‘ଥାଳି’ ବିବୃତ୍ତିରେ କଙ୍ଗନା ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ କରିଛନ୍ତି ପରିହାସ, କହିଛନ୍ତି:- ମୁଁ ଦେଇଛି ବଲିଉଡକୁ ପ୍ରଥମ ଆକ୍ସନ ହିରୋଇନ:- !

ଗତକିଛି ଦିନ ଧରି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ । କେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ନିଜର ମତ ଦେଇ ଏବଂ କେତେବେଳେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କହି ସେ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ । କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଥଲାଇଭି’ର ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ‘ଥଲାଇଭି’ର ସେଟରୁ କିଛି ଫୋଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଫୋଟକୁ ସବୁବେଳେ ପରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ଫୋଟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ଫିଲ୍ମ ‘ଥଲାଇଭି’ ପାଇଁ ୨୦ କିଲୋଗ୍ରାମ୍ ଓଜନ ବଢାଇଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଥିବାରୁ କଙ୍ଗନା ଓଜନ ହ୍ରାସ ପାଇଁ ତାଲିମ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ନିକଟରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ସମୟରେ , କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ଓଜନ ବଢ଼ାଇବାରେ ମଜା ରହିଛି, କିନ୍ତୁ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିବାରେ ଦଣ୍ଡ। କଙ୍ଗନାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ।

କଙ୍ଗନା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ପୋଷ୍ଟି ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମଝି ମଝିରେ ସେ ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରେଟମାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିବାକୁ ଭୁଲି ନାହାଁନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଥର ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି । ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ‘ଥାଳି’ର ବିବୃତ୍ତି ଉପରେ କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

କଙ୍ଗନା ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଥିଲେ:-

ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କଙ୍ଗନା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ମୋର ଆଗାମୀ ଆକ୍ସନ ଫିଲ୍ମ #Tejas ଓ #Dhakaad ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ମୁଁ ଯଥାକ୍ରମେ ଜଣେ ସୈନିକ ଏବଂ ଗୁପ୍ତଚର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛି । ବଲିଉଡ ଥାଳି ହୁଏତ ମୋତେ ବହୁତ କିଛି ଦେଇ ଥିବ, କିନ୍ତୁ ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକାର ସଫଳତା ପରେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବଲିଉଡକୁ ଏକ ବୈଧ ଆକ୍ସନ ହିରୋଇନ ଦେଇଛି ।

ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି , କଙ୍ଗନା ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାମ ନେଇ ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ନାମ ନ ନେଇ ‘ଥାଳି’ ଲେଖିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଉପରେ ତୀବ୍ର ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । କଙ୍ଗନା ସେୟାର କରିଥିବା ଭିଡିଓରେ ସେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ତାଲିମ ନେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସହର ମନାଲିରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି । ଲାଗୁଛି କଙ୍ଗନା ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଜବରଦସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ସେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ କିକ ଏବଂ ବକ୍ସିଂ ଟ୍ରେନିଂ ନେଉଛନ୍ତି ।

‘ଥଲାଇଭି’ ହେଉଛି ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର:-

ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତେଜସରେ କଙ୍ଗନା ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ପାଇଲଟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ସର୍ଭେଶ ମେୱାଡ଼ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଡିସେମ୍ବର ମାସରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ‘ତେଜସ୍’ ଏବଂ ‘ଧାକଡ଼’ ପୂର୍ବରୁ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଥଲାଇଭି’ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ, ଯାହାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସୁକତାର ସାହିର ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି । ‘ଥଲାଇଭି’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କଙ୍ଗନା ତାମିଲନାଡୁର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ।ତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*