ବଲିଉଡ଼ ଏହି କଳାକାର ଅଟନ୍ତି ଖୁବ୍ ଅହଙ୍କାରୀ ! ମିଡ଼ିଆକୁ ମଧ୍ୟ ଡରେଇ ଦିଅନ୍ତି, ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖାତିର କରନ୍ତି ନାହିଁ…

ଯଦି ବଲିଉଡ଼ କଳାକାରମାନେ ବିଶେଷ ଉନ୍ନତି କରନ୍ତି ଓ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ, ତେବେ ଏହା ପଛରେ ମିଡ଼ିଆ ଓ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ଯୋଗଦାନ ରହିଥାଏ । କାରଣ ଏହି କଳାକାରମାନଙ୍କ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାକୁ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବା କାର୍ଯ୍ୟ ମିଡ଼ିଆ କରେ, ତେବେ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପ୍ରିୟ କଳାକାରକୁ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି ଓ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି । ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ କିଛି ବଲିଉଡ଼ ସିନେ-ତାରକା ଏତେ ଅହଙ୍କାରୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ଯେ ଯାହାଙ୍କୁ ପ୍ରେମର ଉତ୍ତର ପ୍ରେମ ସହକାରେ ଦେବା ଜଣାନଥାଏ । ଏମାନେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହିତ ଖୁବ୍ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି ଏବଂ ମିଡ଼ିଆକୁ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଭର୍ତ୍ସନା କରିଥାନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିଏ ଅଟନ୍ତି ସେହି କଳାକାରମାନେ ।

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂର :

ଚେହେରାରୁ ଏହି ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଖୁବ୍ ସରଳ ଓ ନିରୀହ ନଜର ଆସନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂର ବହୁତ ଅହଙ୍କାରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏକ ଖଳନାୟକ ନିଜର ଉପଲକ୍ଷେ ଏକ ଉତ୍ସବ ସମୟରେ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂର ଗଣମାଧ୍ୟମ ସମ୍ମୁଖରେ ଖୁବ୍ ଗର୍ବ ଦେଖାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ନିଜର ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ ।

କାଜଲ :

ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ହସ ଓ ଚୁଲବୁଲ ଶୈଳୀ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି । କ୍ୟାମେରା ଠାରୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ଲୁଚି ପାରେ ନାହିଁ ।

ଜୟା ବଚ୍ଚନ :

ପତ୍ରକାରମାନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ନିଜ କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରିବା ପାଇଁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଖୁବ୍ ଜଣାଶୁଣା । ପତ୍ରକାରମାନେ ଯେତେବେଳେ ଥରେ ତାଙ୍କ ବୋହୂ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ “ଏଶ” କହି ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥିଲେ ଯେ ସେତେବେଳେ ସେ ଖୁବ୍ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ସଲମାନ ଖାନ୍ :

ବଲିଉଡରେ ସୁଲତାନ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଗାଳିଗୁଲଜ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସମ୍ମୁଖରେ ଅନେକ ଥର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ବଲିଉଡରେ ସୁଲତାନ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଗାଳିଗୁଲଜ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସମ୍ମୁଖରେ ଅନେକ ଥର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସେ ନା କେବଳ ଚାରିରୁ ପାଞ୍ଚ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ମିଡିଆ ଇଭେଣ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚନ୍ତି ତା’ନାହିଁ ବରଂ ସେମାନେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଖୁବ୍ ଗର୍ବ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ଥର ମାରପିଟ ପରି ଘଟଣାରେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଥାନ୍ତି ।

ଋଷି କପୂର :

ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ସ୍ଵର୍ଗତ ଅଭିନେତା ଋଷି କପୂରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଠାରୁ ଭରପୂର ପ୍ରେମ ମିଳୁଥିଲା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ଚିଣ୍ଟୁ ଜି ବୋଲି ପ୍ରେମରେ ସମ୍ବୋଧନ କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ପତ୍ରକାରଙ୍କ ଭିଡ଼ ଓ କୋଳାହଳରୁ ଏତେ ରାଗି ଯାଉଥିଲେ ଯେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଇଁ ମିଡ଼ିଆ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ କଥା ମାନିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଯାଉଥିଲେ ।

ଶାହୀଦ କପୂର :

ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କ “ଚକୋଲେଟ୍ ଲୁକ୍” ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଅହଙ୍କାରୀ ଶୈଳୀ ଅନେକ ଥର ଖବରରେ ରହିଥାଏ । ହଠାତ୍ ରାଗି ଯାଆନ୍ତି । ଥରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଏକ ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ସାର କହି ଡାକିଥିଲେ, ତେବେ ଏହା ବଦଳରେ ଶାହୀଦ କପୂର ତାଙ୍କୁ ଆଣ୍ଟି କହି ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥିଲେ । ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ କଥା ଏହିକି ଯେ ନିଜର ଭୁଲ୍ ମଧ୍ୟ ସେ ମାନିଲେ ନାହିଁ ।

କରିନା କପୂର ଖାନ୍ :

ବଲିଉଡ଼ର ଛୋଟ ନବାବ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ୍ ଙ୍କ ବେଗମ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିନା କପୂରଙ୍କ ନଖରା ମଧ୍ୟ କିଛି କମ୍ ନୁହେଁ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ସମ୍ମୁଖରେ କରିନା କପୂର କାମ କରିବା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । ମିଡ଼ିଆ ସମ୍ମୁଖରେ କରିନା କପୂର ମଧ୍ୟ ନଖରା ଦେଖାଇବାରେ ପଛରେ ନୁହଁନ୍ତି ।

ସାଜିଦ ଖାନ୍ :

ଫ୍ଲପ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଡ଼ାଇରେକ୍ଟର ସାଜିଦ ଖାନ୍ ଅଟନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ତାଙ୍କୁ ଲାଗେ ଯେ ସେ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ କ୍ରିଟିକ୍ସ ଅଟନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଥର ସେ ଅହଙ୍କାରରେ ଆସି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ “ମିଟୁ” ଅଭିଯୋଗରେ ଘେରିଯିବା ପରେ ଗତ କିଛି ସମୟରୁ ସେ କେଉଁଠି ନଜର ଆସୁ ନାହାଁନ୍ତି ।

ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ :

ନିଜ ସୁନ୍ଦରତାରୁ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରିଥିବା ଓ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ବୋହୂ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ନଖରା ମଧ୍ୟ କମ୍ ନାହିଁ । ମିଡ଼ିଆ ସହିତ ଅନେକ ଥର ନିଜର ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ତିକ୍ତତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆଙ୍ଗୁଳି ଇଶାରାରେ ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କୁ ଚୁପ୍ କରି ଅନେକ ଥର ବିବାଦର ଘେରରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଛନ୍ତି । ନିଜ ଷ୍ଟାଫମାନଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ରାଗି ଯାଉଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*