୩୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ହୋଇଥିଲା ମୃତ୍ୟୁ । ଦେଖନ୍ତୁ ସୁନ୍ଦର ଫୋଟୋ !

ଆଜିର ଏହି ବିଷୟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଏପରି ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ୩୧ ବର୍ଷରେ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି ତେଣୁ ଜାଣିବା:-

ଭାରତୀ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ଜନ୍ମ ୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୯୮୪ ରେ ଏକ ଗୁଜୁରାତି ପରିବାରରେ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରାୟ ୧୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଅଭିନେତା ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ ଏବଂ ଫିଲାଡେଫ୍ଲିଆ ପେନ୍ସିଲବେନିୟାରେ ମଞ୍ଚରେ ନୃତ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆମନ୍ତ୍ରୀତ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ସେ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ କହିଲେ ଏବଂ ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ପେଙ୍ଗବରଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

Google
Google
Google

ଆରତୀ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ଜନ୍ମ ୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୯୮୪ ରେ ଏକ ଗୁଜୁରାତି ପରିବାରରେ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରାୟ ୧୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଅଭିନେତା ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ ଏବଂ ଫିଲାଡେଫ୍ଲିଆ ପେନ୍ସିଲବେନିୟାରେ ମଞ୍ଚରେ ନୃତ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆମନ୍ତ୍ରୀତ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ସେ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ କହିଲେ ଏବଂ ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ପେଙ୍ଗବରଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ :-

Google

୨୦୦୫ ରେ ହିନ୍ଦୁ ଖବର କାଗଜ କହିଥିଲା ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ୨୦୦୬ ରେ ଆସିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲ ଜୁବଲୀ ହିଲ୍ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ମୁଣ୍ଡ କ୍ଷତ କାରଣ ସହିତ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବେଣ୍ଟିଲେଟର ସପୋର୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା । ୨୦୦୭ରେ ଆରତୀ ଆମେରିକାର ଏକ ଇଂଜିନିୟରିଂ ଏନଆରଆଈ ତସୱାର କୁମାରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଯାହାଙ୍କୁ ସେ ୨୦୦୯ରେ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ ।

ଆରତୀ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ :-

Google

୬ ଜୁନ୍ ୨୦୧୫ର ଆଟଲାଣ୍ଟିକର ସହର ଇନ ନ୍ୟୁ ଜର୍ସିରେ ଅଟଲାଣ୍ଟିକେୟର କ୍ଷେତ୍ର ଚିକିତ୍ସା କେନ୍ଦ୍ରରେ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘୋଷିତ କରାଯାଇଥିଲା । ଅଗ୍ରୱାଲ ଯାହାଙ୍କର ୪ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଲିପୋସକ୍ଷନ ସର୍ଜରୀ ହୋଇଥିଲା ପୋଲିସ୍ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ଶ୍ୱାସକ୍ରିୟାରେ ଗମ୍ଭୀର ସମସ୍ୟା ଥିଲା । ତାଙ୍କ ପ୍ରବନ୍ଧକ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ର କାରଣ କାର୍ଡିୟକ ଅରେଷ୍ଟ ଥିଲା ପୋଲିସ୍ କ୍ୱାର୍ଟରରେ ନିଜ ମାତା ପିତାଙ୍କ ସହିତ ରହୁଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*