HBD : ଜୟାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଦିଲ୍ଲୀର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ସହିତ “ବିଗ୍ ବି”ଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା, ନିଜେ ରହସ୍ୟ ଉନ୍ମକ୍ତ କରିଥିଲେ ।

ବଲିଉଡର ମେଗାଷ୍ଟାର ତଥା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଆଜି ୭୮ ବର୍ଷର ହୋଇଯାଇଛି । ସମଗ୍ର ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ମିଳୁଅଛି । ୧୧ ଅକ୍ଟୋବରରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଥାନ୍ତି । ଅନେକ ଥର ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜ ଜୀବନର ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଗତ ବର୍ଷ ଟିଭି କୁଇଜ ଶୋ’ “କୌନ ବନେଗା କରୋଡ଼ପତି” ସମୟରେ ବିଗ୍ ବି ନିଜ ଜୀବନର ଅନେକ ମଜାଳିଆ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ମନେ ପକାଇଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଆଖି ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଝିଅ ସହିତ ଡିଟିସି ବସରେ ମିଶିଥିଲା ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏକ ଏପିସୋଡ ସମୟରେ ଏହି ମଜାଳିଆ ଘଟଣାକୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ । ଏହା ସେହି ଦିନଗୁଡ଼ିକର କଥା ଅଟେ; ଯେତେବେଳେ ସେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପଢୁଥିଲେ ଏବଂ ଡିଟିସି ବସରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ । ବାସ୍ତବରେ, ଏକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ବିଗ୍ ବି ମନେ ପକାଇଥିଲେ ଓ କହିଥିଲେ, ଗୋସ୍ଵାମୀ ତୁଲସିଦାସଙ୍କ ଚୌପାଇ “ରଘୁକୁଲ ରୀତି ସଦା ଚଲି ଆଇ ପ୍ରାଣ ଯାଏ ପର … ନ ଯାଏ”, ଏହି ସ୍ଥାନରେ କଣ ଶବ୍ଦ ଆସିବ । ଏହାର ସଠିକ ଉତ୍ତର ଥିଲା ବଚ୍ଚନ ।

ଏହି ଚୌପାଇ ସହିତ ଅମିତାଭଙ୍କର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ ସ୍ମୃତି ଜଡିତ ଥିଲା । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଦିଲ୍ଲୀ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର କିରୋଡି ମିଲ୍ କଲେଜରେ ପଢୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଡିଟିସି ବସ ଯୋଗେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଦିନ ବସରେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେଉଥିଲା । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେହି ସମୟରେ ସେମାନେ ଡିଟିସି ବସରେ କନ୍ନଟ ପ୍ଲେସର ଆଗମନକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହୁଥିଲେ । କାରଣ ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ଏବଂ ମହିଳା ସେଠାରୁ ହିଁ ବସରେ ଚଢୁଥିଲେ । ମିରାଣ୍ଡା ହାଉସ ଇତ୍ୟାଦି ଅନ୍ୟ କଲେଜର ଅନେକ ଝିଅ ବସରେ ଚଢ଼ୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଅମିତାଭ ଜଣେ ଝିଅକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ ।

ଶୋ’ରେ ଅମିତାଭ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସେହି ଝିଅ ସହିତ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ପାରିନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବହୁ ବର୍ଷ ପରେ ଯେତେବେଳେ ହଠାତ ସେହି ଝିଅ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା, ସେ ନିଜ ହୃଦୟର କଥା କହିଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ଅମିତାଭ ନିଜ ହୃଦୟର କଥା କହିବା ପରେ ସେହି ଝିଅଟି ପ୍ରତିଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଥିଲା ତା’ର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଅଛି । ପ୍ରାୟତଃ ଦୁହେଁ ବସରେ ଚଢୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଝିଅର ମନୋବଳ ସର୍ବଦା ରହିଥିଲା ଯେ “ପ୍ରାଣ ଯାଏ ପର ବଚ୍ଚନ ନ ଯାଏ” । ଅମିତାଭଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ପରେ ଅମିତାଭଙ୍କ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଝିଅଟିର ଭାବନା ଥିବା କଥା ସେହି ଝିଅ ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଝିଅଟି ଅମିତାଭଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜ ପ୍ରାଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଛାଡିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*