ବିଜେପି ବିଧାୟକ କହିଛନ୍ତି “ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଭଲ ସଂସ୍କାରର ଶିକ୍ଷା ଦିଅନ୍ତୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ହେବା ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ” କ୍ରୋଧାନ୍ୱିତ ସ୍ୱରରେ କହିଛନ୍ତି ସ୍ଵରା ଭାସ୍କର:- ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣେ ଅଟନ୍ତି ପୁରୁଣା ପାପୀ

ବିଜେପି ବିଧାୟକ କହିଛନ୍ତି “ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଭଲ ସଂସ୍କାରର ଶିକ୍ଷା ଦିଅନ୍ତୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ହେବା ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ” କ୍ରୋଧାନ୍ୱିତ ସ୍ୱରରେ କହିଛନ୍ତି ସ୍ଵରା ଭାସ୍କର:- ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣେ ଅଟନ୍ତି ପୁରୁଣା ପାପୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ରାଜ୍ୟର ହାଥରାସ ଠାରେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ହାଥରାସ ଠାରେ ଜଣେ ଦଲିତ ଝିଅ ସହିତ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଏବଂ ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା ସମଗ୍ର ଦେଶର ଆତ୍ମାକୁ ଦୋହଲାଇ ଦେଇଛି। ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତ୍ୟେକେ ଦୋଷୀଙ୍କୁ କଠୋର ଦଣ୍ଡ ଦେବାକୁ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ପାଇଁ ବଲିଉଡ କଳାକାରମାନେ ମଧ୍ୟ ନ୍ୟାୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।



ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କ ଅଜବ ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ନେଇ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ହାଥରାସ ମାମଲା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ହିଁ ଉଚିତ ସଂସ୍କାର ଦେବା ପାଇଁ କହିଦେଇଛନ୍ତି । ବିଧାୟକଙ୍କ ଏହିପରି ମନ୍ତବ୍ୟ ଶୁଣିବା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର, କ୍ରୀତି ସେନନଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଚରମ ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା ।

ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର ଟ୍ୱିଟ୍ କରିବା ସହିତ ଲେଖିଛନ୍ତି- ଏହି ନିରର୍ଥକ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣେ ପୁରୁଣା ପାପୀ ଅଟନ୍ତି। #RapeDefender BJP MLA Surendra Singh

କ୍ରୀତି ସେନନ୍ ମଧ୍ୟ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବା ସହିତ ଲେଖିଛନ୍ତି – “ନିଜ ପୁଅ ମାନଙ୍କୁ କିପରି ବଳାତ୍କାର ନକରିବାକୁ ଶିଖାନ୍ତୁ ??? ସେମାନଙ୍କୁ କଣ ନିଜର ଶବ୍ଦ ଶୁଣା ଯାଉଛି? ଏହା ହେଉଛି ଚିନ୍ତାଧାରା, ଯାହା ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ଜରୁରୀ ! ଏହା କେତେ ମାତ୍ରାରେ ନଷ୍ଟ ହୋଇଛି, ଏହି ଲୋକମାନେ କାହିଁକି ନିଜ ପୁଅମାନଙ୍କୁ କିଛି ସଂସ୍କାର ଶିକ୍ଷା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ?”

ବିଧାୟକ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସିଂ କହିଛନ୍ତି- ‘ମୁଁ ବିଧାୟକ ସହିତ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ମଧ୍ୟ ଅଟେ । ଏହି ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ସଂସ୍କାର ସହିତ ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ । ଶାସନ ଏବଂ ଖଣ୍ଡା ଦ୍ୱାରା ବନ୍ଦ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ । ସମସ୍ତ ପିତାମାତାଙ୍କର ଧର୍ମ ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କର ଯୁବା ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ସାଂସ୍କାରିକ ପରିବେଶରେ ରହିବ, ଚାଲିବା ଏବଂ ଶାଳିନ୍ୟତା ଶିଖାଇବା ଉଚିତ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *