ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କ ଝିଅ ନିଶା ହେଲେ ୫ ବର୍ଷର, ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଅନାଥାଳୟରୁ କୋଳକୁ ନେଇଥିଲେ !

ନିକଟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନ୍ନି ଲିଓନ ନିଜ ଝିଅ ନିଶା କୌର ୱେବରଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସନ୍ନି ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଏକ ବିଶେଷ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ଲେଖିଛନ୍ତି । ଏହି ସୁନ୍ଦର ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସନ୍ନି ନିଜ ଝିଅକୁ ଈଶ୍ବରଙ୍କ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି । ଏଥିସହ ସନ୍ନି ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ନିଜ ଭାଇମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ନିଶାଙ୍କ ଯତ୍ନଶୀଳ ପ୍ରକୃତି ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସନ୍ନି ଲେଖିଛନ୍ତି , “ଜନ୍ମଦିନର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଏଞ୍ଜେଲ ନିଶା କୌର ୱେବର । ତୁମେ ଆମ ଜୀବନର ଆଲୋକ ଅଟ , ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲୁ ଯେ ତୁମେ ଆମର ଶିଶୁ କନ୍ୟା ହେବାକୁ ଯାଉଛ । ଆଜି ମୋତେ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନାହିଁ ଯେ ତୁମର ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇ ଯାଇଛି । ତୁମେ ସ୍ମାର୍ଟ , ସ୍ନେହୀ , ଯତ୍ନଶୀଳ ଏବଂ ସର୍ବଦା ନିଜ ଭାଇମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ଏବଂ ଈଶ୍ବରଙ୍କର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ଅଟ। ”

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସନ୍ନି ଲେଖିଛନ୍ତି , “ମୋତେ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ଯେ ତୁମର ପ୍ରେମ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜଣେ ଭଲ ମଣିଷ କରିପାରେ । ଆମେ ଆମ ଜୀବନରେ ଏପରି ଏକ ସ୍ଥିତିରେ ପହଞ୍ଚିଛୁ , ଯେଉଁଠାରେ ଅନେକ ଲୋକ ଦୟାଳୁ ହେବା ଅପେକ୍ଷା ନିଷ୍ଠୁର ଅଟନ୍ତି । ମୁଁ ଆଶା କରେ ଯେ ଆମେ ପୁନର୍ବାର ସନ୍ତୁଳନ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ସ୍ଥିତିକୁ ଆସିପାରିବା , ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରେମ ଘୃଣାର କମ ହୋଇଯିବ । ଆମେ ଆମର ପିଲାମାନେ ଦୟାଳୁ ହୁଅନ୍ତୁ ବୋଲି ଆଶା କରୁଛୁ । ତୁମେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ପିଲା ଜଗତର ଭବିଷ୍ୟତ ଅଟନ୍ତି । ଶେଷରେ ସନ୍ନି ଲେଖିଛନ୍ତି , ତୁମର ଜନ୍ମଦିନ ପାଇଁ ମୁଁ ଶପଥ କରୁଛି ଯେ ମୁଁ ତୁମର ବାର୍ତ୍ତା ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ଏବଂ ଦୟା ଫେରାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି । ଯାହା ଆମର ମଧ୍ୟ ଦରକାର ଅଛି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାରରୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିଥିବା ସନ୍ନି ଲିଓନ ଆଜି ପୁରା ବଲିଉଡରେ ରାଜ୍ କରୁଛନ୍ତି । ସନି ଲିଓନି ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ଲୁକ୍ସ , ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଲାଇମ ଲାଇଟ ରେ ଥାଆନ୍ତି ।

ସନ୍ନି ସେହି ବଲିଉଡ ତାରକାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରାୟତଃ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରନ୍ତି ।

ସନ୍ନି ଲିଓନ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଡାନିଏଲ ୱେବର ଏବଂ ତିନୋଟି ପିଲାଙ୍କ ସହ ଆମେରିକାରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସନ୍ନି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଡାନିଏଲ ୱେବର ପ୍ରଥମେ ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଲାତୁର ନାମକ ଏକ ଗାଁରୁ ନିଶାଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାମ ନିଶା କୌର ୱେବର ରଖିଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ନିଶାଙ୍କୁ ୨୧ ମାସ ହୋଇଥିଲା ।

ସନ୍ନିଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ନିଶାଙ୍କୁ ୧୧ ଜଣ ଦମ୍ପତି ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ବାରଣ କରିଥିଲେ । ଏଡ଼ପସନ ଏଜେନ୍ସି (ସିଏଆରଏ) ଦ୍ୱାରା ଏହା ଦର୍ଶାଯାଇଥିଲା । ଦମ୍ପତିମାନେ ପୋଷ୍ୟ ସନ୍ତାନ ଗ୍ରହଣ ପୂର୍ବରୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ରଙ୍ଗ , ରୂପ , ଚିକିତ୍ସା ଇତିହାସକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ସନ୍ନି ଏସବୁ ଦେଖିନଥିଲେ । ସେ ପ୍ରେମରେ ନିଶାଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପାଳୁଛନ୍ତି ।

ନିଶାଙ୍କୁ ନିଜ ପରିବାରର ଏକ ଅଂଶ କରିବା ପରେ , ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ , ସନ୍ନି ଏବଂ ଡାନିଏଲ ସରୋଗେସି ମାଧ୍ୟମରେ ଯାଆଁଳା ପୁଅର ପିତାମାତା ହୋଇଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*