ପଟୌଦି ପ୍ୟାଲେସରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି ତୈମୁର ଅଲି ଖାନ୍, ମମି କରିନା କହିଲେ IPLରେ ସ୍ଥାନ ଅଛି କି ?

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଷ୍ଟାର କିଡ୍ ଅର୍ଥାତ ତୈମୁର ଅଲି ଖାନ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାପା ସୈଫ ଅଲି ଖାନ୍ ଏବଂ ମମି କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ସହ ପଟୌଦି ପ୍ୟାଲେସରେ ଛୁଟି ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି । ମମି କରୀନା ଫିଲ୍ମ ଲାଲ୍ ସିଂ ଚଢାର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ତୈମୁର ନିଜ ପିତା ସୈଫଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ କରୀନା କପୁର ଖାନ୍ ୪୫ ଦିନିଆ ସୁଟିଂ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୁଅ ତୈମୁରଙ୍କ ଫୋଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ପୁଣି ଥରେ ବେବୋ ନିଜ ପ୍ରିୟ ପୁଅର କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମର ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଫଟୋରେ କରୀନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାନ ନବାବ କିପରି ଏହି ଛୁଟିରେ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି । କରୀନା ସେୟାର କରିଥିବା ଫଟୋରେ ସେ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କରୀନା କପୁର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତୈମୁରଙ୍କ ଏକ ଫୋଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଫୋଟରେ ତୈମୁର ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି କାରଣ ସେ ନିଜ ଆକାରଠାରୁ ବଡ ବ୍ୟାଟକୁ ଧରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଳକୁ ଉଠାଇବାରେ ଦେଖାଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଲୋକମାନେ ଘେରି ରହିଛନ୍ତି ।

ତୈମୁରଙ୍କୁ ଫୋଟରେ କ୍ରୀଡା ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତୈମୁର ଖେଳୁଥିବାର ଦେଖି କରୀନା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ଫୋଟ ସେୟାର କରିବା ସହିତ କରୀନା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- IPLରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନ ଅଛି କି ? ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଖେଳିପାରେ । ହାହାହା, ଲଭ ୟୁ ଟିମ୍ ଟିମ୍ ।

ନିକଟରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ୍ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ତୈମୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି । ସୈଫ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତୈମୁରଙ୍କୁ ରାମାୟଣ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ ଏବଂ ନିଜକୁ ଭଗବାନ ରାମ ବୋଲି ଭାବିଥାଏ । ତାକୁ ସେହିପରି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଏବଂ ଧନୁ ତୀର ଧରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲଲାଗେ । ତୈମୁରଙ୍କୁ ୩ ବର୍ଷ ଅଟେ ଏବଂ ଡିସେମ୍ବରରେ ତାଙ୍କୁ ୪ ବର୍ଷ ହେବ । ବୟସ ବଢ଼ିବା ସହିତ ତୈମୁରଙ୍କର ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । ଅତୀତରେ ତୈମୁର ଗିଟାର ବଜାଉଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲେ, ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ପାନିଶ୍ ଶିଖୁଛନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୈମୁର ଭାଇ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଏକ ଛୋଟ ଅତିଥି ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । କରୀନା ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ମାଁ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣା ଯେ ସୈଫ- କରୀନା ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହର ପ୍ରାୟ ଚାରି ବର୍ଷ ପରେ ତୈମୁର ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*