୨୩ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଡେଟରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ: ବିଲ୍ ଦେଖି ଛୁ’ ମାରିଲେ ପ୍ରେମିକ ପ୍ରବର…

ବେଜିଂ,୨୨/୧୦: ଚାଇନାରେ ଏକ ବ୍ଲାଇଣ୍ଡ ଡେଟ୍ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଡେଟରେ ଯାଇ ବିଲ୍ ନଦେଇ ଗୁପ୍ତରେ ଲୁଚି ପଳାଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଡେଟରେ ପ୍ରେମିକା ନିଜ ୨୩ ଜଣ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଆଣିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଖାଦ୍ୟ ବିଲ୍ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହୋଇଥିଲା । ବିଲ ପୈଠ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହେବାରୁ ପ୍ରେମିକ ଲୁଚି ପଳାଇଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଏହା ବ୍ଲାଇଣ୍ଡ ଡେଟ୍ ଥିଲା ଏବଂ ଏହାପୂର୍ବରୁ ଉଭୟ ପୁଅ ଓ ଝିଅ କେବଳ ଫୋନ୍ ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିଥିଲେ । ଏହି ବିଷୟ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏବଂ ସମ୍ବାଦରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।

ଗ୍ଲୋବାଲ ଟାଇମ୍ସ ଅନୁଯାୟୀ ଝିଅ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଯେ ପୁଅର ଉଦାରତା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ସେ ୨୩ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ବ୍ଲାଇଣ୍ଡ ଡେଟକୁ ଆଣିଥିଲେ । ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବଢୁଥିବା ବିଲ୍ ଦେଖି ପିଲାଟି ଭୟଭୀତ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ସେ କିଛି ନ କହି ସେଠାରୁ ପଳାଇଲା । ଯୁବତୀ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି, ରାତ୍ରି ଭୋଜନ ସରିବା ପରେ ବିଲ୍ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସେଠାରୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୧୯,୮୦୦ ୟୁଆନ୍ (୨,୧୭,୮୨୮ ଟଙ୍କା) ବିଲ୍ ଦେବାକୁ ପଡିଲା ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ଲାଇଣ୍ଡ ଡେଟର ଏହି ମାମଲା ପୂର୍ବ ଚୀନର ଝେଜିଆଙ୍ଗ ରାଜ୍ୟରୁ ଆସିଛି । ଲିୟୁ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସ୍ଥିର କରାଯାଇଥିବା ବ୍ଲାଇଣ୍ଡ ଡେଟରେ ଯାଇଥିଲେ । ସେ ପୂର୍ବରୁ ଝିଅକୁ ଭେଟି ନଥିଲେ । ତେଣୁ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ବିଲ୍ ୧୯,୮୦୦ ୟୁଆନ ଆସିବାରୁ ସେ ସେଠାରୁ ପଳାଇଲେ । ରାତ୍ରି ଭୋଜନ ସରିବା ପରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଲିୟୁଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ହେଁ କିଛି ସୁଫଳ ମିଳିନଥିଲା । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟହୋଇ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ବିଲ୍ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ବିଲ୍ ପୈଠ କରିବା ପରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ପୋଲିସ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ​​ଏବଂ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଲିୟୁକୁ ଧରିଲା ସେତେବେଳେ ସେ କେବଳ ଦୁଇଟି ଟେବୁଲ୍ ବିଲ୍ ଦେବାକୁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ । ଏସବୁ ସତ୍ତ୍ୱେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୧୫,୪୦୨ ୟୁଆନ୍ (୧,୬୯,୪୪୪ ଟଙ୍କା) ଦେବାକୁ ପଡିଲା ।

ଚାଇନାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଖବର ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଝିଅର ଆଚରଣକୁ ସମାଲୋଚନା କରି ଲିୟୁଙ୍କ ପକ୍ଷ ନେଇଛନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*