ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ସ୍କୁଲରେ ଏହି ପୁଅ ଜଣକ କରିଥିଲେ ପ୍ରପୋଜ୍, ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ସେ କିଏ ଅଟନ୍ତି ?

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଶକ୍ତି କପୁରଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନିଜର ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ହେତୁ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଗୋଟିଏ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛନ୍ତି । ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ପିତା ଶକ୍ତି କପୁର ସର୍ବଦା ଜଣେ ଖଳନାୟକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ଝିଅ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ବଲିଉଡରେ ଜଣେ ସୁନ୍ଦର ତଥା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛନ୍ତି ।

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଶିକି-୨ ସହିତ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଗୋଟିଏ ଭଲ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛନ୍ତି, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଛାଇ ପରି ଆବୃତ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଛନ୍ତି ଯାହା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସୁପର୍ ଡୁପର୍ ହିଟ୍ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି । ଆଜିର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଗୋଟିଏ କୌତୁହଳପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ଶୁଣିବା ପରେ ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ, ବାସ୍ତବରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ଏହି ଅଭିନେତା ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରପୋଜ୍ କରିଦେଇଥିଲେ ।

ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରପୋଜ୍ କରିଥିଲେ

ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ବଲିଉଡରେ ଏହିପରି ଅନେକ ଅଭିନେତା ମାନେ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ୍ କରିସାରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଏକମାତ୍ର ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବରୁନ୍ ଧାୱନ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ସହିତ ଏହିପରି ହିଁ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହରେ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଶ୍ରଦ୍ଧା ବହୁତ ଲଜ୍ଜିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହିପରି କିଛି ହୋଇଥିଲା କି ବରୁନ୍ ଧାୱନ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିଲେ ।

ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବଲିଉଡର ଜଣେ ମାତ୍ର ସ୍ମାର୍ଟ ଅଭିନେତା ବରୁନ୍ ଧାୱନ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ପ୍ରାପୋଜ୍ କରିସାରିଛନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କୁ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ କହିରଖୁଛୁ କି ଗୋଟିଏ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ବରୁନ୍ ଧାୱନ ଗୋଟିଏ ଶ୍ରେଣୀରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିଲେ । ବରୁନ୍ ଧାୱନ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ୍ କରିଥିଲେ । ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ନିଜେ ହିଁ ଗୋଟିଏ ରିୟାଲିଟି ଶୋ’ରେ କହିଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*