ସୁଶାନ୍ତ ଓ ସାରାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର କଠୋର ବିରୋଧରେ ଥିଲେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ୍, ଝିଅଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଉପରେ ହାତ ଉଠାଇ ଦେଇଥିଲେ !

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ନିଧନ ପରେ ତାଙ୍କର ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ କାହାଣୀ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଅଛି । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଲଭ୍ ଅଫେୟାରର କଥା ମଧ୍ୟ ସିବିଆଇ ଓ ଏନସିବିର ଯାଞ୍ଚରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା । ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡ଼ିଲା ଯେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ, କ୍ରୀତି ସେନନ ଓ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଥିଲା । ସାରା ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ସମ୍ମୁଖରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ସାରା ଏନସିବିଙ୍କୁ ୫ ଘଣ୍ଟା ଧରି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ ଏବଂ ସାରା କହିଥିଲେ ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କେଦାରନାଥଙ୍କ ସେଟରେ ତାଙ୍କର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ପାଖାପାଖି ଏକ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ । ସାରା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହିତ ଲିବ ଇନ ରେ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ ।

ସାରା ଏନସିବି କୁ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତ ସାରାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଜେଟ୍ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ, ଏହି ଟ୍ରିପରେ ପାଖପାଖି ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିଲା । ସାରା ଏନସିବିକୁ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଯାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ କେବେମଧ୍ୟ ସେ ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ କରିନାହାଁନ୍ତି । ସାରା ଓ ସୁଶାନ୍ତ ପରସ୍ପର ପାଇଁ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ସ୍ୱୀକାର ନଥିଲା । ସେପକ୍ଷରେ ଅମୃତା ସିଂହ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମ୍ପର୍କରୁ ଖୁସି ନଥିଲେ ।

ସାରା ଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟର ସମ୍ପର୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କେଦାରନାଥର ଶୁଟିଂ ସମୟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ପ୍ରେମ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଛୁଟିରେ ଯାଉଥିବାର ମିଡ଼ିଆ କ୍ୟାମେରାରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ । ଯଦିଓ ଦୁହେଁ ଖୋଲାଖୋଲି କେବେମଧ୍ୟ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିନଥିଲେ ।

ସାରା ଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନିକଟତା ବଢୁଥିବା ପିତା ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ନାହିଁ । ଅନେକ ଥର ସୈଫ ସାରାଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ ଯେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ୍ କେଦାରନାଥ ସେଟରେ ପହଞ୍ଚି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଅନେକ କିଛି କହିଥିଲେ । ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି ଯେ ସୈଫ କେଦାରନାଥ ସେଟ ରେ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ନକହି ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏଠାରେ ସୁଶାନ୍ତ ଙ୍କୁ ବହୁତ କିଛି କହିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ ଯେପରି ହିଁ ସୈଫଙ୍କୁ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଝିଅ ନିକଟକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେ ଖୁବ୍ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇଗଲେ । ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସେଟକୁ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ । ସୈଫ ସମସ୍ତଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ସାରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ ।

କିଛି ଲୋକ ଏପରି ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତି ଯେ ସୈଫ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ହାତ ମଧ୍ୟ ଉଠାଇଥିଲେ ଏବଂ ସାରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ସେହିପରି ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଚାଇଦେଉଛୁ ଯେ, କେବଳ ସୈଫ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ କରିନା କପୂର ଖାନ୍ ମଧ୍ୟ ସାରାଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ନିଜ ଚ୍ୟାଟ୍ ଶୋ’ରେ କରିନା ସାରାଙ୍କୁ ନିଜ ପ୍ରଥମ କୋ ଷ୍ଟାର ସହିତ ଡେଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ।

ଏତିକିନୁହେଁ ଜଣେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ସାରାଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ବ୍ରେକପ୍ କରି ନିଅନ୍ତୁ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୋନ୍ ଚିଡ଼ିୟା ଯେତେବେଳେ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଗଲା ତେବେ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଛିନ୍ନ କରିନେଲେ । ଏପରି ସେ ସେହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାଙ୍କ କହିବା ଫଳରେ କରିଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*