍ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ସେ ମିଡ଼ିଆ କ୍ୟାମେରାକୁ ହସି କରି ନିଜ ପୋଜ୍ ଦେଇଥିଲେ । ମାଲବିକା ରାଜଙ୍କ ଫୋଟଗୁଡ଼ିକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଅଛି । କିନ୍ତୁ ମୋଡେଲିଙ୍ଗରେ ସେ ନିଜର ନାମ ବହୁତ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ମାଲବିକା ରାଜ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସବୁବେଳେ ବହୁତ ଏକ୍ଟିବ୍ ରୁହନ୍ତି ।

ନିଜ ଫୋଟଗୁଡ଼ିକୁ ନିଜ ବନ୍ଧୁ ଓ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଲୂକ୍ ଏବଂ ସୁନ୍ଦରତାକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏବେ ସେ କେବଳ ନିଜର ଲୁକ୍ ଓ ସୁନ୍ଦରତା ଯୋଗୁଁ ଭାରତର ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଜିତିଛନ୍ତି । ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ ନ କରି ଏତେ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିସାରିଲେ । ତେଣୁ ସେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଆସିଲେ ବୋଧ ହୁଏ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ପାରନ୍ତି । ମାଲାବିକା, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ସ୍ରୋତ ରୂପେ ବିବେଚନା କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କଠାରୁ ଅନେକ ପ୍ରେରଣା ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*