୨ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଖୁଲାସା ! କହିଲେ- ତାଙ୍କ ହେତୁ ଆମେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଛୁ…

୨ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଖୁଲାସା ! କହିଲେ- ତାଙ୍କ ହେତୁ ଆମେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଛୁ…

ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏକ ବଡ ଅସୁବିଧାରେ ଫଶିଯାଇଛନ୍ତି । ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ଅଭିଯୋଗରେ ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ସୋମବାର ରାତିରେ ଗିରଫ୍ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୁଲାଇ ୨୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତରେ ଅଛନ୍ତି । ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରା ଗିରଫ୍ ହେବାପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ବଡ ଖୁଲାସା ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଘଟୁଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇଜଣ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ବଡ଼ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ମଡେଲ୍ ପୁନମ୍ ପାଣ୍ଡେ, ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ଆର୍ମସପ୍ରାଇମ୍ ମିଡିଆ ସହିତ ଚୁକ୍ତି କରିଥିଲେ । ପୁନମ୍ ଆର୍ମସପ୍ରାଇମ୍ ମିଡିଆ ବିରୋଧରେ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଚୁକ୍ତି ଶେଷ ହେବାର ଆଠମାସ ପରେ ମଧ୍ୟ ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରା ତାଙ୍କ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ । ପୁନମ୍ ଏହି ଖବର ପାଇବା ମାତ୍ରେ ସେ ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏବଂ ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ସୌରଭ୍ କୁଶୱା ଏହି ବିଷୟବସ୍ତୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ।

ଏଥିସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମଡେଲ୍ ଶର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଶର୍ଲିନ୍ ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ବଡ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଶ୍ଳୀଳ ଶିଳ୍ପରେ ରହିବାର କାରଣ ହେଉଛନ୍ତି ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରା । ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଶର୍ଲିନ ଚୋପ୍ରା କାମ ବଦଳରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଉଥିଲେ । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଶର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ୧୫ ରୁ ୨୦ଟି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଏକ ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଉଥିଲା ।

୨୦୧୯ ମସିହାରେ, ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରା ଆର୍ମସପ୍ରାଇମ୍ ମିଡିଆ ନାମକ ଏକ ସେଲିବ୍ରିଟି ଆପରେ ବିନିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ଥିବା ଅଶ୍ଳୀଳ ବିଷୟବସ୍ତୁ ହେତୁ ଏହାକୁ ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରରୁ ବାରଣ କରାଯାଇଥିଲା । ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏଥିରେ ପୁନମ୍ ପାଣ୍ଡେଙ୍କର ୬୦ ଲକ୍ଷ ଗ୍ରାହକ ଥିଲେ । ତେବେ ଏକ ମାସ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ଚୁକ୍ତିନାମା ବାତିଲ ହୋଇଗଲା । ପୁନମ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ବୋଲ୍ଡ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଥିଲା ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଏହାକୁ ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର୍ ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରହଣ କରାଗଲା ନାହିଁ ।

ଗେହନା ଭଶିଷ୍ଟଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗେହନା ଭସିଷ୍ଟଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲା ସହିତ ଜଡିତ । ଖରାପ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବା ହେତୁ ଗେହନା କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜେଲ୍ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର୍ ଦ୍ୱାରା ଆର୍ମସପ୍ରାଇମ୍ ମିଡିଆ ନାମକ ସେଲିବ୍ରିଟି ଆପ୍ ନିଷେଧ ହୋଇଥିଲା, ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ଅନ୍ୟ ଏକ ଆପ୍ ତିଆରି କରି ଏହାର ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହାର ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଇଲା । ସୂଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଏଥିରେ ଗେହନା ଭଶିଷ୍ଟଙ୍କ ପରି ମଡେଲଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଥିଲା ।

ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧ରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା

କାହାର ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ଦ୍ୱାରା ଏକ ବଙ୍ଗଳା ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଠାରୁ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଳା ଶୋଷଣର ଖୁଲାସା କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ କରିବା ପାଇଁ ମୋ ଉପରେ ଚାପ ପକାଯାଉଥିଲା । ଯେଉଁଠାରେ ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତେ କହୁଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *