୨୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କ କାରଣରୁ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ହରାଇଥିଲେ ଭିର୍ଜିନିଟି !

ନିଜ ସମୟର ସୁପରହିଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ନିଜ ଶୈଳୀ ମାଧ୍ୟମରେ କୋଟି କୋଟି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି । ନିଜ ସମୟର ସବୁଠାରୁ ଫିଟ୍ ଏବଂ ନିଜକୁ ମେଣ୍ଟେନ୍ ରଖୁଥିବା ଶିଳ୍ପା ଏତେ ବୟସ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେତିକି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଫିଟ ଅଛନ୍ତି । ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ସର୍ବଦା ଯୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଆନ୍ତି । ସବୁଠାରୁ ଫିଟ୍ ରହୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କର ତାଲିକାରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କର ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଛି ।

ବାଜିଗର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଶିଳ୍ପା ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ମାଲାୟାଲମ, ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ ଭାଷାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ଏପରି ବିବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ଶୁଣି ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

ଶିଳ୍ପା ଖୋଲିଲେ ରହସ୍ୟ, କହିଲେ ମାତ୍ର ୨୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହରାଇଥିଲେ ଭିର୍ଜିନିଟି:-

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଶୋ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ କିଛି ସତ୍ୟ କଥା କହିଥିଲେ । ସେହି ଶୋ’ରେ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଶିଳ୍ପା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ମାତ୍ର ୨୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଏକ ପୁଅକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସେ ନିଜର ଭିର୍ଜିନିଟି ହରାଇଥିଲେ । ଯେଉଁ ପୁଅଙ୍କୁ ଶିଳ୍ପା ଭଲ ପାଇଥିଲେ, ସେ ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅଟନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସେହି ସମୟରେ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା । ତେବେ ଉଭୟଙ୍କର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବେଶୀ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲି ନଥିଲା ଏବଂ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ଶିଲ୍ପା ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ବହୁତ ପାଗଳ ଥିଲେ, ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ:-

ନିଜ ଜୀବନର ଏହି ରହସ୍ୟ କହିବାବେଳେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଆସି ଯାଇଥିଲା । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଶିଳ୍ପା ତାଙ୍କର ଏବଂ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ସମୟ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ । ଶିଳ୍ପା ଆହୁରି କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଏତେ ପାଗଳ ଥିଲି ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲି । ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ଶିଳ୍ପା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କେବଳ ମୋତେ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକପ୍ ପରେ ମୁଁ ମୋର ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲି ।

ଶିଳ୍ପା କହିଛନ୍ତି ଯାହା ମୋ ସହିତ ଘଟିଛି, ତାହା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଝିଅ ସହିତ ହେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ:-

ବାସ୍ତବରେ, ବ୍ରେକପ୍ ପରେ ଶିଳ୍ପା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ଅକ୍ଷୟ ମଧ୍ୟ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କୁ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଏପରି ପ୍ରକାଶ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । ତେବେ ଏହାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଅକ୍ଷୟ ମୋ ସହିତ ଯାହା କରିସାରିଛନ୍ତି, ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି କଥା କହିବା ଛଡା ଆଉ କିଛି ନାହିଁ, ତାଙ୍କୁ ମୋର ପରାମର୍ଶ ଏହା ଯେ, ସେ ମୋତେ ନିଜର କୁହନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପର, ସେଥିପାଇଁ ମୋର କୌଣସି ଅନୁତାପ ନାହିଁ । ମୋର ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ସେହି ଝିଅ ମାନେ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଯିବେ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ସେ ଏଭଳି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ଜୀବନର ଏହି ଅଂଶରୁ ଶିଳ୍ପା ବହୁତ କିଛି ଶିଖିଥିଲେ:-

ଏଥିସହ ଶିଳ୍ପା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଂଶ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ନା କିଛି ଶିକ୍ଷା ଦେଇଥାଏ । ଯଦିଓ ଅତୀତକୁ ଭୁଲିଯିବା ଏତେ ସହଜ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ଶିଳ୍ପା ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏହି ଅଂଶରୁ ଅନେକ କିଛି ଶିକ୍ଷା ପାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଜୀବନରେ ଆହୁରି ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ସାହସ ପାଇଛନ୍ତି । ବ୍ରେକପ୍ ପରେ ଉଭୟ ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ ଏକାଠି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିନଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସହ କାମ ନ କରିବାକୁ ଶିଳ୍ପା ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ।

ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକପ୍ ପରେ ଶିଳ୍ପା ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ:-

ଯେପରି ପ୍ରତ୍ୟେକ କଳା ରାତି ପରେ ଏକ ନୂତନ ସକାଳ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆସିଥାଏ । ଠିକ୍ ସେହିପରି ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂତନ ସୁଖ ଆସିଥିଲା । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିଥିବା ଶିଳ୍ପାଙ୍କର ବିବାହ ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କର ଭିଆନ କୁନ୍ଦ୍ରା ନାମକ ଏକ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଶିଳ୍ପା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏହା ଭାବି ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି ଯେ ସେହି ଖରାପ ଖରାପ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଶେଷ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଶିଳ୍ପା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ କାହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ଯେ ଏହା ସବୁ ମିଥ୍ୟା ଅଟେ ତେବେ ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇଥାଏ ଓ ଠିକ୍ ଏହିପରି ମୋ ଜୀବନରେ ଘଟିଅଛି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*