ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏହି ଝିଅକୁ ଦେଇଥିଲେ ଧୋକା ! ଝିଅଟି କହିଥିଲା ଯଦି ଟାଇମପାସ୍ କରିବାର ଥିଲା ତେବେ…

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପୁଅ ଅଟନ୍ତି । ପିତାଙ୍କ ହାତ ହେତୁ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଅଭିଷେକଙ୍କ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଫିଲ୍ମ ମିଳିବା ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ।

ସୁପର ହିଟ୍ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ବିଫଳ ହେବାରୁ ଅମିତାଭ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ନଥିଲେ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଭିଷେକଙ୍କର କିଛି କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଆପଣ କୋଚିତ ଶୁଣିଥିବେ ।

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଜେପି ଦତ୍ତାଙ୍କ ରିଫିୟୁଜ (୨୦୦୦)ରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ପକ୍ଷରେ କେବଳ ସେହି ଫିଲ୍ମ ଆସିଲା, ଯାହା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଚାଲିନଥିଲା । ଏହା ପରେ ୨୦୦୪ରେ , ସେ ହିଟ୍ ଏବଂ ଏକ ଖ୍ୟାତନାମା ଫିଲ୍ମ ଧୁମ୍ ଏବଂ ୟୁଭାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ସେଥିରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ମିଳିଥିଲା​​, ଯେଉଁଥିରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସହାୟକ ଅଭିନେତା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ସାମିଲ ଅଟେ ।

ସେ ବାରମ୍ବାର ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିଲେ । ସେବେଠାରୁ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାବରେ ସଫଳ ଏବଂ ସମାଲୋଚିତ ହୋଇ ପରୀକ୍ଷଣ କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅଗ୍ରଣୀ ଅଭିନେତା କରିପାରିଥିଲା । ନିର୍ମାତା “ପା” ଭାବରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ପ୍ରଥମ ଜାତୀୟ ଫିଲ୍ମ ପୁରସ୍କାର ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପିତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ମାତା ଜୟା ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରହିଆସିଛନ୍ତି ।

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ପ୍ରଥମେ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା । ଉଭୟେ ନିଜର ନିର୍ବନ୍ଧ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ୬୦ତମ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୦୨ରେ କରିଥିଲେ । ଏହି ନିର୍ବନ୍ଧ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୦୩ରେ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲା । ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା, ତାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ସହ ହେବାର ଘୋଷଣା ୧୪ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୦୭ରେ କରାଯାଇଥିଲା । ପରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏହି ଘୋଷଣାର ପୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଉ ଜଣେ ଝିଅ ଥିଲେ, ଯାହାଙ୍କୁ ଅଭିଷେକ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ପାଇଁ ଛାଡିଥିଲେ । ତଥାପି, ରିବା ରିୟାସତ ପୋର୍ଟଲ ଏହି କଥାକୁ ପୃଷ୍ଟି କରେ ନାହିଁ ।

ବାସ୍ତବରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଷେକ ଅନ୍ୟ ଝିଅର ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଥିଲେ । ଏହି ଝିଅଟି ଜଣେ ମଡେଲ ଅଟନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ସହିତ ଅଭିଷେକଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଦଶ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିଲା ​​। ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଏହି ମଡେଲଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ସୁମିତ ଯୋଶୀ ତାଙ୍କ ପୁସ୍ତକ ‘ଅଫେୟର୍ସ ଅଫ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର୍ସ ରିବିଲ୍ଡ’ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ, ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇଥିବା ଏହି ମଡେଲ ଦୀପାନିତା ଶର୍ମା ଅଟନ୍ତି । ସୁମିତ ଯୋଶୀଙ୍କ ଏହି ପୁସ୍ତକ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଦୀପାନିତା ଶର୍ମା ପ୍ରାୟ ଦଶ ମାସ ପରସ୍ପର ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ ।  ଅଭିଷେକ ଦୀପାନିତାଙ୍କୁ ନେଇ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲେ ।

ଏଥିସହିତ ଦୀପାନିତାଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କ ସହ ଟାଇମପାସ୍ କରିଥିଲେ । ସେ ଦୀପାନିତାଙ୍କୁ ମିଛ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖାଇଥିଲେ । ଅଭିଷେକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ସେହି ସମୟରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ , ଯେତେବେଳେ ଦୀପାନିତା ଏବଂ ଅଭିଷେକଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଚାଲିଥିଲା । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିଷେକ ଦିପାନିତାଙ୍କ ପରି କମ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଝିଅ ବଦଳରେ ତାଙ୍କଠାରୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ବଡ ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ପରେ ଝିଅଟି କହିଥିଲା ଯେ, “ଯଦି ପ୍ରତାରଣା କରିବାର ଥିଲା, ତେବେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ କାହିଁକି ଆସିଥିଲ ?”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*