“କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ୍” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଲଡୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଚରିତ୍ରରେ କରିଥିଲେ ଅଭିନୟ

୨୦୦୧ ମସିହାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ”କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ୍” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅନେକ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲପାଇବା ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଶାହରୁଖ ଖାନ୍, ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ, ଜୟା ବଚ୍ଚନ , କରୀନା କପୁର ଖାନ୍ ଏବଂ କାଜୋଲ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଫିଲ୍ମରେ ଅନେକ ଶିଶୁ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ‘ଲଡୁ’ଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରୋହନ (ଲଡୁ) ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଗୋଲୁ ମଲୁ ଶିଶୁ କଳାକାର ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତାଙ୍କ ନାମ କଭିଶ୍ ମଜୁମଦାର ଅଟେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ରିଲିଜ୍ ହେବାର ଦୀର୍ଘ ୧୯ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କଭିଶ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।

ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ତାଙ୍କୁ ପରିହାସ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଲଡୁ ଏବଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଚରିତ୍ର ପୂଜା ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଖଟା ମିଠା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା । ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ଲଡୁ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ବରଂ ତନମୟ ଭଟ୍ଟ ଅଟନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ବହୁତ ତୁଳନା କରାଯାଉଥିଲା । ବହୁ ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଦୂର ହୋଇଥିଲା ।

”କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ୍”ରେ ରୋହନ କିମ୍ବା ଲଡୁଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଦ୍ୱାରା କଭିଶ୍ ମଜୁମଦାରଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ମିଳିଥିଲା । ସମସ୍ତେ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ ଯେ କଭିଶ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ , କିନ୍ତୁ ସେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଗାଏବ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ସେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରି ନଥିଲେ । କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ କଭିଶଙ୍କୁ ବରୁଣ ଧାୱନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ମେ ତେରା ହିରୋ” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କଭିଶଙ୍କୁ ରିତେଶ ଦେଶମୁଖଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟାଙ୍କଚରରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଇମ୍ରାନ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ ଶ୍ରୁତି ହାସନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ଲକ୍”ରେ ସୋହମ ଶାହାଙ୍କ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ କଭିଶ୍ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ । କଭିଶ୍ “ଗୋରୀ ତେରେ ପ୍ୟାର୍ ମେ” ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ହୋଇଥିଲେ । ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ କଭିଶଙ୍କ ଚେହେରା ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳି ଯାଇଛି । ମୋଟା ଦେଖାଯାଉଥିବା କଭିଶ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଫିଟନେସର ଏକ ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*