ସୁହାନାଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ନେଇ କଲେ ୟୁଜର୍ସ ମାନେ ଖରାପ କମେଣ୍ଟ, ପ୍ରତ୍ୟୁତ୍ତରରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କର ଝିଅ ରଖିଛନ୍ତି ଏହିପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା !

ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସୁହାନା ଖାନ୍, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଶାହାରୁଖଙ୍କ ପିଲାମାନେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଷ୍ଟାର ପିଲାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ପ୍ରାୟତଃ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥାଏ । କିଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ମିଡିଆର କ୍ୟାମେରାର ନଜର ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ । ସୁହାନା ଖାନ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏପରି ଜଣେ ଷ୍ଟାର ପିଲା ଅଟନ୍ତି, ଯିଏ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି । ସୁହାନା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି ।

ସୁହାନା ଖାନ୍ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିନାହାଁନ୍ତି, ତଥାପି ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ ସୁହାନାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି । ତେବେ ସୁହାନାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ ରୁଥିବା ଲୋକ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ କମ୍ ନାହାଁନ୍ତି । ଯେତେ ଲୋକ ସୁହାନାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତା’ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ସେ ଟ୍ରୋଲ୍ ହୋଇଛନ୍ତି । ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଲାଡ଼ଲିଙ୍କ ସହିତ ଏପରି ଥରେ ହୋଇଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ, କିଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ସୁହାନାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଚର୍ମର ରଙ୍ଗ ପାଇଁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିଥିଲେ, ତା’ପରେ ସୁହାନା ସେମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେଇ ସେମାନଙ୍କର କହିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ ।

କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସୁହାନା ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯାହା ବିଷୟରେ କିଛି ବ୍ୟବହାରକାରୀ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ପରିହାସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଲୋକମାନେ ସୁହାନାଙ୍କର ଚର୍ମ ରଙ୍ଗ ବିଷୟରେ କମେଣ୍ଟ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଯାହାର ସୁହାନା ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି । ସୁହାନା ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ରଙ୍ଗକୁ ପରିହାସ କରୁଥିଲେ । ଏହି କମେଣ୍ଟ ଗୁଡିକୁ ସେୟାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସୁହାନା ଏକ ଲମ୍ବା ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ସୁହାନା ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟୁତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ:-

ସୁହାନା ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ଚାଲିଛି ଏବଂ ଏହା ଏପରି ସମସ୍ୟା ରହିଛି , ଯାହାକୁ ସମାଧାନ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ । ଏହା କେବଳ ମୋ ବିଷୟରେ ନୁହେଁ, ଏହା ସମସ୍ତ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଟେ, ଯେଉଁମାନେ ବିନା କୌଣସି କଥାରେ ହୀନଭାବନାରେ ଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇ ବଡ଼ ହୋଇଛନ୍ତି । ମୋର ରୂପ ବିଷୟରେ ଏଠାରେ କିଛି କମେଣ୍ଟ କରାଯାଇଛି ।

ସୁହାନା ଲେଖିଛନ୍ତି “ଯେତେବେଳେ ମୋର ବୟସ ୧୨ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା , ମୋତେ ଯୁବକମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋର ଚର୍ମର ରଙ୍ଗ ହେତୁ ମୁଁ ଅସୁନ୍ଦର ଅଟେ । ଦୁଃଖର ବିଷୟ ଏହା ଯେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଭାରତୀୟ ଅଟୁ ଏବଂ ଏହା ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ବାଦାମୀ ରଙ୍ଗର କରିଥାଏ । ଆମେ ବିଭିନ୍ନ ରଙ୍ଗରେ ଆସିଥାଉ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜକୁ ମେଲାନିନଠାରୁ ଦୂରରେ ରଖିବାକୁ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ତାହା କରିପାରିବେ ନାହିଁ ।

ସୁହାନା ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, “ନିଜ ଲୋକଙ୍କୁ ଘୃଣା କରିବା ଅର୍ଥ ଆପଣ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ଦୁଃଖିତ ଯେ ଯଦି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ, ଭାରତୀୟ ମେଚମେକିଂ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆପଣ ୫″୭ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଗୋରା ରଙ୍ଗର ନୁହନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସୁନ୍ଦର ନୁହଁନ୍ତି । ମୁଁ ଆଶା କରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଜାଣିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ ଯେ ମୁଁ ୫”୩ ଏବଂ ବାଦାମୀ ରଙ୍ଗର ଏବଂ ମୁଁ ଏଥିରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛି ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହେବା ଉଚିତ ।

ଲୋକମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି:-

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସହିତ ସୁହାନା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ କମେଣ୍ଟର ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । କମେଣ୍ଟ ସେୟାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସୁହାନା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ସେହି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଅଟେ, ଯେଉଁମାନେ ହିନ୍ଦୀ କୁହନ୍ତି ନାହିଁ, ମୁଁ ଭାବିଲି ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି କହିଦେବି । କଳା ରଙ୍ଗକୁ ହିନ୍ଦୀରେ କଳା କୁହାଯାଏ । କାଳୀ ଶବ୍ଦ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ ଯିଏ କଳା ରଙ୍ଗର ଅଟନ୍ତି । ସୁହାନାଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରେଟମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*