ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ସାୟେଶାଙ୍କୁ ! ଲୋକମାନେ ଦେଲେ ଅଶ୍ଳୀଳ କମେଣ୍ଟ…

ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ସାୟେଶାଙ୍କୁ ! ଲୋକମାନେ ଦେଲେ ଅଶ୍ଳୀଳ କମେଣ୍ଟ…

ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ସୋସିଆଲ୍ର ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଫୋଟ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଦର୍ଶକ କେତେବେଳେ କଣ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବେ ଏହା କହିବା ଅସମ୍ଭବ । ଏହି ସେଲିବ୍ରେଟିମାନଙ୍କୁ ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଫୋଟ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ମିଳୁଥିବା ବେଳେ କିଛି ସମୟରେ ଏପରି ଅପମାନ ସହିବାକୁ ପଡେ ଯାହା କଳ୍ପନାତୀତ ଅଟେ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିବା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଗଲାଣି । ବଲିଉଡର ଅନେକ ବଡ ବଡ଼ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲିଙ୍ଗର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡୁଛି । ନିକଟରେ ଦିଲୀପ୍ କୁମାରଙ୍କ ଭାଣେଜି ତଥା ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାୟେଶା ସେହଗଲଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲିଙ୍ଗର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଛି । ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାରଣରୁ ସାୟେଶାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲିଙ୍ଗର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଛି ।

ଗତବର୍ଷ ସାୟେଶା ସାଉଥର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଆର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସାୟେଶାଙ୍କଠାରୁ ଆର୍ଯ୍ୟା ୧୭ବର୍ଷ ବଡ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ନିକଟରେ ଯେତେବେଳେ ସାୟେଶା ସ୍ୱାମୀ ଆର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସହ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଫୋଟ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ଟ୍ରୋଲିଙ୍ଗ ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଲା ।

ସାୟେଶା ସେହଗଲ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସ୍ୱାମୀ ଆର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋଟି ଏକ ପାର୍ଟିର ଅଟେ ଯେଉଁଠାରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ପରସ୍ପରର ହାତ ଧରି ନାଚୁଛନ୍ତି । ଏହି ଫୋଟରେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । କଳା ରଙ୍ଗର ଡ୍ରେସ୍ ଏବଂ ହୀରା ହାରରେ ସାୟେଶା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ଆର୍ଯ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଫ୍ଲୋରାଲ୍ ସାର୍ଟରେ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍ ଲାଗୁଛନ୍ତି ।

ଫଟୋଟି ସେୟାର୍ କରି ସାୟେଶା କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି, “ମୋ ପ୍ରେମଙ୍କ ସହିତ ନାଚ” । ସାୟେଶା ଏହି ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିବା ମାତ୍ରେ ଏହା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କର ଏହି ଫୋଟକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବାବେଳେ କେହି କେହି ତାଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିଥିଲେ ।

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ସାୟେଶାଙ୍କ ଫୋଟରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ପିତା ଏବଂ ଝିଅ । ସେହି ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଥିଲେ, “ତୁମର ପ୍ରେମ ସହିତ ନାଚ ନୁହେଁ ଭଉଣୀ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ନାଚ ।” ସାୟେଶା ଏବଂ ଆର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଫୋଟରେ ଏହିପରି ଅନେକ ଅଶ୍ଳୀଳ କମେଣ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଉଭୟ ଦକ୍ଷିଣର ଏକ ନମ୍ବର ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ । ସାୟେଶା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଶିବାୟ’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *