ମା ଗର୍ଭରୁ କୋଟିପତି ହେଇଯାନ୍ତି, ବଲିଉଡର ଏହି ସେଲିବ୍ରେଟିମାନଙ୍କ ପିଲାମାନେ ! କରୀନା ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣରୁ ହିଁ ରୋଜଗାର କରିଥିଲେ ଏତେ ଟଙ୍କା…

ମା ଗର୍ଭରୁ କୋଟିପତି ହେଇଯାନ୍ତି, ବଲିଉଡର ଏହି ସେଲିବ୍ରେଟିମାନଙ୍କ ପିଲାମାନେ ! କରୀନା ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣରୁ ହିଁ ରୋଜଗାର କରିଥିଲେ ଏତେ ଟଙ୍କା…

ଆଜିର ଦୁନିଆ ଯେତିକି ଆଧୁନିକ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି । ଆଜି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଛି ଯେ ଲୋକମାନେ ଟିଭି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ମୋବାଇଲରେ ବିଶେଷ କରି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଟିଭି ଦେଖିବା ଏବଂ ରେଡିଓ ଶୁଣିବା ହ୍ରାସ ପାଉଛି, ସେତେବେଳେ ବ୍ରାଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ।

ଭାରତରେ ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବାର ଧାରା ହୁଏତ ବହୁ ପୁରୁଣା ହୋଇନପାରେ କିନ୍ତୁ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବଜାରରେ ଏଭଳି ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବାର ଧାରା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଛି । ସେଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରାୟତଃ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଶିଶୁ ଉତ୍ପାଦ ହୋଇଥାଏ ।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ରାଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ ଟିଭି ଏବଂ ରେଡିଓ ଅପେକ୍ଷା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଚାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଟିଭିରେ ଯେପରି ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଗୁଡିକ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁଛନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ନିଜକୁ ଗର୍ଭବତୀ ଘୋଷଣା କରିବା ପରେ କିପରି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି ।

ଏଥିପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫଟୋଗ୍ରାଫରମାନଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଅନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଫୋଟ ଏବଂ ସେ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁଥିବା ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକୁ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତି । ଏହି ଫୋଟଗୁଡ଼ିକ ବେଳେବେଳେ ପିନ୍ଧାଯାଇଥିବା ପୋଷାକର ପ୍ରୋତ୍ସାହନ କରେ ।

ପୋଷାକ ବ୍ୟତୀତ କେତେକ ଚିକିତ୍ସା ଦ୍ରବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ ହୋଇଥାଏ । ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ବ୍ୟବହୃତ ଔଷଧ ଏବଂ ଶିଶୁ ଯତ୍ନ ଉତ୍ପାଦଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ବଡ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଅଫିସିୟାଲ୍ ସ୍ପଂସରଶିପ୍ ମଧ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବଜାରରେ ଏହାର ଡିମାଣ୍ଡ ଏତେ ଅଧିକ ଯେ ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ବ୍ରାଣ୍ଡର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ୭ରୁ୮ କୋଟି ନେଇଯାନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଭବତୀ ବିଷୟରେ କହିବା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁରଙ୍କୁ ଜନ୍ସ ବେବି କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ଆଡ୍ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ତାଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ମାତୃ ପୋଷାକ ଏବଂ ଉତ୍ପାଦକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ସେ ବହୁ ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ କରିଥିଲେ ।

ଏଥି ସହିତ ନିକଟରେ ମା’ ହୋଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ପ୍ରେଗା ନ୍ୟୁଜ ପରି ଏକ କମ୍ପାନୀର ଆଡ୍ ଦେଇଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଅନୁଷ୍କା ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡର ଆଡ଼ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଟଙ୍କା କମାଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *