ସାମ୍ବାଦିକ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ କରିଦେଲା ସେଲିବ୍ରିଟି !

ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିନା ଖାନ ଆଜି କାହାର ପରିଚୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ନୁହଁନ୍ତି । ଷ୍ଟାର ପ୍ଲସର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସିରିୟଲ “ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କହଲାତା ହେ” ଠାରୁ ହିନାଙ୍କୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ମିଳିଛି । ସିରିୟଲ ବ୍ୟତୀତ ହିନା ଅନେକ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ରେ ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି । ଚଳିତ ବର୍ଷର “ବିଗ୍ ବୋସ୍”ରେ ହିନା ଅତିଥି ଭାବରେ ଦେଖାଯିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ହିନା ଖାନ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନ୍ୟତମ ସକ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ହିନା ଖାନଙ୍କ କିଛି ବିଶେଷ କଥା କହିବା ।

* ଶ୍ରୀନଗରରେ ଜନ୍ମିତ ହିନା ଖାନ୍ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଅଧ୍ୟୟନ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ

୧୯୮୬ରେ ହିନା ଶ୍ରୀନଗରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ହିନା ତାଙ୍କ ସମସ୍ତ ପାଠପଢ଼ା ଦିଲ୍ଲୀରେ କରିଥିଲେ । ୨୦୦୯ ମସିହାରେ, ହିନା ମାଷ୍ଟର ଅଫ ବିଜିନେସ୍ ଆଡମିନିଷ୍ଟ୍ରେସନ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ସେ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ଫର୍ମ ପୂରଣ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ସେ ଏହି ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରି ନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାର ଦ୍ୱାର ଖୋଲିଥିଲା ​​। ୨୦୦୯ ମସିହାରେ ଷ୍ଟାର ପ୍ଲସ୍ ତରଫରୁ ତାଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୂପରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଅଫର ମିଳିଥିଲା ।

* ହିନା ସାମ୍ବାଦିକ ହେବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଥିଲେ

ହିନା ଖାନ୍ ଛୋଟବେଳୁ ପଢିବାରେ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲେ । ହିନା ଖବରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଖବର ଶୁଣିବା ଏବଂ ପଢ଼ିବା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ, ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ହିନା କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ସେ ସାମ୍ବାଦିକ ହେବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ସମ୍ବାଦ ଜଗତ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପରିବର୍ତ୍ତେ ସାମ୍ବାଦିକ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ।” ଅଧ୍ୟୟନ ସମୟରେ, ହିନା ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ହିନା ନୂତନ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ, ଏକ ସମସ୍ୟାକୁ ଭଲଭାବେ ବୁଝିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ।

* ହିନା ୨ଥର ସେକ୍ସିଷ୍ଟ ଏସୀୟ ମହିଳା ଆଖ୍ୟା ଜିତିଛନ୍ତି

ତେବେ ସାମ୍ବାଦିକ ହେବା ହିନା ଖାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଲେଖାଯାଇ ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଅଭିନୟ ଜଗତ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳାଇଦେଲା । ହିନାଙ୍କୁ “ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କହଲାତା ହେ” ଠାରୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ମିଳିଛି । ପ୍ରାୟ ୮ବର୍ଷ ଧରି ହିନା ଏହି ସିରିୟଲର ଏକ ଅଂଶ ଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ରିୟଲିଟି ଶୋ “ବିଗ୍ ବୋସ୍” ଏବଂ “ଖତ୍ରୋ କେ ଖିଲାଡି”ରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇ ଥିଲେ । କହିଦଉଛୁ ଯେ ହିନା ଖାନଙ୍କୁ ସେକ୍ସିଷ୍ଟ ଏସୀୟ ମହିଳା ଆଖ୍ୟା ୨ଥର ମିଳିଛି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*