ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଫିସ୍ ଛାଡନ୍ତୁ, ସଲମାନ ଖାନ୍ “ବିଗ୍ ବୋସ୍” ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଠାରୁ ଏକ ଏପିସୋଡ ପାଇଁ ଏତେ ପରିମାଣର ନିଅନ୍ତି ଫିସ୍ !

ଟିଭିର ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସୁଥିବା ଶୋ ବିଗ୍ ବୋସ୍ ପୁଣି ଥରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାକୁ ଆସିଯାଇଛି । ଏଥି ସହିତ ସର୍ବଦା ପରି ଏଥର ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ପଯ୍ୟନ୍ତ ପହଁଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ହୋଷ୍ଟ ଭୂମିକାରେ ସଲମାନ ଖାନ୍ ରହିବେ । ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ “ବିଗ୍ ବୋସ୍”ର ୧୪ଟି ସିଜନ୍ ମଧ୍ୟରୁ ୧୧ଟି ସିଜିନ ସଲମାନ ଖାନ୍ ହୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟ ଅର୍ଥରେ, “ବିଗ୍ ବୋସ୍” ଆଉ କେହିନୁହଁନ୍ତି ନିଜେ ସଲମାନ ଖାନ୍ ଅଟନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ, ପୂର୍ବ ସିଜନ୍ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ଅଧିକ ଟିଆରପି ହାସଲ କରିଥିଲା ​​। ପୂର୍ବ ସିଜନ୍ ଶୋ’ର ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଆଶା ଦେଇଛି, ତେଣୁ ଏଥର ଶୋ’ର ନିର୍ମାତାମାନେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି କି, ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ସଲମାନଙ୍କ ବର୍ଦ୍ଧିତ ଫିସରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ହଁ, ଆଜ୍ଞା ସଲମାନ ଖାନ୍ ଏକ ଶୋ ପାଇଁ ଯେତେ ଟଙ୍କା ନେଉଛନ୍ତି, ସେ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଭାବିପାରିବେ ନାହିଁ ।

* ଛୋଟ ପରଦାର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଷ୍ଟାର

ତେବେ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ହୃଦୟ ଧରି ବସନ୍ତୁ କାରଣ ବିଗ୍ “ବୋସ୍ ୧୪” ପାଇଁ ସଲମାନ ଯେଉଁ ଫିସ୍ ଶୋ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଠାରୁ ନେଉଛନ୍ତି, ତାହା ୨୫୦କୋଟି ଅଟେ । ହଁ, ଆଜ୍ଞା ଏବଂ ଏହା ସହିତ ସଲମାନ ଖାନ୍ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଟିଭିର ସବୁଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ଅଭିନେତା ।

* ଗୋଟିଏ ଏପିସୋଡ ପାଇଁ ନେଇଥାନ୍ତି ଏତେ କୋଟି

ତେବେ କିଛି ଲୋକ କହିବେ ଯେ ଆପଣ ଆରମ୍ଭରେ ଏକ ଏପିସୋଡ ବିଷୟରେ କହୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ଆପଣ ଟଙ୍କାକୁ ବହୁ ପରିମାଣରେ କହିଦେଲେ, ତେବେ ବିଶେଷ କରି ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ଆମେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏକ ଏପିସୋଡର ଫିସ୍ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲୁ ଏବଂ ସେଥିରୁ ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଲା ତାହା ଅନୁଯାୟୀ, ସଲମାନ ଏକ ଏପିସୋଡ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୧୦କୋଟି ୨୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଉଛନ୍ତି । ସେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଫାଇନାଲ ଏବଂ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପ୍ରିମିୟର ବ୍ୟତୀତ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶନିବାର ଏବଂ ରବିବାରରେ ସପ୍ତାହ ଶେଷ ଯୁଦ୍ଧ ମଧ୍ୟ ଆଣିଥାନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*