ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜା ନୁହେଁ ବରଂ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଥିଲେ ସୋନାମ କପୁରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମ, କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବିବାହ କିନ୍ତୁ…

୨୦୧୭ ମସିହାଟି ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପାଇଁ ବିଶେଷ ମହତ୍ଵ ରହିଥିଲା । କାରଣ ଏହି ବର୍ଷ ଅନେକ ଛୋଟ ବଡ କଳାକାର (ଷ୍ଟାର୍ସ)ଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ଛୋଟ ପରଦାର କଳାକାର ହେଉ ବା ବଡ଼ ପରଦାର କଳାକାର ଏହି ବର୍ଷ ଅନେକ ଷ୍ଟାର୍ସ ପବିତ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେଲେ । ଏହାପରେ ୨୦୧୮ରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଷ୍ଟାର୍ସଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ବିବାହ ହେଲା କିନ୍ତୁ ସଭିଙ୍କ ଠାରୁ ସୋନାମ କପୁର ଓ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କ ବିବାହ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା । ତାଙ୍କର ବିବାହରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଷ୍ଟାର୍ସ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

ସୋନାମ ଓ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ବିବାହ ପଞ୍ଜାବୀ ନୀତି ନିୟମ ଅନୁସାରେ ହୋଇଥିଲା । ସୋନମ ବିବାହ ସମୟରେ ଏକ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ କି ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଆଜି ସୋନାମ, ଆନନ୍ଦଙ୍କ ସହ ଖୁସିରେ ରହୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କଣ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି, ବିବାହ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜା ସୋନାମ କପୁରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ନଥିଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ କି, ଆନନ୍ଦ ଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ସୋନାମଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଅନ୍ୟ ଜଣ ପାଇଁ ସ୍ପନ୍ଦନ ହେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମକୁ ତ୍ୟାଗ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।

ଆନନ୍ଦଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ଏହି ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୋନାମଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ପନ୍ଦନ ହେଉଥିଲା –

ସାହିର ଏବଂ ସୋନମ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ସାହିର ବେରୀ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ନୁହଁନ୍ତି କିମ୍ବା ସେ ଜଣେ ଅଭିନେତା ନୁହଁନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ସାହିର ବେରୀ ଜଣେ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀର ଜଣେ ଯୁବ ମଡେଲ ।

ସାହିର ବେରି ଦିଲ୍ଲୀର ଏଣ୍ଟରପ୍ରେନିଅର ଓ ଯୁବ ମୋଡେଲ ଅଟନ୍ତି । ସେ ବେଲଚର ଅଫ ଇଣ୍ଟରନେସନଲ ମୋଡେଲିଙ୍ଗରେ ଡିଗ୍ରୀ ହାସିଲ କରିଛନ୍ତି । ଅନେକ ଥର ଅନେକ ଫ୍ୟସନମାନଙ୍କରେ ସୋନାମ ଓ ସାହିର ସାଥିରେ ଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ସୋନାମ, ସାହିରଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଚାଲିଗଲେ, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ମନେଇବା ପାଇଁ ସେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ସିଫ୍ଟ ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରେ କୌଣସି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ସୋନାମଙ୍କୁ ସାହିରଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।

ବାପାଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛା ନଥିଲା –

ଖବର ଅନୁସାରେ ସୋନାମଙ୍କ ବାପା ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ପସନ୍ଦ ନଥିଲା । ସେ ନିଜ ଝିଅକୁ ସାହିର ସହିତ ବିବାହ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁ ନଥିଲେ । ସୋନାମ ନିଜ ବାପାଙ୍କ କଥାକୁ ଅଣଦେଖା କରି ସେହି ସମ୍ପର୍କକୁ ବଜାୟ ରଖୁଥିଲେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅନୀଲ କପୁର ନିଜ ଝିଅ ସୋନାମଙ୍କ ଉପରେ ରାଗି କରି ରହିବାକୁ ଲାଗୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନପରେ ସୋନାମ କପୁର ସ୍ୱୟଂ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ । ଏବେ ସୋନାମ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ସହ ରହୁଛନ୍ତି ଓ ଖୁସିରେ ନିଜ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି । ସୋନାମଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିବାର ଭିଡିଓ ଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ କି ସୋନାମ କପୁର ହସି ରହୁଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*