ଅଜୟ ଦେବଗଣଙ୍କ ହିରୋଇନଙ୍କ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ ଆସିଲା ହୃଦୟ, ଖୁବଶୀଘ୍ର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବିବାହ!

ଅଜୟ ଦେବଗଣଙ୍କ ହିରୋଇନଙ୍କ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ ଆସିଲା ହୃଦୟ, ଖୁବଶୀଘ୍ର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବିବାହ!

ଅଜୟ ଦେବଗଣଙ୍କ ହିରୋଇନ କାଜଲ ଅଗ୍ରବାଲ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇଁ ବସିଛନ୍ତି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିବାରେ ଲାଗି ପଡ଼ିଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ କାଜଲ ମୁମ୍ବାଇରେ ହିଁ ବିବାହ କରିବେ । ଏହି ବିବାହରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସମସ୍ୟାକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ । ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ହିଁ ଏହି ବିବାହରେ ନିମନ୍ତ୍ରିତ କରାଯିବ ।

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଆସିଲା କାଜଲଙ୍କ ହୃଦୟ

ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରବାଳ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଛନ୍ତି ସେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଟନ୍ତି । ଯାହାଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ଗୌତମ କୀଚଲୁ । ଏମାନଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ସରି ସାରିଛି । ଏହା ଅରେଞ୍ଜ କମ୍ ଲଭ୍ ମ୍ୟାରେଜ୍ ଅଧିକ ଅଟେ । ଗୌତମ୍ କୀଚଲୁ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଏବଂ ହୋମ୍ ଡେକୋର କମ୍ପାନୀ ସମ୍ଭାଳନ୍ତି । ସେ ଜଣେ ବହୁତ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଟନ୍ତି ।

ଏହି ଖେଳାଳି ସହ ମଧ୍ୟ ଯୋଡ଼ି ହୋଇଥିଲା କାଜଲଙ୍କ ନାମ

ସୂଚନାଥାଉକି କାଜଲ ଅଗ୍ରବାଲଙ୍କ ବିବାହର ଖବର ଆଗରୁ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟି ଥିଲା । ଏକ ସମୟରେ କାଜଲ ଅଗ୍ରବାଲଙ୍କ ନାମ ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳୀ ଲିଏଣ୍ଡର ପେଶଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡ଼ିତ ଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଖବର ଆସିଥିଲା ଯେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ପରେ ଏହି ସମସ୍ତ ଖବର ମିଥ୍ୟା ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେଲା ।

ତେବେ ପୁଣିଥରେ ସିଂଘମ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରବାଲ ବିବାହକୁ ନେଇ ଖବରରେ ଅଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଖବରରେ କେତେ ସତ୍ୟତା ରହିଛି ଏହା କାଜଲ ହିଁ କହିପାରିବେ । ବିବାହ ବିଷୟରେ କାଜଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାନଙ୍କ ତରଫରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ହୋଇ ନାହିଁ ।

ସୂଚନାଥାଉକି କାଜଲ ଅଗ୍ରବାଲ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ସେ ସାଉଥ ବ୍ୟତୀତ ବଲିଉଡ଼ରେ ଅଜୟ ଦେବଗଣଙ୍କ ହିରୋଇନ ଭାବରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସିଘଂମ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କାଜଲ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସ୍ପେଶାଲ ୨୬ରେ ନଜର ଆସି ସାରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *