କରୀନା ଏବଂ ସାରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆସିଲା ଦୂରତା, ସାରା କହିଲେ ମୋ ମାଁ କେବଳ ଜଣେ ଓ ତା’ପରେ….

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ନାମ ଆସିବ ପରେ ପଟୌଦି ପରିବାରରେ କିଛି ଭଲ ଚାଲିନାହିଁ । ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଫସି ଯାଇଛନ୍ତି ।

ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର, ରାକୁଲ ପ୍ରୀତିଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ବଲିଉଡର ବଡ ନାମ ଫସି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏନସିବି ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାର ଦ୍ରୁତ ବେଗରେ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ପିତା ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ପୂର୍ବ ପତ୍ନୀ ଅମୃତା ସିଂହଙ୍କୁ ଫୋନ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତୁମେ ତୁମର ଝିଅର ଯତ୍ନ ରଖିପାରୁ ନାହଁ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସୈଫ ଓ କରୀନା ନିଜ ପୁଅ ତୈମୁରକୁ ନେଇ ଦିଲ୍ଲୀ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ।

ହଠାତ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ବଢୁଥିବା ଆନୁଗାମୀ ମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛି ଏବଂ ଏଥି ସହିତ କରୀନା ସାରାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସାରା କରୀନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କରିନାହାଁନ୍ତି । ଏଥିରୁ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ କିଛି ଠିକ୍ ଭାବରେ ଚାଲୁ ନାହିଁ ।

ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ, ଖବର ରହିଛି ଯେ ସାରା ନିଜ ଚାରିପାଖରେ ଚାଲିଥିବା ବର୍ତ୍ତମାନର ପରିସ୍ଥିତି ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପିତା ସୈଫଙ୍କ ଉପରେ ଆଦୌ ନିର୍ଭରଶୀଳ ନୁହଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିତା ତାଙ୍କୁ ଘେରି ରହିଥିବା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରୁ ବାହାର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, କୁହାଯାଉଛି ଯେ ୨୫ ବର୍ଷୀୟ ସାରାଙ୍କ ପିତା ସୈଫ ଅଲି ଖାନ୍ ନିଜ ଝିଅକୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି ।

ଏଥି ସହିତ ଯେତେବେଳେ କରୀନାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା, ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ କରିସ୍ମା କପୁର, ସୋହା ଅଲି ଖାନ୍, ଇବ୍ରାହିମ୍ ଖାନ୍, ସୋନମ୍ କପୁର, ମଲାଇକା ଆରୋଡ଼ା, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ ଆଉ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବାର ଜଣାପଡିଥିଲା । ଏଥିରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ନାହାଁନ୍ତି ।

ଏହା ପରେ ଯେତେବେଳେ ସାରାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ଦେଖା ଯାଇଥିଲା, ସେ ମଧ୍ୟ କରୀନାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଅନୁସରଣ କରି ନଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଥିଲା, ଯାହା ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଠିକ୍ ଚାଲି ନାହିଁ ।

ସାରା ଏପରିକି କହିଥିଲେ ଯେ ମୋ ମାଁ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ମାଁ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ମାଁ କେବଳ ଜଣେ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସୂଚନାନୁସାରେ, ସାରା କରୀନାଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ନା କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ କ୍ରୋଧିତ ଅଛନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*