ବିବାହର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଭାଙ୍ଗିଲେ ନୀରବତା ! କହିଲେ-‘ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ସହ କାହିଁକି ନେଲେ ସାତ ଘେରା ?’

ବିବାହର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଭାଙ୍ଗିଲେ ନୀରବତା ! କହିଲେ-‘ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ସହ କାହିଁକି ନେଲେ ସାତ ଘେରା ?’

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ଯୋଡି ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଯୋଡିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ । ରଣଭୀର ଏବଂ ଦୀପିକାଙ୍କ ଉଭୟ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁପରହିଟ୍ ହୋଇଛି । ଏହି ଯୋଡି “ମେଡ୍-ଫର୍-ଇଚ୍-ଅଦର୍” ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ।

ସମସ୍ତେ ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣଭୀରଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଯୋଡିକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ଦୀପିକା କିମ୍ବା ରଣଭୀରଙ୍କ ପରି ହେଉ । ତେବେ ଆଜି ସେମାନେ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କଥା ହୋଇଥିଲେ ।

ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ କି ଦୁହେଁ କିପରି ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ ? ଏଥିସହ ସେ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କୁ କେଉଁଥିପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ରଣଭୀରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ଭାବରେ ବାଛିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି କାହିଁକି ନେଇଥିଲେ ।  ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ତାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କେଉଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି…

* ରଣଭୀରଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିବାର କାରଣ ଦୀପିକା କହିଥିଲେ…

ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଦୀପିକା କହିଥିଲେ କି ଯଦିଓ ଆମେ ଦୁହେଁ ବିବାହିତ, ଆଜି ମଧ୍ୟ ରଣଭୀର ଏବଂ ମୁଁ ପରସ୍ପରକୁ ବନ୍ଧୁ ପରି ବ୍ୟବହାର କରୁଛୁ । ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ ୮ ବର୍ଷ ଧରି ଜାଣିଛୁ । ଦୀପିକା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପରସ୍ପର ସହିତ ରହିଛୁ ଏବଂ ଭଲଭାବରେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଜାଣିଛୁ ତାହା ହେଉଛି ଆମର ସମ୍ପର୍କର ସୁନ୍ଦରତା ଅଟେ ।

ଦୀପିକା କହିଛନ୍ତି ଯେ ରଣଭୀର ମୋତେ ପ୍ରଥମେ ବନ୍ଧୁ ହେବାକୁ କହିଥିଲେ, ସାଥୀ ନୁହଁ । ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରୁ, ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ପରସ୍ପର ସହିତ ବହୁତ ନିକଟତର ଅଟୁ । ଏତିକିରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଅଟକି ନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ କି ରଣଭୀର ଏବଂ ମୁଁ ପରସ୍ପରକୁ ସମ୍ମାନ କରୁ ଏବଂ ଏହା ଆମର ସମ୍ପର୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଂଶ ଅଟେ ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଉଭୟ ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣଭୀର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରାୟତଃ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରନ୍ତି । ଏଥିସହିତ, ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏହି ଦୁଇ କଳାକାରଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି ।

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଦୀପିକା ୨୦୨୧ ମସିହାରେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ । ଆଜ୍ଞା ହଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିବା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଖୁବଶୀଘ୍ର ବଡ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବେ । ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେଉଛି ‘୮୩’, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ସହିତ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ କପିଲ୍ ଦେବଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ । କପିଲ୍ ଦେବଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ରଣଭୀର ସିଂ ନଜର ଆସିବେ, ଦୀପିକା କପିଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରୋମି ଭାଟିଆ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।

ଯଦିଓ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି “୮୩”ବର୍ଷ ୨୦୨୦ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା, କରୋନା ମହାମାରୀ ହେତୁ ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ ତାରିଖକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି । ଏବେ ଫିଲ୍ମଟି କେବେ ରିଲିଜ ହେବ ତାହା ଦେଖିବା ବାକିରହିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *