‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କହଲାତା ହେ’ର ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଲାଗିଛି ଏକ ବଡ ଝଟକା, ଶୋ’ରୁ ବାହାରି ଗଲେ ଏହି ଦୁଇ କଳାକାର !

ଟିଭିର ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କହଲାତା ହେ’ରେ ଏହି ଦିନରେ ନାଇରା ମାତୃତ୍ୱ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି । ସିରିୟଲର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ନାଇରା ଏକ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁରା ସିରିୟଲର କାହାଣୀ ନାଇରାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଘେରିଛି । ଏହି ଶୋ’ର ଦୁଇଟି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚରିତ୍ର କୈରଭ ଏବଂ ଭନ୍ସଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଦେଖାଯାଇ ନାହିଁ । ଏହା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କୈରଭ ଏବଂ ଭନ୍ସ କାହିଁକି ଦେଖାଯାଉ ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆମେ କହିବୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ…

ବାସ୍ତବରେ କୈରଭ ଏବଂ ଭନ୍ସ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଶୋ’ରୁ ନିଖୋଜ ଥିଲେ । ବେଳେବେଳେ କୈରଭଙ୍କୁ କେବଳ ଭିଡିଓ କଲରେ ଦେଖାଯାଉ ଥିଲା ।

* ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ଶୋ’ରୁ ବାହାରିଲେ କୈରଭ ଏବଂ ଭନ୍ସ ?

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଶୋ’ର ନିର୍ମାତାମାନେ କୈରଭ ଏବଂ ଭନ୍ସ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତା ମ୍ୟାଜ ଏବଂ ତନ୍ମୟରିସିଙ୍କୁ ଏହି ସିରିୟଲରୁ ବାହାରର ବାଟ ଦେଖାଇଛନ୍ତି । ନିର୍ମାତାମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୦ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଶୋ’କୁ ଆଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ୧୦ବର୍ଷର ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଏହି କରୋନା ଯୁଗରେ ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇନାହିଁ, ଏଥିପାଇଁ କୈରଭ ଏବଂ ଭନ୍ସ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଶିଶୁ କଳାକାରଙ୍କୁ ସେଟକୁ ଆସିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇନାହିଁ ।

* ମନୀଷଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଫେରି ଆସିଲା

‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କହଲାତା ହେ’ରେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ନୂଆଁ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ଆସୁଛି । ଶୋ’ରେ ମନୀଷଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଫେରି ଆସିଛି । ବାସ୍ତବରେ ମନୀଷ, କୃଷ୍ଣାଙ୍କୁ ଘରେ ଦେଖି ବହୁତ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି । ଆଗାମୀ ଏପିସୋଡରେ ଏହା ଦେଖାଯିବ ଯେ କୃଷ୍ଣା, କାର୍ତ୍ତିକ ଏବଂ ନାଇରାଙ୍କୁ ନ ଜଣାଇ ଘର ଛାଡି ପଳେଇଛନ୍ତି । ଯାହା ପରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଏବଂ ନାଇରା ଚିନ୍ତିତ ହୁଅନ୍ତି । କହିଦଉଛୁ ଯେ କାର୍ତ୍ତିକ ଏବଂ ନାଇରା କୃଷ୍ଣାଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଜଡିତ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ କୃଷ୍ଣାଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ରଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଜେଜେମା ଏହା ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଦେଖିବା ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ ଯେ ଶୋ’ରେ ଆଉ କେଉଁ କେଉଁ ମୋଡ଼ ଆସୁଛି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*