“କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ୍” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଲଡୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଚରିତ୍ରରେ କରିଥିଲେ ଅଭିନୟ

“କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ୍” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଲଡୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଚରିତ୍ରରେ କରିଥିଲେ ଅଭିନୟ

୨୦୦୧ ମସିହାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ”କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ୍” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅନେକ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲପାଇବା ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଶାହରୁଖ ଖାନ୍, ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ, ଜୟା ବଚ୍ଚନ , କରୀନା କପୁର ଖାନ୍ ଏବଂ କାଜୋଲ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଫିଲ୍ମରେ ଅନେକ ଶିଶୁ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ‘ଲଡୁ’ଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରୋହନ (ଲଡୁ) ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଗୋଲୁ ମଲୁ ଶିଶୁ କଳାକାର ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତାଙ୍କ ନାମ କଭିଶ୍ ମଜୁମଦାର ଅଟେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ରିଲିଜ୍ ହେବାର ଦୀର୍ଘ ୧୯ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କଭିଶ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।

ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ତାଙ୍କୁ ପରିହାସ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଲଡୁ ଏବଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଚରିତ୍ର ପୂଜା ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଖଟା ମିଠା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା । ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ଲଡୁ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ବରଂ ତନମୟ ଭଟ୍ଟ ଅଟନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ବହୁତ ତୁଳନା କରାଯାଉଥିଲା । ବହୁ ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଦୂର ହୋଇଥିଲା ।

”କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ୍”ରେ ରୋହନ କିମ୍ବା ଲଡୁଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଦ୍ୱାରା କଭିଶ୍ ମଜୁମଦାରଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ମିଳିଥିଲା । ସମସ୍ତେ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ ଯେ କଭିଶ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ , କିନ୍ତୁ ସେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଗାଏବ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ସେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରି ନଥିଲେ । କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ କଭିଶଙ୍କୁ ବରୁଣ ଧାୱନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ମେ ତେରା ହିରୋ” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କଭିଶଙ୍କୁ ରିତେଶ ଦେଶମୁଖଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟାଙ୍କଚରରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଇମ୍ରାନ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ ଶ୍ରୁତି ହାସନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ଲକ୍”ରେ ସୋହମ ଶାହାଙ୍କ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ କଭିଶ୍ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ । କଭିଶ୍ “ଗୋରୀ ତେରେ ପ୍ୟାର୍ ମେ” ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ହୋଇଥିଲେ । ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ କଭିଶଙ୍କ ଚେହେରା ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳି ଯାଇଛି । ମୋଟା ଦେଖାଯାଉଥିବା କଭିଶ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଫିଟନେସର ଏକ ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *