କିଛି ଏପରି ଦେଖାଯାଏ ଜୁନିୟର ବଚ୍ଚନ ଅଭିଷେକ ଓ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା, ଜଲସା ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ ଅତି ସୁନ୍ଦର

କିଛି ଏପରି ଦେଖାଯାଏ ଜୁନିୟର ବଚ୍ଚନ ଅଭିଷେକ ଓ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା, ଜଲସା ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ ଅତି ସୁନ୍ଦର

ବଲିଉଡ଼ର ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ବିଷୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା କରିବା ତେବେ ଆଜି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଲିଉଡ଼ରେ ଏହାର ବଙ୍ଗଳା ଅର୍ଥାତ ‘ଯଲସା’ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟେ । ଯଲସା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ ଏହା ବହୁତ ଆରାମଦାୟକ ସୁବିଧାଜନକ ବଙ୍ଗଳା ଅଟେ ଯେଉଁଥିରେ ବିଗ ବି ନିଜ ପରିବାରକୁ ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଅର୍ଥାତ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନ, ପୁଅ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ, ବୋହୂ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଓ ନାତୁଣୀ ଆରାଧ୍ୟା ସହିତ ରୁହନ୍ତି । ବାହାରୁ ଦେଖିବାକୁ ଏବଂ ଭିତରୁ ଯଲସା ଆରାମ ଓ ସୁବିଧାଜନକ ମହଲରୁ କମ୍ ନୁହେଁ ଏବଂ ସମସ୍ତ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ଯଲସାରେ ରହନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରଙ୍କ ପୁଅ ଅର୍ଥାତ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ୍ ଟ୍ରୋଲିଂର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡୁଛି । ଏହା ଫଳର କାରଣ ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ଯାହା କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଷେକ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ସୂଚନାଥାଉକି ଏହି ଫଟୋରେ ଜୁନିୟର ବଚ୍ଚନ ପିତା ଅମିତାଭ ଓ ମାଁ ଜୟାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ସେହିପରି ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଫଟୋରେ କୌଣସି ତ୍ରୁଟି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଲୋକଙ୍କୁ କେବଳ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦରକାର ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଯଥେଷ୍ଟ ।

ସୂଚନାଥାଉକି ଏହି ଫଟୋକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଉପରେ ଲୋକେ ଅନେକ କିଛି କହୁଛନ୍ତି । ଯେପରିକି ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛୁ ଯେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ବିବାହର ପାଖାପାଖି ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ମାତାପିତାଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି । ଏହିପରି ଟ୍ରୋଲର୍ସ ଅନେକ କିଛି କହୁଛନ୍ତି । ଯଦିଓ ଅଭିଷେକ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଉଚିତ ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମାତାପିତାଙ୍କ ସହିତ ରହିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଗର୍ବର ବିଷୟ ଅଟେ । ଯଦିଓ ଅମିତାଭକୁ ମଧ୍ୟ ଏ ସବୁକିଛି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ନାହିଁ ।

ଏଠାରେ ରହିଛି ନୂଆଁ ଫ୍ଲେଟ୍ ଓ ଏତିକି ହେଉଛି ଏହାର ମୂଲ୍ୟ

ଅଭିଷେକ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ମୁମ୍ବାଇରେ ହିଁ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଫ୍ଲେଟର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିନେଇଛନ୍ତି । ଯାହାର ଠିକଣା ଏମାନେ କୁର୍ଲା-ବାନ୍ଦ୍ରା କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଏଥିସହ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଚାଇଦେଉଛୁ ଯେ ତାଙ୍କର ଏହି ଫ୍ଲେଟର ଓସାର ପାଖାପାଖି ୫୫୦୦ ସ୍କୁଏର ଫୁଟ ଅଟେ । ଯାହା ଭିତରୁ ଖୁବ୍ ଲଗଜରୀୟସ ନଜର ଆସେ ଓ ଅନେକ ସୁଖ ସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ । ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏହି ଫ୍ଲେଟର ମୂଲ୍ୟ ପାଖାପାଖି ୨୧ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ଅଟେ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଷେକ ୨୦୧୫ ରେ ହିଁ ଏହି ଫ୍ଲେଟକୁ ନିଜ ନାମରେ କରିନେଇଥିଲେ । ଏବଂ ଅଭିଷେକ ନିଜର ଏହି ବଙ୍ଗଳାକୁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଦେଖିବାକୁ କିମ୍ବା ଛୁଟି କାଟିବା ପାଇଁ ଯାଆନ୍ତି । ଯଦିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନେ ସେଠାକୁ ରହିବା ପାଇଁ ଯାଇ ନାହାଁନ୍ତି । ଅଭିଷେକ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ପିତାଙ୍କ ଯଲସାରେ ହିଁ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ପଛର କାରଣ ପଚରା ଯିବା ଦ୍ୱାରା ଅଭିଷେକ କହିଲେ ଯେ ସେ ନିଜ ମାତାପିତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଅତୁଟ ସମ୍ପର୍କ ଏହାର ଏକ ବଡ଼ କାରଣ ଅଟେ ।

ସୁଚାଇଦେଉଛୁ ଅଭିଷେକ ଓ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଏହି ଅପାଟମେଣ୍ଟ ଭିତରୁ ବାହାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ ଏବଂ ପ୍ରଥମ ନଜରରେ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ମୋହି ନେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଅଟେ । ଅଭିଷେକଙ୍କ ନୂଆତନ ବଙ୍ଗଳାର ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ଆମେ ଏହି ଲେଖା ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଉଛୁ ଏବଂ ଏହା ଭିତରେ ରହିଥିବା ସୁଖ ସୁବିଧାର ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *