କଳିଯୁଗର ସ୍ୱାମୀ: ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ କରିଦେଲେ ଭାଇରାଲ, ତାହା ପରେ ଯାହା ହେଲା….

ଆମ ଦେଶ ଭାରତରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ପ୍ରତିଦିନ ପ୍ରାୟ ପ୍ରତି କୋଣ ଅନୁକୋଣରୁ ବଳାତ୍କାର, ଗଣ ଧର୍ଷଣ, ଅତ୍ୟାଚାରର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଘରୁ ବାହାରିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତି ଘୋର ବିପଦ ରହିଛି । ସାଧାରଣତଃ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ମାନ-ସମ୍ମାନ ସହିତ ଖେଳୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଘର ବାହାରର ହିଁ ଲୋକମାନେ ହୋଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ କଣ ହେବ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ହିଁ ଆପଣଙ୍କର ମାନ-ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଇଜ୍ଜତକୁ ସର୍ବସମ୍ମୁଖରେ ତଳେ ପକାଇ ଦିଅନ୍ତି । ହରିୟାଣାର କୁରୁକ୍ଷେତ୍ରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଏହିପରି ହିଁ କିଛି ଅମାନବୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଏଠାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହିଁ ତାଙ୍କର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସେୟାର କରିଦେଇଥିଲେ ।

ବାସ୍ତବରେ କୁରୁକ୍ଷେତ୍ରର ସଦର ଥାନେସର ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଉଠାଉଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସେୟାର କରିଦେଇଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ତାଙ୍କ ଶଳା ମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓକୁ ମୋବାଇଲରେ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ସେ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରି ଦେବାର ଧମକ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

ଥାନା ସଦର ଥାନେସର ପୋଲିସର ମୁଖପାତ୍ର ରୋଶନ ଲାଲ କହିଛନ୍ତି କି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଶଳାଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା କି ତାଙ୍କ ଜାମାତା ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଅପଲୋଡ କରିଥାନ୍ତି । ସେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ତାଙ୍କ ଶଳାଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇ ଧମକ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । କୁହାଯାଉଅଛି କି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆରମ୍ଭରୁ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲା । ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହ ଧନୋରା ଜଗୀର ଜିଲ୍ଲା କରନାଲରେ ହୋଇଥିଲା ।

ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ କୁରୁକ୍ଷେତ୍ର ପୋଲିସ୍ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଈଟୀ ଧାରା ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ପ୍ରକାଶ କୌର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦଳ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ, ତାଙ୍କ ପରିବାର ଉପରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଅଦାଲତରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଜେଲକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା ।
 
ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଏହିପରି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ହେତୁ ମହିଳା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ଅଛନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପୋଲିସ୍ ନିକଟରେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଏହିପରି ଅମାନବୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ସେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଏବଂ ମାତୃ ଉଭୟ ଘରେ ଲଜ୍ଜିତ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି । ସବୁଠାରୁ ଲଜ୍ଜାଜନକ ବିଷୟ ଏହା ଯେ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ହିଁ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମ୍ମାନର ଯତ୍ନ ନେଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ । ବିବାହ ପରେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମ୍ମାନର ଯତ୍ନ ନେବା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ କଳିଯୁଗର ଏହି ସ୍ୱାମୀ ନିଜେ ହିଁ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମ୍ମାନକୁ ସର୍ବସମ୍ମୁଖରେ ତଳେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*