ଏହି ୭ ଜଣଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇ ସାରିଛନ୍ତି ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ, ଜଣଙ୍କ ସହିତ ବ୍ରେକପ୍ ପରେ ହୋଇଥିଲା ହଙ୍ଗାମା !

ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟତମ ଚମତ୍କାର ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ନାମ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ହୋଇସାରିଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାଙ୍କ ସହ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନାମ ଜଡିତ ହୋଇ ସାରିଛି । ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ହ୍ରିତିକଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ରହିସାରିଛି ।

୧) କରୀନା କପୁର:-

ବଲିଉଡର ବେବୋ ନାମରେ ଜଣାଶୁଣା କରୀନା କପୁରଙ୍କ ସହ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କର ଏକ ଗମ୍ଭୀର ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା ।  ଖବର ଅନୁଯାୟୀ , ଫିଲ୍ମ ‘ମେ ପ୍ରେମ କି ଦିୱାନୀ ହୁଁ’ ସମୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ବେଶି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିପାରିଲା ନାହିଁ । କୁହାଯାଏ ଯେ ହ୍ରିତିକ୍ ସେତେବେଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତା’ପରେ କରୀନା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ଗତି କରିଥିଲେ ।

୨) ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା:-

ବଲିଉଡର ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବିବାହ କରି ବିଦେଶରେ ଅବସ୍ଥାନ କରିଥାଇ ପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ନାମ ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଧାରାରେ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି । ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ କ୍ରିସ୍ ଫିଲ୍ମର ସେଟରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ​​ଏବଂ ପରେ ଉଭୟ ଅଗ୍ନିପଥରେ ମଧ୍ୟ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ । ତଥାପି, ଦୁହେଁ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କାହା ସହିତ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କଥା ହୋଇନଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟେ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

୩) କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ:-

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ହୋଇ ସାରିଛି । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ବ୍ୟାଙ୍ଗ ବ୍ୟାଙ୍ଗ ଫିଲ୍ମର ସେଟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଉପରେ ଆରୋପ ଲଗାଇଥିଲେ ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସଲମାନ ଖାନ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମଗ୍ର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଥିଲେ ଯେ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଜୀବନଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସଲମାନ ଖାନ୍ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ।

୪) କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ:-

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାଇଟ୍ସରୁ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ଏବଂ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କର ଏକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଉଭୟେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଯେତିକି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇ ନଥିଲେ, ସେତିକି ବିବାଦରେ ଥିଲେ । କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଧମକ୍ ଦେଇଥିଲେ , ଯାହା ପରେ ବିବାଦ ଆହୁରି ଗଭୀର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତଥାପି ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଉପରେ କଡାକଡି କରିବାକୁ କୌଣସି ସୁଯୋଗ ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ ।

୫) ବାରବରା ମୋରି:-

ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ନାମ ବାରବରା ମୋରିଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ହୋଇ ସାରିଛି । ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କାଇଟ୍ସ ଚଳଚିତ୍ର ଠାରୁ ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଆଗରେ ନିଜ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ କେବେ ପ୍ରକାଶ କରିନଥିଲେ ।

୬) ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ:-

ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ସହିତ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏକ ବିଶେଷ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ବାସ୍ତବରେ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ହୃଦୟ ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଉପରେ ଆସିଥିଲା । ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଭୀର ବନ୍ଧୁତା ଦେଖାଯାଉଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଶ୍ୱେତାଙ୍କୁ ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କେବେ କିଛି କହି ନଥିଲେ ।

୭) ସୁଜେନ ଖାନ୍:-

ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ହୃଦୟ ସୁଜେନ ଖାନଙ୍କ ଉପରେ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ଦୁହେଁ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ବିବାହର କିଛି ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ଚାଲିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପରେ ଦୁହେଁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ, ଦୁହେଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*